Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 61 - април 2017

  • 136 777
  • 2 463
  •   1
Отговори
# 1 440
  • София
  • Мнения: 1 324
Благодаря!

# 1 441
  • Мнения: 1 202
честито на спечелилите стикита, аз не съм сред тях, но пък съм много щастлива, защото с първа опаковка орео, така цопнах бисквитката в млякото, че целнах чашата! Hug

# 1 442
  • Мнения: 1 050

[/quote]
На сергията с/у ДМ. Изложени са даже, наредени са долу на земята при детските играчки. Иначе и книги продават там и те са отгоре.


Благодаря за отговора! Ще изчакам още малко, докато още дават стикита, и после ще търся.

# 1 443
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Няма ме сред спечелилите в Бритос, а имах такива надежди. Ще се радвам на която и да е от техните награди. Нооо - здраве да има. Ще изпием останалите бири, които купих, не знам дали ще продължа да купувам обаче.

 Купих още едно пакетче бонбони Ментина, мисля два кода да регистрирам само. Стига съм хвърляла пари за игри. Е, радват ме наградите, но не всичко си струва.

 Либрес имаше в нашето СБА, че и на промоция. Обаче нямат означения, че участват в игра. Това значи, че няма да купя от тях, а ще взема ако заредят от новите. На наградите на Либрес има ли лого Либрес? Не ми се иска да съм им подвижна реклама. Гледах наградите, но с едно око, не забелязах какво пише. Благодаря отсега, ако някой ми отговори!  Simple Smile

 Честито на всички, спечелили нещо в игрите! Все така да ви върви!  Flowers Four Leaf Clover Поръсвам ви  babydust7

# 1 444
  • Мнения: 7 302
В dm от 20.04 до 03.05 при покупка на декоративна козметика над 20 лв.,подарък козм.несесер.Извинявам се за лошото качество на снимката

# 1 445
  • Мнения: 36 666
Няма ме сред спечелилите в Бритос, а имах такива надежди. Ще се радвам на която и да е от техните награди. Нооо - здраве да има. Ще изпием останалите бири, които купих, не знам дали ще продължа да купувам обаче.

 Купих още едно пакетче бонбони Ментина, мисля два кода да регистрирам само. Стига съм хвърляла пари за игри. Е, радват ме наградите, но не всичко си струва.

 Либрес имаше в нашето СБА, че и на промоция. Обаче нямат означения, че участват в игра. Това значи, че няма да купя от тях, а ще взема ако заредят от новите. На наградите на Либрес има ли лого Либрес? Не ми се иска да съм им подвижна реклама. Гледах наградите, но с едно око, не забелязах какво пише. Благодаря отсега, ако някой ми отговори!  Simple Smile

 Честито на всички, спечелили нещо в игрите! Все така да ви върви!  Flowers Four Leaf Clover Поръсвам ви  babydust7

Доколкото видях на румънския сайт, няма лого. По принцип харесвам брандираните награди, но в случая, така е по-добре  Blush 

# 1 446
  • Мнения: 10 874
На наградите на Либрес има ли лого Либрес? Не ми се иска да съм им подвижна реклама. Гледах наградите, но с едно око, не забелязах какво пише. Благодаря отсега, ако някой ми отговори!  Simple Smile
Мисля, че не, но няма как да съм напълно сигурна. Hug

Пристигна ми федербалът от Бритос. Heart Eyes
Скрит текст:

# 1 447
  • Мнения: 1 437
Мисля че няма лого на либрес, а някакво послание на английски

# 1 448
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз не видях да са брандирани. Съмнявам се да брандират някоя тениска или торба за пазар с логото/марката на дамски превръзки все пак Crazy

# 1 449
  • при късмета
  • Мнения: 24 089
И аз не видях да са брандирани. Съмнявам се да брандират някоя тениска или торба за пазар с логото/марката на дамски превръзки все пак Crazy
Ааа що? Аз имах шапка с логото на оуейс.

Тениската от лотарията е с Христо Стоичков. Поисках дефектна, на която не е излязла щампата, ама нямаше.  hahaha Нищо де, ще стане домашна

# 1 450
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
 Joy

Федербала е хубав, чакам го и аз с нетърпение. Mr. Green С мм ще си поиграем. Joy

Не виждам да са брандирани, аз хвърлих око на раницата, несесера и бутилката или чашата все едно, нали съм колекционер. Blush

Връщам се от Била, имаше превръзки само ежедневни с код, но не взех, не ми харесват тези. Peace
Ще търся от нормалните пакети, тъкмо да пробвам.
Регистрирах един код на Орео и нищо. Joy На третият имейл изписа, че кода е регистриран. bowuu

PS: Щяла съм да си получа чашата от Туикс. Laughing

PSS: Взех от новият билет от Лотарията, спечелих 3 кинта, демек го избих. hahaha

# 1 451
  • София
  • Мнения: 9 850
Ивекс, и аз така си "избих" билета Simple Smile
Новите Кръстословици 2 са без участие в ТВ жребий май (което е супер по мое мнение).
Ще мина днес през ДМ за Либрес Wink

# 1 452
  • Мнения: 14 147
Четири билета имам от дракона и нищо. Crossing Arms
Взех две опаковки ментина, даже тръгнах да регистрирам код, а то било от 24-ти. Crazy Колежката е на обучение утре в град, в който има Била. Сигурно ще е нахално да я карам да ми носи Бритос оттам? Тя ще е с кола, ама все пак... Thinking

# 1 453
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Сладко коте, напиши после дали има?
Тези дни имам ходене към Лили, че съм набелязала някои неща от промоционалните, но ако има и в ДМ да мина и оттам. Mr. Green

Dara888, ако ти е близка няма да е нахално.
Приятелката на брат ми е от Стара Загора, милата, беше се прибрала натоварена миналата седмица, два-три парцала както се казва и всичко друго промоционални продукти за игри, да, влияя ѝ, знам. Mr. Green

# 1 454
  • Пловдив
  • Мнения: 2 404
И в Лили, и в ДМ няма Бритос. Поне в тези, в които аз проверих вчера Peace

Общи условия

Активация на акаунт