Великобритания - Тема 68 Зимно Пролетно Зелена

  • 66 001
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • UK
  • Мнения: 5 999
dejie прескочете тогава насам  Hug още повече, че сте във ваканция. При нас, няма бг магазини, има само румънски или полски, не помня, не съм клиент там  newsm78 ходихме веднъж, не съм очарована, най-вече откъм цените  hahaha
А от тестото пък, какво ще правите?  Аз смятам, утре, да правя курабийки с малките Simple Smile)

# 271
  • Мнения: 1 480
Кокона, те май и румънците носят мартеници, или поне имам някакъв такъв спомен, че подарявахме на ръмънката при нас и тя знаеше за какво става въпрос и носеше. Ама знам ли newsm78

Най-накрая и аз да се похваля, че започнахме да гледаме за билети за Бг. Не сме се прибирали от 2 години и съм се затъжила доста. И сега сме и с бебето, което си е още по-специално. Майка ми я е виждала само 2 пъти- беше на раждането и после дойдоха за няколко дни на гости. А и сестра ми е абитуриентка тази година, кога и тя порасна незнам. На моя бал тя беше на 3-4 години, сега на нейния- аз съм със собствената ми дъщеря. Направо незнам кога мина това време Shocked Shocked
Сега да видим какви билети ще намерим. Тия полети с уиз от Бристол са в много неприятвн час, беба тогава си ляга вечер и ще я измъчим. Накрая май ще ни излезе и по-евтино от Лондон.

# 272
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Ronka, аз от Лондон пътувам и то с прекачване. Не че спестих нещо кой знае какво от цената, но са точно дните, които искам, от Бристол няма полети всеки ден и часовете са хубави. Само където е с прекачване  Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 1 480
Мери, ние гледаме бг ер, часовете са ок, но ще трябва да останем една вечер в Лондон. Проблемът е, че до там са 100 часа път с камили Cry

# 274
  • Мнения: 3 235
Кокона, те май и румънците носят мартеници, или поне имам някакъв такъв спомен, че подарявахме на ръмънката при нас и тя знаеше за какво става въпрос и носеше. Ама знам ли newsm78

Най-накрая и аз да се похваля, че започнахме да гледаме за билети за Бг. Не сме се прибирали от 2 години и съм се затъжила доста. И сега сме и с бебето, което си е още по-специално. Майка ми я е виждала само 2 пъти- беше на раждането и после дойдоха за няколко дни на гости. А и сестра ми е абитуриентка тази година, кога и тя порасна незнам. На моя бал тя беше на 3-4 години, сега на нейния- аз съм със собствената ми дъщеря. Направо незнам кога мина това време Shocked Shocked
Сега да видим какви билети ще намерим. Тия полети с уиз от Бристол са в много неприятвн час, беба тогава си ляга вечер и ще я измъчим. Накрая май ще ни излезе и по-евтино от Лондон.

Потвърждавам-румънците също носят мартеници.

Какво съвпадение?! Ние също не сме се прибирали от 2г и ще го направим за бала на брата😂 Дано намерите изгодни билети в удобно ви време!

# 275
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
За Румънците иаз мога да потвърдя и се казва Марцишор  Mr. Green

# 276
  • Мнения: 1 480
Памперс newsm17 bouquet

# 277
  • UK
  • Мнения: 4 311
Коконче, с удоволствие ще прескочим някой друг път, а и времето като се затопли, ще е и по-приятно.  :bouquet :Мъжът ми днес пътува за Бг и до края на седмицата съм сама с децата, не е удобно.

# 278
  • UK
  • Мнения: 5 999
dejie ще се радваме  Hug
Това за Румънците, не го знаех. Ние вчера ходихме на едно събиране с момите тук в нашата ерия.хареса ми. Дано нашият тати да почива на 1 март че пак има такова планувано.  Само дето трябва да майсторя мартеници в повече.
В ибея ли казахте че имало или в амазона?

# 279
# 280
  • Мнения: 27
Здравейте, мами! Понеже съм в период на активно търсене на работа, от две агенции за подбор на персонал получих оферти за курсове за преквалификация. Цените са доста ниски, бих казала, и затова се притеснявам дали не са някаква измама. Всъщност, не знам с точност как вървят цените на отделните курсове, но съм чувала, че са доста скъпи. Затова една цена от £49 ми се струва много ниска и нереална. Някоя от вас минавала ли е такива курсове? Бихте ли ме посъветвали къде да търся такива, без да се притеснявам, че има нещо "гнило"? Благодаря!

Аз постоянмо се сблъсквам с организации, субсидирани от държавата, чиито курсове са безплатни и получаваш сертификат накрая.
Така, че цената ми се струва дори висока. Ако не ти се плаща, отиди до Jobcenter и виж какви курсове предлагат те.Там поне имаш 100% гаранция за достоверност. Отделно ще ти е още един коз в търсенето на работа. Успех!
Pampers, а трябва ли да съм регистрирана като безработна, за да питам за курсове в Job center? Защото аз работя, но не е работата, която искам.
Интересуват ме курсове за административен асистент, офис мениджър и т.н. Също бих искала и един курс по английски език, но с практическа насоченост, говорене.

# 281
  • Мнения: 3 235
От скоро има разни промени и е най-добре да звъннеш и да попиташ. Преди нямаше такива изисквания.

В сайта им с обяви може да се регистрираш и без да си регистрирана към Job center, но ми се е случвало да ми казват за такива, които не са качени на сайта им.
Такъв езиков курс нямат.
Има един сайт italki с преподаватели на всякакви езици в удобно за теб време. Платформата е много добре изработена и много успешна. От няколко места ми я хвалят.

# 282
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
От Job centre преди години, като исках да ползвам техни услуги, ми отказаха, защото нито съм получавала job seeker allowans, нито сме взимали бенефити. Child benefit не се броял за бенефит, защото всички имали право на него.

# 283
  • UK
  • Мнения: 5 999
Заповядай:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.hнtml?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR1.TRC0.A0.H0.Xmartenitsa.TRS0&_nkw=martenitsa&_sacat=0

Благодаря Simple Smile)) bouquet
Памперсче аз я разгледах още като я спомена но при мен излиза едно искане за плащане? Платена ли е или безплатна newsm78
В jobs centar по принцип, имат ли, езикови курсове,  замислих се и аз, макар с тези 2те Mr. Green хич, незнам кога, мога да ходя  Thinking
До нас правят голям retail park и ше има доста свободни позиции,  много ми се иска като 'пласирам' някъде девойките  hahaha и аз, да се включа вече в социалния живот Wink

# 284
  • Манчестър
  • Мнения: 2 498
Заповядай:
http://www.ebay.co.uk/sch/i.hнtml?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR1.TRC0.A0.H0.Xmartenitsa.TRS0&_nkw=martenitsa&_sacat=0

Благодаря Simple Smile)) bouquet
Памперсче аз я разгледах още като я спомена но при мен излиза едно искане за плащане? Платена ли е или безплатна newsm78
В jobs centar по принцип, имат ли, езикови курсове,  замислих се и аз, макар с тези 2те Mr. Green хич, незнам кога, мога да ходя  Thinking
До нас правят голям retail park и ше има доста свободни позиции,  много ми се иска като 'пласирам' някъде девойките  hahaha и аз, да се включа вече в социалния живот Wink

на ибей няма нищо безплатно....освен доставката понякога. Може да е GBP 0.01, но плащаш.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт