На море в Турция - тема 47

  • 233 134
  • 823
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 42
Момичета, никой ли от вас не е ходил или чувал някакви отзиви за Horus paradise  luxury resort в Сиде? Ние сме резервирали за там за 27 юни и ще се радвам някой да сподели нещо, било то добро или лошо Simple Smile

# 421
  • Мнения: 565
Тази година цените в Анталия са по ниски от другите курорти, незнам на какво се дължи това.
На 14 май резервирахме за Sherlood Белек-1900лв , цената му беше по ниска от колкото за Дидим Аквасис-2200лв.
като цяло в Ориент99 ни казаха че тази година цените в Анталия са много ниски

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Ниски са за някои хотели за други са по високи от миналата година.

# 423
  • Мнения: 7 605
незнам на какво се дължи това.

дължи се на липсата на туристи, и то вече 2ра поредна година.

# 424
  • Мнения: 1 262
Здравейте.Ние вчера се зъвърнахме от Грийн бийч Бодрум.Времето беше през по-голямата част хубаво,но случихме и два дъждовни дни.Хотелът е хубав и зелен,състои се от основна хотелска три етажна постройка,другото са къщички на по два етажа разпръснати из много зеленина.Имаше няколко басейна,водни пързалки,анимация за деца и възрастни,но нямаше оказаното в сайта им детско меню,а аз държах на това,тай като храната им е доста люта и децата почти нищо не харесваха.Не знам защо не го бяха изкарали,може би защото още сезона не беше започнах както трябва.Полета до летището до Бодрум е точно 1час.Правихме целодневно круизче на 4ри острова с един пиратски кораб,имаше дискотека,пяна парти,и много силна музика,която на мен не ми понасяше-бременна в началото на 9ти месец Simple Smile Иначе на децата много им хареса,препоръчвам я за деца,има и фотографи ,които правят снимки и накрая ти предлагат над 100снимки на диск ма 20евро.
Храната беше ок,но имаше какво да се желае за 5звезден хотел,очаквах доста повече.
Честно казано Кушадасъ за семейна почивка ми хареса повече.Бодурм е хубав курорт,но ни обясниха,че той по -скоро е младежки,пълен с хубави дискотеки,имаше и много групи-студенти.

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Да, казват, че Бодрум е по-подходящ за млади хора заради многото дискотеки /най - голямата открита дискотека в света Халикарнас е там/.

П.П. малеее, бременна в 9 месец на почивка  Shocked Много си смела. Аз не посмях да отида бременна миналата година дори и в начална бременност. И сега с бебе на няколко месеца пак ще пасуваме.  Догодина живот и здраве ще отидем

# 426
  • София
  • Мнения: 233
Здравейте приятели, вчера се върнахме от страхотна екскурзия основно в района на Анталия. Времето е страхотно, водата също. Няма и помен от военно положение или някакви размирици. Има единствено повече проверки по пътищата заради зачестилите катастрофи. Пожелавам на всички незабравими летни преживявания Simple Smile

# 427
  • София
  • Мнения: 11 116
Ориента са намалили цената на Палм Уингс, Дидим за нашата дата, странно ми се вижда особено с приближаването към активен сезон.  newsm78

# 428
  • Мнения: 3 271
Ориента са намалили цената на Палм Уингс, Дидим за нашата дата, странно ми се вижда особено с приближаването към активен сезон.  newsm78
Ориента имат  проблем със сайта си.Преди време така беше и за нашия хотел.Казаха че имат такъв проблем с фирмата която поддържа сайта им.Хотела ни беше с вдигната цена

# 429
  • София
  • Мнения: 11 116
Ориента са намалили цената на Палм Уингс, Дидим за нашата дата, странно ми се вижда особено с приближаването към активен сезон.  newsm78
Ориента имат  проблем със сайта си.Преди време така беше и за нашия хотел.Казаха че имат такъв проблем с фирмата която поддържа сайта им.Хотела ни беше с вдигната цена

Не не, реално си е. Явно наистина има отлив...

# 430
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
И нашата почивка е резервирана... Избрах Susesi Luxury Resort за септември, надявам се да останем доволни.Имах колебания ,дали има достатъчно забавления за деца , но ми харесаха отзивите в руските сайтове и реших да сме там.Досега не бях резервирала толкова рано почивка , обикновено решаваме все в последния момент..
От БГ сякаш няма много почивали в този хотел . Не срещнах отзиви за Susesi.

# 431
  • Мнения: 3 021
Susesi по принцип е един от по-скъпите хотели, може би затова.

# 432
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Сравнявах , избирах...цената му не е много по-различна от останалите .

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
http://trip.dir.bg/news.php?id=25847502   -Руските туристи се връщат в Турция

# 434
  • Мнения: 7 605
http://trip.dir.bg/news.php?id=25847502   -Руските туристи се връщат в Турция
Аз четох други цифри, а именно нарасване на общия брой туристи с 18,1%, а не 0,96%  newsm78 (http://www.tourexpi.com/de-tr/news/die-zahl-der-touristen-in-der … iegen-133835.html, на немски)
Брой туристи според ТуркСтат през м.април 2015/2016/2017год.: 2,437/1.753/2.07 милиона души

Общи условия

Активация на акаунт