Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 757
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 555
  • у нас
  • Мнения: 5 730
най накрая и аз да се запиша тази година  с награда от  мол Галерия Бургас
Честито! Вие печелите наградата Промо пакет за блестяща усмивка – паста за зъби Janina, триглава четка, лентички за избелване на зъби. 
 

Това е награда, за която се тегли код от рецепцията при покупка ли?

# 556
  • Мнения: 10 874
У дома бира не се пие, стекчето от Ариана замина при брат ми, на него и компания разчитам да променят малко вкуса си и да сменят бирата, поне докато тече играта на Бритос, защото наградите ми харесват. Blush Joy
Значи аз имам голям късмет с ММ - той бира не отказва почти никаква. Grinning Е, има марки, които не харесва, разбира се, но са много малко. Бритос не е лоша бира иначе, дори аз я харесвам. Само че с моето пиене доникъде няма да се докараме, че аз повече от една бира (и то на няколко дни) не пия, та добре, че е ММ. А като разбра какви са наградите, ми каза направо да купувам само такава вече. Mr. Green

Казвала съм вече, че и аз участвам само в игри на продукти, които по принцип купувам. А ако играта е без покупка - само в такива на марки, които харесвам.

# 557
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 527
Аз затова разчитам на брат ми. Mr. Green
Заради него участвах и в томболата на Ариана, спечелихме му два стека с приятелката му, сега ще се налива с Бритос, няма как. Joy

# 558
  • при късмета
  • Мнения: 24 059
На моя мъж му писна бирите да се редуват с игрите, защото вече не знае каква пие. Ще пия каквато му взема, а аз взимам тази, на която има игра  hahaha

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Идвам да се похваля с ръкавичка от София мел спечелена преди мъничко след n-ти на брой код.
П.С: Проверих и ако не се лъжа беше на 10-тия код.

# 560
  • София
  • Мнения: 13 201
Има ли някой спечелил от колелото на късмета на Jysk? Вече няколко пъти ми се случва (в различни дни), когато колелото забави скоростта си, за да спре и аха ... идва ред на ваучера от 20 лв., точно в този момент блокира и спира. Налага се да натисна F5 и да завъртя наново колелото. Разбира се, тогава се падат билети за томболата. Но как веднъж не блокира пред някой друг сектор?  Wink Много съмнително ми изглежда!  Laughing

Разписвам се с бира Каменица. Simple Smile

# 561
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Аз се отказах от Юска или както там се произнася.
Мнителна съм си.. Проблема, Таня, не е само при теб. От нас, от офиса, и от 3то ай-пи ей така пробвах.. Същото . Предполагам , при останалите се проявява и там. Но някои упорстват и не забелязват. Освен,че събраха на всички ни мейлите и спама отпочна...

# 562
  • Мнения: 3 547
И аз съм мнителна относно тях и не въртя колелото. Само погледнах играта и отминах.

Ох, тази Каменица, само аз ли не мога да нацеля едни бирички.  Laughing

# 563
  • Мнения: 3 799
И аз  Mr. Greenмного се дразня..не пия бира и изобщо не ми трябва ,но не може да ме пренебрегват така!

# 564
  • София
  • Мнения: 14 760
Повече ни им се хващам на Юск и Делимано, само пълнят пощата с реклами.

# 565
  • Мнения: 7 295
Не съм честитила тия дни на никого спечелените малки или големи награди,поправям се HugЗа Лалето bouquet.И аз като повечето от вас,играя само в игри,чиито продукти ползвам и за награди,които ми харесват.Регнах 4бележки за ММ бонбонките,изядени са вече...,на Куинс пробвах 2пъти за флашка-не стана,Бритос ако открия ще пробвам и др.ще пропусна.Успех и весели празници!

# 566
  • Мнения: 9 451
3 кода от София мел и нищо Whistling

# 567
  • Мнения: 14 815
И аз зарязах колелото на Юск,както и Милка. Вчера ММ ми купи чаша Милка ,нищо особено не е. Тази в играта сигурно е по-хубава,но с 4 награди на ден... Stop Каменица поне дават по повече.
Иначе и аз не играя в игри с непотребни за мен награди. Всъщност в Туикс не играх,в Орео също. Май само с брашното пробвах 3 кода и сега с Престиж за кафе,че вкъщи се пие доста. Хич не искам миксери и чаши,имам си от Якобс миналата година.  Peace Сега само в Куинс и сникърс ще участвам,защото си ги купуваме по принцип.  Hug

# 568
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
3 кода от София мел и нищо Whistling
Аз съм 35:0  Joy Joy Joy

# 569
  • Мнения: 14 815
Ти да не ги отлепяш в магазина и да пращаш? 😃 Иначе кой меси толкова?!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт