Ринопластика

  • 141 971
  • 788
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 038
Смятам,че цената в Естетика е съвсем нормална,поне в сайта пише 2450 евро ,ол инклузив. Взимане от летище, изследвания, операция, нощувки.Само не знам колко нощувки влизат в тази цена, защото на 6 ден имаш важен контролен преглед. В България като чета е около 3000 лв ,като доста още неща доплащаш. И на всичкото отгоре голям процент неуспешни.

6 нощувки са включени в цената. Контролният преглед е преди да си тръгнете

# 571
  • Мнения: X
Средната цена на добрите лекари в Истанбул е около 3000 евро. Нощувките са около 500 евро с/без закуска...
Транспорт от-до летището е около 20-тина лв...

# 572
  • Мнения: 61
Здравейте! Някоя от вас възползвала ли се е от пакета Ринопластика и Уголемяване на гърди  при д-р Йоздемир в Естетика ? Честно казано се съмнявам в уменията им  относно носовете. Искаше ми се да се оперирам при Илхан,но цената му е непосилна за мен,а засега не съм се спряла на никого и само следя групата във фейсбук. Някак си ми се струва ,че правят доста сходни,да не кажа еднообразни носове.Последвала съм Алев,Йълмаз,Илхан,Пелен и други в Инстаграм,но  не мога да се спра на никой наистина ме притеснява какъв ще е крайният резултат.Имам лека гърбица,която искам да премахна и може би съвсем леко смаляване на ноздрите и стесняване на върха.
Относно пакета-така ,или иначе обмислям и двете операции,защо да не се комбинират-една упойка по-малко.
Благодаря предварително !

# 573
  • Мнения: 191
Здравейте! Някоя от вас възползвала ли се е от пакета Ринопластика и Уголемяване на гърди  при д-р Йоздемир в Естетика ? Честно казано се съмнявам в уменията им  относно носовете. Искаше ми се да се оперирам при Илхан,но цената му е непосилна за мен,а засега не съм се спряла на никого и само следя групата във фейсбук. Някак си ми се струва ,че правят доста сходни,да не кажа еднообразни носове.Последвала съм Алев,Йълмаз,Илхан,Пелен и други в Инстаграм,но  не мога да се спра на никой наистина ме притеснява какъв ще е крайният резултат.Имам лека гърбица,която искам да премахна и може би съвсем леко смаляване на ноздрите и стесняване на върха.
Относно пакета-така ,или иначе обмислям и двете операции,защо да не се комбинират-една упойка по-малко.
Благодаря предварително !

За ринопластика Ви съветвам да се доверите на УНГ хирург, който специализира само в ринопластика.Д-р Алев е ученик на д-р Илхан и при него цената е по-ниска.Има много добри отзиви от него.

# 574
  • Мнения: 6
Аз знам за Тимур Батмаз и Нихат Кая, че са били ученици на Илхан. Др Алев мисля, че просто му е много близък приятел. Поне това бях разбрала от прегледите и при двамата в Бг..

# 575
  • Мнения: 83
Аз се оперирах преди половин година. Това беше много трудно за мен решение, обмисляно години наред преди окончателно да се реша. Към днешна дата съм изключително доволна, съжалявам единствено че по рано не съм го направила. Имах и проблем с дишането, което се оправи в резултат на операцията. Моят съвет към всички обмислящи е да се насочат към Турция. Много зависи какъв тип носове харесвате - естествени, чипи, тип барби и т.н. Зависи и с какви средства разполагат. Аз първоначално се колебаех между Дилбер, Арда Пелен и Бурак Каян. В крайна сметка се оперирах при Алев. За момента съм доволна, но още не е минал възтановявителния период от година. Дишам добре за първи път от години Simple Smile  В Турция наистина избора е голям. Успех на всички и кураж Simple Smile

# 576
  • Мнения: X
Нещо интересно за Дилбер




Как следва да се разбират рекламите със Стела Вълева, която толкова ревностно защитаваше Дилбер - че след операцията при Дилбер е имало нужда от неоперативна ринопластика с филъри или въпросната докторка подвежда с чужди резултати?

Последна редакция: вт, 09 юни 2020, 22:09 от Анонимен

# 577
  • Мнения: 191
Нещо интересно за Дилбер




Как следва да се разбират рекламите със Стела Вълева, която толкова ревностно защитаваше Дилбер - че след операцията при Дилбер е имало нужда от неоперативна ринопластика с филъри или въпросната докторка подвежда с чужди резултати?

Оххх, тази с платените коментари.След като на всички им писна от нея в групата във FB и я навряха в миша дупка, явно си е намерила друг да рекламира.🤣🤦‍♀️

# 578
  • Мнения: 81
В поста докторката изброява всички процедури, които извършва. Не се задълбавайте чак толкова.

# 579
  • Мнения: X
Не съм съгласна. Постовете са различни, но и в двата има коментар за носа. Или подвежда, показвайки човек с направена ринопластика, или Стела има дребни корекции по "перфектния" й нос от Дилбер.

# 580
  • Мнения: 81
Според мен пък просто я използват като модел, но все пак, за да разсееш съмненията си, защо не попиташ докторката какви корекции са и правени, какви материали е използвала и така...

# 581
  • Мнения: 266
Здравейте, момичета!
Пиша с въпрос към вас. Не харесвам формата на носа си, има лека гърбица отгоре. Нямам проблеми с дишането и нужда от изграждане на прегради и тн. Проблемът при мен е чисто естетически. Изчетох почти всички теми тук и попаднах на много положителни отзиви за Д-р Сафет Кулов в Пловдив. Интересува ме каква е актуалната цена на ринопластиката при него и искам да помоля за мнения за работата му.
Благодаря от сърце! Усмихнат ден Simple Smile

# 582
  • София
  • Мнения: 1 268
Здрвейте!

От около месец след ринопластика , правена тук в България. Изобщо не съм доволна въпреки, че все още не е минал възстановявителния период. Носът ми беше дълъг с лека гърбица и запушена преграда вътрешно. Дишането ми е ок, но корекциите са... Как да кажа няма ги. Носа ми е леко скален, но гърбицата си седи. Докторката казва, че това е отток, който ще спадне, но съвсем не ми се вярва. Като пипам е твърдо, като кост, не виждам къде може да спада. Изобщо нв съм искала кукленски или чип нос, а просто малката гърбичка да я няма.
За съжаление ще трябва да поема последствията от необмисленоте решения и да ги нося със себе си, било то и като грозен нос на централно място на моето лице.
След време бих напарвила ревизия на носа си, но предполагам трябва да мине доста време след първата операция. Имате ли представа колко?

Нека имате едно наум от моите грешки и проучвайте, не два, три пъти, ами по 100 когато става въпрос за вашето тяло.
Успех.

# 583
  • Мнения: 191
Здрвейте!

От около месец след ринопластика , правена тук в България. Изобщо не съм доволна въпреки, че все още не е минал възстановявителния период. Носът ми беше дълъг с лека гърбица и запушена преграда вътрешно. Дишането ми е ок, но корекциите са... Как да кажа няма ги. Носа ми е леко скален, но гърбицата си седи. Докторката казва, че това е отток, който ще спадне, но съвсем не ми се вярва. Като пипам е твърдо, като кост, не виждам къде може да спада. Изобщо нв съм искала кукленски или чип нос, а просто малката гърбичка да я няма.
За съжаление ще трябва да поема последствията от необмисленоте решения и да ги нося със себе си, било то и като грозен нос на централно място на моето лице.
След време бих напарвила ревизия на носа си, но предполагам трябва да мине доста време след първата операция. Имате ли представа колко?

Нека имате едно наум от моите грешки и проучвайте, не два, три пъти, ами по 100 когато става въпрос за вашето тяло.
Успех.

Минимум година, година и половина.Всеки доктор си има различни изисквания.

# 584
  • Мнения: 127
Момичета, писах на Мирза, Дилбер и Илхан за цена на ревизия, всички казват 7000 евро, даже Дилбер 9000 евро, това нормално ли е, много ми се вижда...

Последна редакция: пн, 29 юни 2020, 13:08 от Kinza

Общи условия

Активация на акаунт