След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -220ღღ

  • 34 492
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 496

тоя трябва с корабни вериги да ме вържат да го гледам  ooooh! Naughty
само минута го прехвърлих  Whistling ми то баси страстта и романтиката дето струи от там  doh

А ние без вериги  Joy чак и фрагчета си чакаме, но както вика Верка след стотната серия има светлина в тунела, демек в погледите  hahaha
А сега мераба и от мен  Hug Честита Баба Марта

# 721
  • Мнения: 33 433
Боце е  Stop Stop Stop Stop

Честита баба Марта  Hug Hug Hug

Страстните се и ревнуват  Crazy

# 722
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125


 Гале Heart Eyes Hug от сутринта ни заляха със снимки от мача  Mr. Green но като гледам в инстаграма вече не са толкова въодушевени от чехльо  Mr. Green или още не са се събудил  Joy но много зле изглежда с тази брада и коса  ooooh! явно само така изглежда по възрастен от Кюса и затова ходи като талибанин  Mr. Green
Ди  Hug не ми е проблем брадата, косата - още по-малко, все пак е на мач, не на ревю  Peace Обаче ми изглежда някак подпухнал и смачкан  ooooh! ако цели наистина скоро да се забрави образа на Йомер Ипликчи, започва да му се получава...  Rolling Eyes

# 723
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Честита Баба Марта  bouquet

Диме  Hug след 100-тната серия започва да се усеща страстта в очите им  hahaha hahaha
и химия яваш яваш почва да се заформя  hahaha

охоооо Верко  Hug заформяла се викаш  hahaha hahaha то няма ли от началото да ме грабне и да ми харесат главните един до друг изобщо не се напъвам и да запомня заглавието даже  Stop Mr. Green

Гале  Hug Heart Eyes Ди  Hug Heart Eyes Миме  Hug Heart Eyes Тери  Hug Heart Eyes ainte  Hug

# 724
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тема довечера,  сега съм на работа с таблетката и не мога с нея да боравя  Mr. Green
Тъй че по леко с писането  Wink Hug
Честита Баба Марта  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 2 541
Сегодняшняя статья Месута Яра о "Любовь напрокат"

Вопрос:"Возможно ли,что семья ЛН встретится в другом проекте "
Ответ:"Настолько же возможно,насколько возможно воссоединение семьи сериала "Хлебные крошки"(2005г)(видимо хочет сказать,что практически невозможно)
К тому же,сегодня вновь начинается показ сериала.Наслаждайтесь каждый день...
Здравейте! Статията  с две думи - да не чакаме състава на "Любов под наем" да се събере за друг проект.

# 726
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Чичото на Гюпсе починал тази сутрин от сърдечен удар, погребението е утре в Маниса...

# 727
  • Мнения: 2 541

По мнению Milliyet Mola"8 красавиц шампуней,которые потрудились своими волосами"

1 место-Эльчин Сангу.
Эльчин Сангу,имеющая огромное количество поклонников с сериалом "Любовь напрокат",одна из наших любимых, популярных актрис,тоже пустилась по ветру шампуней.И этот ветер поднял ее на первое место. Реклама с ее участием была из тех,которая заставила всех женщин сказать "О,Аллах!Интересно мои волосы будут такими?" и побежать за шампунем в ближайший супермаркет.Не знаем,будут ли ваши волосы такими же эффектными,как у Эльчин Сангу,но уверенны,что эффект ее волос побудит вас.

Сред 8-те красавици, рекламирали шампоани, на първо място е Елчин, оставяйки след себе си Неслихан, Серенай, Фахрие, Мерием и др.

# 728
  • Мнения: 18 785
Нека нека  Party радвам се за Елка  Party тя да си е добре и само напред,пък за другите ми е бана не  hahaha

# 729
  • Мнения: 13 725
Здрасти, банда  Hug  Hug  Hug

Ирко  Hug, Ди  Hug, Диме  Hug, Верко  Hug, Про  Hug, Тери  Hug, Меги  Hug, Гале  Hug

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА




Честита Баба Марта  bouquet

Диме  Hug след 100-тната серия започва да се усеща страстта в очите им  hahaha hahaha
и химия яваш яваш почва да се заформя  hahaha

Аз тогава ще го загледам от 102-та  Joy  Joy  Joy

# 730
  • Мнения: 18 785
Здрасти, банда  Hug  Hug  Hug

Ирко  Hug, Ди  Hug, Диме  Hug, Верко  Hug, Про  Hug, Тери  Hug, Меги  Hug, Гале  Hug

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА




Честита Баба Марта  bouquet

Диме  Hug след 100-тната серия започва да се усеща страстта в очите им  hahaha hahaha
и химия яваш яваш почва да се заформя  hahaha

Аз тогава ще го загледам от 102-та  Joy  Joy  Joy
Ми няма да си изпуснала много  Joy

# 731
  • Мнения: 12 834
Честита баба Марта! Hug Hug

# 732
  • Мнения: 9 540
Глава 30

Скрит текст:
Датата 15 март беше специална за тях. Йомер беше променил традицията да я прекарва сам в гората, кръстена на майка му. Сега всяка година двамата с Дефне посещаваха гробовете на родителите му, отдавайки им почит и молейки се душите им да са намерили покой.
Йомер беше довел бъдещата си съпруга тук малко преди сватбата. За Дефне моментът беше ужасно специален и тя се постара той да разбере това. Йомер я беше уверил, че те щяха да я харесат, ако имаха възможност да се запознаят с нея. Представи им я официално, сякаш те наистина стояха пред тях, обяснявайки им колко ценна и важна е тя за него, колко много е променила животът му и него самия. Разчувстваната Дефне не позволи на сълзите, напълнили очите ѝ да потекат, защото не искаше да го натъжава допълнително. Но той ги видя и целувайки я, заличи всякаква мъка в нея.
Днес те отново бяха на гробищата. Дефне знаеше колко труден момент е това за съпруга ѝ и се стараеше по всякакъв начин да му е утеха и подкрепа, просто стоейки до него и държейки ръката му. Двамата заедно поляха цветята, напъпили вече, примамени от топлината на слънчевите лъчи. Бяха донесли букет с любимите цветя на г-жа Емине, който Дефне искаше да постави в красива ваза между двата паметника. Беше ѝ трудно обаче да се навежда, затова Йомер ѝ помогна. Коремът ѝ вече беше доста голям, а Емир и Фатих не спираха да я ритат, да се обръщат и изобщо да шават, непозволявайки ѝ дори за миг да забрави за тях.
Постояха още малко, молейки се за душите на родителите му. Дефне тръгна първа, оставяйки Йомер за няколко минути насаме. Знаеше, че има неща, които дори тя не трябва да чува, но които той има нужда да сподели с тях. Съпругът ѝ я настигна по пътеката и хващайки я под ръка, двамата се отправиха към колата.
Както всяка година те отидоха в извънградската къща, в която беше прекарала последните си дни майка му. Дефне направи кафе и двамата седнаха в градината, просто стоейки и радващи се на топлото слънце, предвещаващо им приближаващата пролет.
-   Добре ли си?- Попита го тя по някое време, стискайки по- силно ръката му.- Изнервям се, когато не знам какво мислиш и не мога да достигна до теб.
-   Не се тревожи за мен!- Целуна свитите ѝ пръсти Йомер.- Ще се оправя. Благодаря, че си до мен! Дори самото ти присъствие ме успокоява по начин, който не може нищо друго.
-   Обичам те! Знам, че ти липсват, днес повече от всякога, скъпи. Никой и нищо не може да ги замени, и каквото и да кажа или направя, няма да запълня празнината, която е в сърцето ти. Но помисли, че те са заедно сега и се гордеят с човека, който си станал.- Макар да повтаряше тези думи всеки път, тя вярваше във всяка едно от тях. Знаеше, че той иска да ги чуе и затова не преставаше да му ги напомня.
-   Любов моя!- Привлече я леко към себе си той, облягайки я на рамото си.- Ти си най- хубавото нещо, което ми е подарил животът!
Стояха така, докато нощта не покри всичко наоколо. Близнаците дадоха на Дефне да разбере, че са гладни, карайки баща си най- после да се усмихне. Приготвиха си паста, която той само разрови, но тя си сипа дори допълнително. Нахранени, синовете им най- после решиха да си починат и да оставят майка си намира. Тя позвъни вкъщи, за да провери как са момичетата, и да се увери, че не са подлудили вече Нериман и Корай. За свое успокоение установи, че всичко е наред и бесните викове на децата и фотографа, чуващи се за фон, не са нищо повече от израз на бурна радост.
Дефне откри Йомер на обичайното му място в тази къща: застанал до предния прозорец и загледан в звездите. Помисли си да го остави сам за малко, но в последния момент промени решението си и се приближи до него. Обвивайки кръста му с ръце, тя се притисна до него. Останаха така няколко минутки, просто черпейки сила и спокойствие един от друг.
-   Когато бях малък мама винаги ми повтаряше, че трябва да намеря своята красива принцеса и да се оженя за нея.- Тихо заговори той.- Аз винаги твърдях, че няма по- красива от нея и когато порасна, ще се оженя за нея. Но тя само се усмихваше и поклащайки глава ме уверяваше, че ще открия жената, която ще ме направи цял. Тогава неразбирах какво има предвид. Когато я загубих се почувствах изгубен, наранен. Сякаш някой беше откъснал част от мен и я беше захвърлил в гроба с нея. Няколко месеца по- късно и баща ми си отиде. Бях сам и се стараех така да ми е добре. Чувствах се кух отвътре, но поне не ме болеше. Мислех, че няма да бъда нараняван, ако не обичам. Държах всички далеч от себе си, смятайки, че няма да допусна отново такава загуба в живота си. Докато един ден не срещнах теб…
Обърна се и все лицето ѝ в ръцете си. Сълзите бавно се стичаха от красивите ѝ очи, гледайки го с толкова много обич и тъга, че му се прииска да си беше замълчал. Но не можеше.
-   Ти ме направи цял, Дефне. Ти допълни половината на сърцето ми, останала след загубата на родителите ми. Ти ми върна щастието, изпълвайки живота ми с толкова много смях и любов, колкото не си бях и помислял, че ще изпитам отново. Децата, които ми подари са най- ценното нещо в моя живот. Ти си моята красива принцеса, подарила ми най- голямото съкровище в този свят! Обичам те, без да мога дори да ти опиша колко.
Целуна в бавно и нежно, след което я прегърна внимателно. Останаха загледани в небето, откъдето се надяваха да ги наблюдават техните близки, които вече не бяха до тях.

# 733
  • Мнения: 2 478

По мнению Milliyet Mola"8 красавиц шампуней,которые потрудились своими волосами"

1 место-Эльчин Сангу.
Эльчин Сангу,имеющая огромное количество поклонников с сериалом "Любовь напрокат",одна из наших любимых, популярных актрис,тоже пустилась по ветру шампуней.И этот ветер поднял ее на первое место. Реклама с ее участием была из тех,которая заставила всех женщин сказать "О,Аллах!Интересно мои волосы будут такими?" и побежать за шампунем в ближайший супермаркет.Не знаем,будут ли ваши волосы такими же эффектными,как у Эльчин Сангу,но уверенны,что эффект ее волос побудит вас.

Сред 8-те красавици, рекламирали шампоани, на първо място е Елчин, оставяйки след себе си Неслихан, Серенай, Фахрие, Мерием и др.

Честита Баба Марта  Hug Hug Hug
Да сте все весели и червени от хубави емоции!!!! Laughing
Много се радвам за Елчин, че е на първо място - заслужи си го Heart Eyes

Рускините твърдят, че починалият чичо на Г.О е един от спонсорите на ЛН Thinking

# 734
  • Мнения: 18 785
Те руските твърдения кат ги четеш трябва да гледаш откъде изгрява слънцето  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт