Бръснене на женското лице

  • 31 310
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
Какво значи отговор "може би"?  hahaha понягога, рядко ама може би  hahaha

# 16
  • Мнения: 3 724
не само с конец, не знам как се казва тази кола маска, не е на ленти ,прави я на топка като пластелин я мачка и после разстила по лицето

# 17
  • Мнения: 5 820
    Потресена съм наистина. Жени да се бръснат лицето? Ужас.

    Знам, че всяка жена има мъх по лицето си. Това е нормално. И аз също имам лек мъх, който се вижда на слънцето, но това не ме притеснява. Да, има жени доста окосмени по лицето. Но бръсненето не е вариант за махане на окосмяването. Има фотоепилация и лазерна епилация. Не струва толкова много пари все пак. Тримерите имат подобен ефект на бръсненето.

   Според мене американките и англичанките са окосмени, тъй като приемат масово противозачатъчни хапчета.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Какво значи отговор "може би"?  hahaha понягога, рядко ама може би  hahaha

"Може би" е опция на втория въпрос! Peace

не само с конец, не знам как се казва тази кола маска, не е на ленти ,прави я на топка като пластелин я мачка и после разстила по лицето
Някаква вакса май беше. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 46 515
Не бих, защото не ми се налага, но ако положението е зле бих. Това че стават по-дебели и повече отдавна е известно, че е мит, така че освен боцкането друго няма какво. Но при редовно минаване няма да боцка.
Лазерната и фотоепилацията стават само за черни косми, тези със светлите нямат особен избор.
С кола и епилатор при доста жени стават пъпки и възпаления, така че остава този вариант  Laughing

П.П. С конец да се махне мустак или 2-3 косъма да, ама целия мъх от лицето, брррр.

# 20
  • Мнения: 8 952
Не разбирам защо дискутирате мъхове и косми, при положение, че бръсненето на женското лице има съвсем друга цел - да премахва горния слой на кожата и по този начин да я обновява. Звучи логично, вероятно има някакъв ефект, но страничното действие е върху космите и там вече е проблема - дали ще станат по-дебели, дали ще растат по-бързо.

Аз лично не бих се подлагала на подобна процедура, дори и да забавя стареенето на кожата. Предпочитам си мойта кожа, без стимулирани косми!

# 21
  • Мнения: 46 515
Бръсненето не променя по никакъв начин косъма.

За обновяване на кожата ексфолирането не върши ли същата работа?

# 22
  • Мнения: 8 952
Бръсненето не променя по никакъв начин косъма.

Не съм много сигурна.

Предпочитам да не рискувам!!!  Whistling

# 23
  • Мнения: 5 820
   Бръснала съм се с години краката и все по-бързо растеше косъмът на краката ми и по-дебел ставаше.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Не разбирам защо дискутирате мъхове и косми, при положение, че бръсненето на женското лице има съвсем друга цел - да премахва горния слой на кожата и по този начин да я обновява. Звучи логично, вероятно има някакъв ефект, но страничното действие е върху космите и там вече е проблема - дали ще станат по-дебели, дали ще растат по-бързо.
Не мисля, че се бръснат баш заради обновяването на кожата, по скоро тия неща са като бонус. Въпреки че, китайки, японки, те има вероятност и затова да го правят. Rolling Eyes
 Боцкането на космите идвало от ъгъла на обръсването им, понеже бръснача се държи под наклон. Вчера гледах една мацка, която от 3 години ползва Veet-тримера и звънна на приятеля си, и го попита:"Знаеш ли, че бръсна цялото си лице?" А той: "What?  Shocked What?" Laughing Попита го, дали когато гали лицето й му боцка, той учудено отговори с "Не"! Laughing
Jennifer_w космите на краката са си косми, лицето има мъх. Grinning

# 25
  • Мнения: 46 515
Не става по-дебел, а остър при отрязването, което създава усещането, че е по-дебел.
Освен това растат едновременно, затова ви се струват повече. При друг вид махане едни се появяват по-рано, други по-късно.

Най-лесно се пробва като след бръснене известно време се прави кола - никаква разлика няма с преди.
Краката си ги бръсна през ден от години, за морето правих кола и с тази цел ги оставих да покарат, имам участъци, на които вече няма нищо (от ЕГН-то е това Laughing).

Всичко е заложено предварително, бръсненето не променя нищо. Ако беше така плешивите хора, които си бръснат главите щяха да са с най-гъсти коси  Simple Smile

Ето тук е обяснено.

# 26
  • Мнения: 481
Не знам каква е целта на бръсненето на женското лице. Може да съм старомодна или бог знае каква,но това за мен е прекалено и ненужно. Не бих си помислила да си посегна на лицето по този начин.

# 27
  • Мнения: 5 820
Не знам каква е целта на бръсненето на женското лице. Може да съм старомодна или бог знае каква,но това за мен е прекалено и ненужно. Не бих си помислила да си посегна на лицето по този начин.

   Хахахха това е съвременната мода как жените да се изравнят с мъжете...То е ясно. Като станат мъже и в лицето си. Само тогава жените могат да бъдат приети от мъжете. Joy

# 28
  • Мнения: 46 515
Не е толкова съвременна, познавах една баба, която си бръснеше брадата  Laughing това в годините, в които другите засукваха мустак спокойно.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 289
Хахахаа Joy
Ама верно има  възрастни жени и баби пуснали козя брадичка до деколтето, ми да си теглят бръснача егати. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт