"Ние, нашите и вашите"

  • 58 535
  • 350
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 006
Хубавото е , че ще го дават вече два пъти в седмицата. Сряда и четвъртък от 21ч.
Урааа Party



И във фейсбус страницата на сериала са потвърдили, че излъчването ще е в сряда и четвъртък.

~~~

Треньорът към бай Михо: "От 5 мин. духане никой не е умрял." hahaha

Има лафове в сериала. Дано не развалят сценария. Whistling

Никой ли не гледа? Rolling Eyes

Директорът бил Божинов. Crazy Ако собственото му име е Валери - ще падна от стола. Mr. Green Joy

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 21:30 от неЖност

# 76
  • Мнения: 4 864
Днес имаше репортаж,че директора и най-малкото момченце, което е разказвач са баща и син в живота.

# 77
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Гледам ги сега сериите накуп. Леко, забавно филмче, смея си се с глас, харесва ми, засега.
Малкият просто ми боде слуха как си рецитира репликите, а Иво /средният/ е по- зле и от него. Като прибавим и говорният "ефект" ситуацията е... зле. Другите, като цяло ми харесва как играят, с изключение на Елена Петрова, която никога не съм харесвала като актриса.

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 17:43 от Umma

# 78
  • Мнения: 2 742
На мен всичко и всички в сериала ми харесват. Лек, забавен и с добри реплики.  Peace

# 79
  • Мнения: 9 865
Много приятно сериалче, въпреки Елена Петрова Wink, гледам го с удоволствие. На мен всички деца ми харесват как се справят, сладури са. Фенка съм на Сандвича и на Ека  Mr. Green.

# 80
  • Мнения: 5 941
Много симпатично това средното момченце. Очевидно в първата серия всички бяха стегнати, но сега децата играят добре.

# 81
  • София
  • Мнения: 5 831
И на мен Сандвича ми е любимец  Heart Eyes
Обаче не мога да повярвам, че двамата с Иво са на една възраст и в един клас  Thinking

# 82
  • Мнения: 2 596
И на мен Сандвича ми е любимец  Heart Eyes
Обаче не мога да повярвам, че двамата с Иво са на една възраст и в един клас  Thinking
Да. Да ги бяха подбрали горе-долу на една височина. Изглеждат все едно са ги сляли от 5 до 10 клас заедно  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 1 202
Да, как са подбрали децата в класа, изглеждат с големи разлики помежду си някои  Laughing
И на мен ми харесва сериалчето. Средният Иво наистина доста фъфли.. понякога трудно му се разбира. Елена Петрова и аз хич не я харесвах преди, обаче сега пък напротив, естествена ми е, харесва ми как играе.

# 84
  • Мнения: 7 006
Още една фенка на Сандвича. Laughing
Иво и Деси ще са готина двойка. Flutter Мартин и Деспина - не чак толкова. Laughing

Баба Марго много ме дразни. Предпочитам мрънкащия Зорко пред наглата змия. Twisted Evil

# 85
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И на мен Сандвича ми е любимец  Heart Eyes
Обаче не мога да повярвам, че двамата с Иво са на една възраст и в един клас  Thinking
Да. Да ги бяха подбрали горе-долу на една височина. Изглеждат все едно са ги сляли от 5 до 10 клас заедно  Rolling Eyes
Вие шегувате ли се??? Ще ви снимам моите шестокласници да видите разлика във височина... За мислене няма да говоря. Един мисли като 18 годишен, а друг с акъл за втори клас. С момичетат разликата е още по осезаема. Класът е типичен 6ти клас. А снощи още повече се смях със Сандвича, защото точно вчера имахме проблем с пуберитета и закачките с момичетата.

# 86
  • Мнения: 25 867
По какво преподаваш, Shagya?

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 40 972
Моят син е в 4-ти клас...следи сериала с интерес  Mr. Green точно заради децата,пуберитета и вс.свързано в тая възраст Whistling

# 88
  • Мнения: 9 865
Тъкмо щях да кажа, че от 4-ти до 7-ми клас в моя клас винаги сме били абсолютно различни по височина и акъл.
Скрит текст:
В класа бяхме и две момичета "от 6-годишните", аз бях винаги най-дребното, по общи снимки може и да не ме забележи човек, а другата 6-годишна беше пък най-едрата девойка в класа, висока, кокалеста и голяма жена си стана. Останалите си бяха "редовен набор" и пак имаха различия, момчетата ни бяха подчертано по-дребни, после дръпнаха на височина в гимназията (е, някои не дръпнаха), така че на мен не ми се струват чак толкова различни.
Може би децата действително не са на една възраст, но ми се струват прилично подбрани.  Peace

Аз, без да съм дете, много обичам да гледам филми с/за деца, училищни, семейни. Предпочитам ги пред мутренска, политическа и под. тематика.

# 89
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 125
Не е лошо филмче, неангажиращо, майтапчийско, харесва ми. Децата са много сладки и по-добре си играят ролите от Елена Петрова.

Общи условия

Активация на акаунт