На море в Турция - тема 47

  • 233 133
  • 823
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 76
Здравейте !
Доста се лутах из форума, разглеждах хотели и мнения и вече съм съвсем объркана.
Моля препоръчайте ми хотел в Кушадасъ.
Бях се насочила към Ле блу но се оказа , че няма собсвен плаж пък и от към пързалки е беден.
Искам да има гледка към морето от стаята, да е луксозно по възможност 5 звезди,
да има собствен плаж и да има хубави пързалки или аквапарк за децата.
Бях се насочила към Пине бау - отговаря на всичките ми изисквания, но ме притеснява, че е доста голям и навсякъде пише че пада голямо ходене....това ме плаши. Предпочитам да е по компактен.
Аква фентъзи много го хвалят, но пише че е доста пренаселено с този свободен вход за аквапарка,
пък и не виждам да има стаи с изглед море.Май са някакви ниски вилички.
Тусан и Палм уйнгс ми се виждат с доста малко растителност и малко пързалки.
Вообще много съм объркана вече...
Помагайте с мнение моля !
Здравейте, ние тази година решихме да отидем в Yali Club Resort, който се намира в Гюмюлдюр и е по-отдалечен от Кушадасъ. Хотелът е 5 звезден, на 50м от плажа, който е много хубав и със ситен пясък. Има аквапарк с 21пързалки, с безплатен вход и консумация за гостите на хотела. Ще пиша отзив тук след като се върнем към средата на юли от почивката си.
Ще очаквам отзивите ви.

# 631
  • Мнения: 132
Май избрах хотела - Club Marvy by Paloma...Приказен ! И има всичко което искам !

# 632
  • София
  • Мнения: 4 294
Май избрах хотела - Club Marvy by Paloma...Приказен ! И има всичко което искам !

Паломата е чудесен избор, ние също искахме да го повторим, но цените вече са станали  Rolling Eyes

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
RICHMOND EPHESUS  Кушадасъ  Моля някой с мнение за този хотел ако може

# 634
  • Hisarya, Bulgaria
  • Мнения: 73
За съжаление аз да се оплача.Бяхме резервирали с Емералд почивка в Турция на 11.07.,но днес ми се обадиха,че не се е събрала група и няма да ходим. В последния момент незнам къде ще намирам хотел по нашето Черноморие!Много гадно се получи.

# 635
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
За съжаление аз да се оплача.Бяхме резервирали с Емералд почивка в Турция на 11.07.,но днес ми се обадиха,че не се е събрала група и няма да ходим. В последния момент незнам къде ще намирам хотел по нашето Черноморие!Много гадно се получи.
Опитайте с друга агенция,все  се намират свободни места.

# 636
  • Русе
  • Мнения: 7 058
За съжаление аз да се оплача.Бяхме резервирали с Емералд почивка в Турция на 11.07.,но днес ми се обадиха,че не се е събрала група и няма да ходим. В последния момент незнам къде ще намирам хотел по нашето Черноморие!Много гадно се получи.
Опитайте с друга агенция,все  се намират свободни места.
Места ще има, но едва ли сега ще могат да намерят хотел за сумата, за която са резервирали. Неприятно е.

# 637
  • Пловдив
  • Мнения: 1 889
Еееееееееееееее,туй е много гадно !
Вчера бяхме в Ориент 99 пробвайте там ,все ще има нещо подходящо .
Дано нещо се намери ,а и приемете го като знак ,че не е трябвало да ходите там .
Успех !
И да споделите после .

# 638
  • София
  • Мнения: 390
Pepina_prima т.е. двата хотела са с обща територия - ресторанти, плаж, авкапарк така ли,
като Камелиите - разликата да не е в стаите на самите хотели?
Чета и се родя, та ми се струва че Хармони е по-нов хотел, докато Резорта е по-стар като база.

Да по нов е, но не се различават особено. Стаите и на двата са широки и големи. В хармонито е по малък ресторанта ,но храната е една и съща. В ризорта има повече изобилие заради капацитета леглова база. За който и от 2та да резервираш няма да сгрешиш и ако сте с деца ще останете мн доволни Simple Smile

# 639
  • Самоков
  • Мнения: 561
Здравейте, има ли завърнали тази година от Aquasis De lux в Дидим, да споделят мнение. Миналата година бяхме във Веноса и ни хареса, тази година се чудехме дали да не разнообразим, но се питам заслужава ли си. Ако някой може да направи сравнение моля да сподели.

# 640
  • София
  • Мнения: 9 517
Здравейте, има ли завърнали тази година от Aquasis De lux в Дидим, да споделят мнение. Миналата година бяхме във Веноса и ни хареса, тази година се чудехме дали да не разнообразим, но се питам заслужава ли си. Ако някой може да направи сравнение моля да сподели.
Десетина - двайсет поста назад има мнение - #614

# 641
  • Мнения: 199
Здравейте,
след всичко прочетено...много се обърках Crazy
До сега не съм използвала българска туристическа агенция, а през септември искам да отида на почивка в Турция през септември.
От Варна съм и не мога да реша на коя агенция да се спра и се чудя как да попадна на потвърдена почивка  Rolling Eyes
Моля за съвети bouquet

# 642
  • Мнения: 337
Здравейте! Може ли да споделите мнение за хотел Риксос Ланд оф лежент? Някой почивал ли е в комплекса?

# 643
  • Мнения: 83
Здравейте,някой дали има впечатления от Granada luxury Belek.Открит е Март месец тази година 🤔🤔🤔🤔

# 644
  • Мнения: 58
Здравейте,някой дали има впечатления от Granada luxury Belek.Открит е Март месец тази година 🤔🤔🤔🤔


Привет , началото на месеца бяхме за един ден в този хотел . Огромен е и много красив , лъскав с капацитет 3500 души . В самото градче е . Територията му не е много голяма  . Отделен е от аква парка .Има много барове ресторанти и хубави къщички при басейна .Имаше малко хора но те първа ще го разработват . Не е на брега а на около километър и нещо , има безплатен шатъл до плажа и обратно . Най - големия плюс на хотела открития преди няколко дни огромни аква парка с много пързалки и басейни един от които е с морска вода и с много забавления за деца . Има снимки във фейса .

Общи условия

Активация на акаунт