Кауфланд - тема 20

  • 104 594
  • 727
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 13 660
И аз имам от тези, купих ги пак от К..  Удобни са.

# 601
  • Мнения: 858
Здравейте момичета,
Чута ви редовно но рядко пиша  Simple Smile
Пуснали са сини охридеи, според вас оцветени ли са или ще си останат такива  newsm78

# 602
  • Мнения: 4 841
В брошурата има миди с черупки, но в Русе естествено тази "екстра" няма да я има.

# 603
  • Мнения: 4 841
Здравейте момичета,
Чута ви редовно но рядко пиша  Simple Smile
Пуснали са сини охридеи, според вас оцветени ли са или ще си останат такива  newsm78

Абсолютно оцветени са. После ще цъфнат в бяло.

# 604
  • Сливен
  • Мнения: 4 084
Здравейте момичета,
Чута ви редовно но рядко пиша  Simple Smile
Пуснали са сини охридеи, според вас оцветени ли са или ще си останат такива  newsm78

Проверяваш ниско долу стъблото дали има лек срез.Ако има са боядисани.Моя приятелка преди време си купи синя и на втория цъвтеж цветовете бяха бели.

# 605
  • Мнения: 4 841
 Аз съм голям фен на орхидеи и до колкото съм запозната в природата синя орхидея няма. Но дори и да има то няма да е тази в Кауфланд.

# 606
  • Мнения: 858
Благодаря ви за отговорите  Peace

# 607
  • shumen
  • Мнения: 18 258
Аз имам нова брошура.От нея си харесах картофите,кроасаните и чорапите на промоция.
Орхидеята е боядисана според мен.

# 608
  • София
  • Мнения: 4 749
Някой да си е купил TEFAL Ingenio от Кауфланд? Докога е промоцията от -50%? Дали са качествени?  newsm78


ПП: За тези става въпрос:

 
За 101 лв .....остава и да не са добри !!! А щом ще са намалени на половина ще гледам да си взема ако имам финансовата възможност!а защо ли не го видях никъде в брошурите

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 02:49 от mihaela(n)koko

# 609
  • Мнения: 4 864
Аз от Л. си взех 3 таи със сменяема дръжка. Качеството им е много добро. Втора година не са мръднали!!

# 610
  • Мнения: 13 660
Титаните на Тефал не са в седмичната брошура, вчера бяха на акция. Аз си ги купих около Коледа, и оттогава ги поглеждам все са на такава цена. Имаше още един вид комплект  с уок тиган и касерола.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 14:11 от Пролетно цвете

# 611
  • София
  • Мнения: 2 811
Благодаря на всички за споделеното. Понеже не знам дали другата седмица ще ги има тиганите, мисля след малко да прескоча до Кауфланд и да ги купя, без това има други дребни неща за пазаруване.

# 612
  • София
  • Мнения: 4 749
Пролетно цвете на каква цена са попринцип в кф?

# 613
  • Мнения: 13 660
Пролетно цвете на каква цена са попринцип в кф?
59,99

# 614
  • София
  • Мнения: 9 970
Само да попитам - тези тигани дето го хвалите с тефлон ли са? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт