Пазаруване от Amazon - тема №61

  • 97 416
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Момичета, за колко време пристига непрепоръчан колет до Германия? Изпратих го на 03.02 и се чудя не трябва ли вече да е там...Sad

В пощата ми казаха 7-10 работни дни,значи до 15-16,02 трябва да пристигне най-късно там  Thinking

# 706
  • Мнения: 146
Момичета, за колко време пристига непрепоръчан колет до Германия? Изпратих го на 03.02 и се чудя не трябва ли вече да е там...Sad

В пощата ми казаха 7-10 работни дни,значи до 15-16,02 трябва да пристигне най-късно там  Thinking

Благодаря, дано тези дни да го получат и да не се е загубил.

# 707
  • Мнения: 3 749
Скрит текст:
Скрит текст:
Момичета, за колко време пристига непрепоръчан колет до Германия? Изпратих го на 03.02 и се чудя не трябва ли вече да е там...Sad
В пощата ми казаха 7-10 работни дни,значи до 15-16,02 трябва да пристигне най-късно там  Thinking

Благодаря, дано тези дни да го получат и да не се е загубил.
Скрит текст:
[/quote]
Не знам колко кг. е колета,но ако е повече от 2 е най-евтино със спиди,пристига за 5 дни и ма проследяване.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 01:25 от sasi6

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 4 730

А детска момиче 16г 170см да отговаря случайно на 27 или 28 😊 ?

В немския амазон има таблици с размери и ако съм се ориентирала правилно, 16 г. по - скоро отговаря на 26 дамско. Поръчах едни дънки и ще кажа със сигурност, когато ги получа.

# 709
  • Мнения: 454
И като ти напишат в бланката за проследяването- на адреса няма човек, без изобщо да са звъняли на вратата, след това предадено на ...Някаква фамилия, която не познаваш...Какво правиш? Никакви права като клиент нямам, а не си взех и касова бележка за пратката.

# 710
  • Мнения: 3 169
Получих този горещ шоколад - https://www.amazon.co.uk/Spanish-Chocolate-Company-Thick-Drink/d … YB72A2WY70TX90WDW
Много добър - гъст и плътен! Цената е за 3 кутии.

# 711
  • Мнения: 2 857

А детска момиче 16г 170см да отговаря случайно на 27 или 28 😊 ?

В немския амазон има таблици с размери и ако съм се ориентирала правилно, 16 г. по - скоро отговаря на 26 дамско. Поръчах едни дънки и ще кажа със сигурност, когато ги получа.
Дъщеря ми е на 15 почти 16години и размери по години не те съветвам да избираш ,не че съм много компетентна точно аз  Laughing ама моята е W30 ,гледам талия и ханш и по това меря ,а най сигурно ако наблизо има магазин да премери от марката Hug ,но при нас най близкия магазин за дрехи на които съм сигурна в марката(не е реплика) е на 40 километра,то за това пазарувам и онлайн  Hug

# 712
  • Мнения: 3 749
И като ти напишат в бланката за проследяването- на адреса няма човек, без изобщо да са звъняли на вратата, след това предадено на ...Някаква фамилия, която не познаваш...Какво правиш? Никакви права като клиент нямам, а не си взех и касова бележка за пратката.
Това,ако е към мен..Често изпращам колети на синът ми в студентско общежитие. Това се е случвало,в пощенската кутия,оставят бележка с името на човека на който е предаден и къде се намира. Винаги си пазя бележката.

# 713
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 761
Аз до Испания изпратих на 3,02, има ли някъде да проследя по номер на товарителницата къде ми е колета,по пощата е пратен  newsm78 По мои сметки вече трябва да е там,но нямам никакъв мейл от тях,как процедират?

https://www.amazon.de/gp/product/B01FK1NH6C/ref=oh_aui_detailpag … ie=UTF8&psc=1  Получих въпросните обувки на JANA,не бих казала,че са за широк крак - моят е по-скоро към тесен 37 и ми пасват идеално  Peace Чакам и едни черни Тамарис,да видим кои ще харесам повече  Mr. Green

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 14:14 от morgana07

# 714
  • Мнения: 49
Моля да споделите получилите го. Този сутиен дали има подплънки, или е само с твърда чашка:
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B01A6JJ0FU/ref=ox_sc_act_image_ … L5A1OLE&psc=1

# 715
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Поръчах за подарък един продукт като състоянието беше като ново и без никакви забележки. Кутията идва разопакована и скъсана. Пиша им на амазон през чат (несмкия) и отговорът им е че ще обърнат повече внимание и ме помолиха да затворя чата. Обикновено предлагат компенсация или да върна продукта, но сега нищо. Чудя се дали да се занимавам и да пиша пак или да си лепя кутията колкото мога и да ме е яд на себе си, че се поскръндзях за 5€ от редовната цена. Ама имаше и с мн.добро състояние където пишеше, че е с нарушена опаковка. Аз умишлено избрах тази която нямаше никакви забележки. А нямам време да го върнаи да чакам друг, че ми трябва за след 2 дни.

# 716
  • София
  • Мнения: 2 403
Поръчах за подарък един продукт като състоянието беше като ново и без никакви забележки. Кутията идва разопакована и скъсана. Пиша им на амазон през чат (несмкия) и отговорът им е че ще обърнат повече внимание и ме помолиха да затворя чата. Обикновено предлагат компенсация или да върна продукта, но сега нищо. Чудя се дали да се занимавам и да пиша пак или да си лепя кутията колкото мога и да ме е яд на себе си, че се поскръндзях за 5€ от редовната цена. Ама имаше и с мн.добро състояние където пишеше, че е с нарушена опаковка. Аз умишлено избрах тази която нямаше никакви забележки. А нямам време да го върнаи да чакам друг, че ми трябва за след 2 дни.

Аз бих им писала пак щом не отговаря на описанието. Доста странна ми се вижда реакцията.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 40 932
дали сте срещнали скоро изгодни уч.раници?държа в картата тази и я мисля още...https://www.amazon.de/gp/product/B01ER0LMJG/ref=ox_sc_act_title_ … id=A1IYR110BD1878

# 718
  • София
  • Мнения: 9 850
На мен заради скъсана опаковка (от склада, състояние Like New) ми върнаха цялата сума. Само пратих снимки на скъсаното и залепено с тиксо, и казах, че за мен това състояние в никакъв случай не е Like New. Но беше миналата година.

# 719
  • Мнения: 10 658
дали сте срещнали скоро изгодни уч.раници?държа в картата тази и я мисля още...https://www.amazon.de/gp/product/B01ER0LMJG/ref=ox_sc_act_title_ … id=A1IYR110BD1878
За спорт и планина може би, не мисля, че ще издържи много тежестта на учебниците Simple Smile

Синът ми е с тази - https://www.amazon.de/dp/B004QHDRY4/ref=twister_B004QHHAOW?_enco … ng=UTF8&psc=1
3 години не е мръднала Wink

Общи условия

Активация на акаунт