iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 83

  • 64 052
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 167
Явно за БД трябва продуктът да е лек, но по-скъп. Но от какво ли друго зависи ... Не всички trials поевтиняват доставката, странно. Аз не успях да намеря таблици с цена на доставка според теглото и цената.

Още нещо необяснимо забелязах. Снощи в кошницата ми имаше 3 продукта с цена на доставка 14.88 лв. Без да добавям или махам нищо, тази сутрин доставката вече излиза 20.30лв. Да не би защото е уикенд?

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 13:24 от bubanka

# 661
  • Мнения: 2 361
Аз вчера сложих някои от пробните продукти,но не дава безпл.доставка.За един Кварцетин и един Нак ми излизаше 14лв доставка  #Crazy С предишната поръчка беше 6  Whistling

# 662
  • Мнения: 2 369
И аз искам да поръчам МВИ и НАК. Дава ми $8 доставка.

# 663
  • Варна
  • Мнения: 43
Здравейте дами,

И при мен снощи беше 8лв доставката, а днес не пада под 20 Sad
Защо се получава така?
Пробвах почти всеки от продуктите с безплатна доатавка и нищо Sad
Как процедираме в такъв случай?

# 664
  • Мнения: 160
Денисче, с MTHFR хомозиготна мутация съм. Намалена ензимна активност до 70%. Удачно ли е да приемам органична фолиева киселина и коя ще ми препоръчаш? Четох, че трябва да е мета, защото обикновената се натрупвала в организма, без да се усвоява, и може да доведе до токсичност. Как стои въпроса с органичната  newsm78

П.П. Моята пратка от 23.12 още я няма, но пък съм объркала пощенския код  ooooh! Дали ще пристигне в моята пощенска станция  newsm78

# 665
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 802
Здравейте дами,

И при мен снощи беше 8лв доставката, а днес не пада под 20 Sad
Защо се получава така?
Пробвах почти всеки от продуктите с безплатна доатавка и нищо Sad
Как процедираме в такъв случай?

При мен дори е 20 долара доставката - безумие някакво!  Shocked
Стойност на продуктите 33.99 долара, тегло 1.23 кг.

# 666
  • София
  • Мнения: 9 952
С един от тези ще ми е безплатна доставката?!  Shocked
Момичета, имам нужда от спешна помощ. Нещо не й върви на тази поръчка, от iherb са взели два пъти сумата - от банката казаха да се обърна към сайта. Знам, че имаше чат, но не го намирам. Моля за помощ, в краен случай мейл на който да пиша
https://secure.iherb.com/info/Contact?livechat=en-US
info@iherb.com
Има ли ефект? Понеже до утре ми важи отстъпката за лоялност  Praynig

# 667
  • Мнения: 3 020
А, и аз засега се отказвам да поръчвам. За поръчка от 29 лв., доставката ми е 19 лв. с кремчето.  #Crazy newsm78 Не са познали.  Mr. Green

# 668
  • София
  • Мнения: 36 076
Здравейте дами,
И при мен снощи беше 8лв доставката, а днес не пада под 20 Sad
Защо се получава така?
Пробвах почти всеки от продуктите с безплатна доатавка и нищо Sad
Как процедираме в такъв случай?
От известно време има технически проблем със сайта и затова доставката, с някои продукти, е безплатна. Просто т.н. бъг на системата.
Въпрос на време е да го оправят, затова, който може да се възползва.  Peace
При който не се получава, да изчака с поръчките, докато решат проблема.

Денисче, с MTHFR хомозиготна мутация съм. Намалена ензимна активност до 70%. Удачно ли е да приемам органична фолиева киселина и коя ще ми препоръчаш? Четох, че трябва да е мета, защото обикновената се натрупвала в организма, без да се усвоява, и може да доведе до токсичност. Как стои въпроса с органичната  newsm78
ФК мета или метилирана, трябва да е синтетичната, защото ако не е , не се усвоява.
Органичната се усвоява 100%, дори и да имаш тази мутация.
Ако искаш се консултирай с лекаря си.
http://www.iherb.com/FutureBiotics-Folic-Acid-from-Lemon-Peel-12 … Veggie-Tabs/24562 тази е органична
Тази е синтетична, метилирана, хубава форма / защото и метилираните са няколко форми, с леки разлики в бионаличността/:
http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-QuatreActiv-Folate-4 … Veggie-Caps/48339

 В момента - Доставка: Global Mail - $0.00 FREE!
2 броя ХК - за кожа:
Source Naturals, Injuv, Hyaluronic Acid, 70 mg, 60 Softgels
+ това масло - 1$
Now Foods, Shea Nut Oil, 4 oz (118 ml)

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 13:43 от denis.

# 669
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Успях да си поръчам ХК (която си пия непрекъснато) и Колаген с БД. Супер! Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 719
Момичета, имам нужда от спешна помощ. Нещо не й върви на тази поръчка, от iherb са взели два пъти сумата - от банката казаха да се обърна към сайта. Знам, че имаше чат, но не го намирам. Моля за помощ, в краен случай мейл на който да пиша
https://secure.iherb.com/info/Contact?livechat=en-US
info@iherb.com
Има ли ефект? Понеже до утре ми важи отстъпката за лоялност  Praynig

Ако въпросът е към мене, засега няма резултат. Всичко с поръчката е наред, даже е тръгнала, но проблемът, който се появи, е че сайта си дръпна два пъти парите от картата ми (в рамките на половин час). Може би няма връзка с безплатната доставка, а че просто в момента имат технически проблеми. Свързах се с чата, помолиха да пратя скрийншот, пратих на мейла, нямаше отговор. Снощи късно пак писах, засега няма нищо. От банката казаха, че нищо не могат да направят, освен да блокират картата, което не е решение. Надявам се все пак от сайта да реагират адекватно

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 1 095
Днес не се получава и при мен...
Нормално ли е 20 минути след плащането да изпратят  пратката и номер да пратят?!

# 672
  • Мнения: 349
denis,отново с молба!Изписаха ми Ортомол фемине,но е малко скъп тук.Има ли някаккъв аналог в сайта и според теб добър ли е продукта? bouquet

# 673
  • Мнения: 19 034
Днес не се получава и при мен...
Нормално ли е 20 минути след плащането да изпратят  пратката и номер да пратят?!

Напоследък бързо пращат

# 674
  • Мнения: 160
ФК мета или метилирана, трябва да е синтетичната, защото ако не е , не се усвоява.
Органичната се усвоява 100%, дори и да имаш тази мутация.
Ако искаш се консултирай с лекаря си.
http://www.iherb.com/FutureBiotics-Folic-Acid-from-Lemon-Peel-12 … Veggie-Tabs/24562 тази е органична
Тази е синтетична, метилирана, хубава форма / защото и метилираните са няколко форми, с леки разлики в бионаличността/:
http://www.iherb.com/Allergy-Research-Group-QuatreActiv-Folate-4 … Veggie-Caps/48339

Благодаря, Денис  bouquet В момента пия Неофолик Мета. Тя хубава метилирана форма ли е?

Общи условия

Активация на акаунт