"Ние, нашите и вашите"

  • 58 527
  • 350
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 14 809
Еее,как нисък рейтинг?!?! А тъпнята Пропаднал живот ще има нов сезон разтягане на локуми?!?!
Днешни новини от едно от участващите деца - есента ще има нов сезон.
И кое е това дете?
Нали не очакваш да кажа публично име? От учениците е.

# 331
  • Мнения: 48 090
Супер  Hug
Много се радвам, за мен сериалчето е доста забавно и не ме натоварва с нищо, напротив. Весело и забавно
А защо сравнявам Скапан живот с този сериал- този сериал взаимства от други подобни в жанра- в повечето случаи успешно  Hug Забавен е, свеж, героите до един ми допадат, дори и да преиграят нещо, то се вписва чудесно в хумористичния и леко пародиен стил и замисъл
В Пропилян живот драмата ми е в повечко- почти всички пациенти измряха, или по-лошо, сюжета се развива нелогично, има огромни пропуски на сценаристите, а взаимстването от други сериали с подобна тематика е като кръпки и лошо вплетено и изиграно. Имаше потенциал, който очаквам да развият в продължение на 3 сезона. Уви.

# 332
  • Мнения: 1 199
Е как може да сравняваш двата сериала? В съвсем различен жанр са.  Peace

# 333
  • Мнения: 48 090
И двата са бг сериали, с бг актьори, по една и съща бг телевизия и по един и същ начин заемат от други сериали
С какво да ги сравнявам  newsm78
Като ги сравнявам с други сериали в същия жанр...уви отново Откраднат живот не води с нищичко  newsm78
Оплюла съм го подобаващо в неговата си тема де

# 334
  • Мнения: 1 199
Имам предвид, че Откраднат живот очевидно е драматичен сериал. Все едно в Анатомията на Грей не умират хора и няма драми. Или едно време в Спешно отделение.
Разбира се, че взаимстват и двата, то кой е направил нещо новаторско в последно време. Просто едното трябва да е леко, забавно сериалче. Затова ми се стори неуместно сравнението. По-скоро със Столичани в повече, Домашен арест по биват сравнения. Peace
И да не звучи, че съм фен на Откраднат живот, не го гледам.

# 335
  • София
  • Мнения: 629
Днешни новини от едно от участващите деца - есента ще има нов сезон.

Супер, с удоволствие ще гледам  Hug

# 336
  • Мнения: 16
Някой знае ли кога ще е началото на сезон 2?

# 337
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Евентуално на есен или другата пролет...
След всички сериали предавания биг-вип брадъри за него няма да има много време 😁

# 338
  • Мнения: 78
За съжаление, втори сезон няма да има.

# 339
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
За съжаление, втори сезон няма да има.
Disappointed Relieved
😢😢😢 Защоооо?

# 340
  • София
  • Мнения: 23 108
Жалко, на мен ми харесваше сериала.

# 341
  • Мнения: 78
Така ми каза един от актьорите, участващи в сериала. На мен също ми харесваше Simple Smile

# 342
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Жалко, много жалко... Тамън се появи хубав сериал и айде посред нищото приключва.. Но както всичко  бг... Дано пък''  Връзки''  да възродят те са ми много по интересни

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Е...то нямаше никакъв финал  Thinking

# 344
  • Мнения: 9 865
Когато видях рекламите на новия сериал по нтв, в който явно ще гледаме Владо Карамазов като Хорейшо, си помислих, че са отрязали Ние, нашите и вашите... Жалко, не беше лош.

Общи условия

Активация на акаунт