Частни детски градини - София (тема 11)

  • 114 704
  • 733
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 142
Препоръчвам Ви да проучите и ЧДГ Доверие в Редута. Имам едно завършило я дете и едно, което е в момента там. Моите лични впечатления са за спокойна обстановка, грижовен персонал, внимание към всяко отделно дете, много игри и излизане на открито. Обучението също е на добро ниво. Спокойна съм за децата си там.

# 301
  • София
  • Мнения: 5 455
Препоръчвам Ви да проучите и ЧДГ Доверие в Редута. Имам едно завършило я дете и едно, което е в момента там. Моите лични впечатления са за спокойна обстановка, грижовен персонал, внимание към всяко отделно дете, много игри и излизане на открито. Обучението също е на добро ниво. Спокойна съм за децата си там.
Засичала съм децата в парка с учителите си и ми направиха доста добро впечатление.

# 302
  • Мнения: 423
Препоръчвам Ви да проучите и ЧДГ Доверие в Редута. Имам едно завършило я дете и едно, което е в момента там. Моите лични впечатления са за спокойна обстановка, грижовен персонал, внимание към всяко отделно дете, много игри и излизане на открито. Обучението също е на добро ниво. Спокойна съм за децата си там.

А таксите отговарят ли на обявените в сайта?

# 303
  • Мнения: 166
Има ли някой, който може да даде мнение за Весела Къщурка Монтесори в Лозенец?

# 304
  • София
  • Мнения: 142
А таксите отговарят ли на обявените в сайта?

За новата учебна година таксата ще е 650 лв. Погледнах набързо сайта, струва ми се, че не е обновен.

# 305
  • Мнения: 423
А таксите отговарят ли на обявените в сайта?

За новата учебна година таксата ще е 650 лв. Погледнах набързо сайта, струва ми се, че не е обновен.
Да, там е 610 лв.

# 306
  • Мнения: 107
Здравейте,
Изчетох любезно цялата тема и искам първо да благодаря на всички редовни момичета, които са давали отзиви за посещаваните от тях градини  Hands V

За съжаление, не открих нищо за няколко от градините, които ме заинтересуваха и ще съм много благодарна, ако се включат мами с опит или приятели, чиито деца са там.

И така, градините, за които ме интересуват мнения, са:
 - Светлина ЧДГ, за всичките им филиали
ЧДГ "МАРИЯ МАГДАЛЕНА"
The Castle - от сайта им изглежда сякаш нямат лиценз....???
ЧДГ Мечо Пух - интересува ме филиалът в Гео Милев. Отзивите, които чета в БГРаботодател говорят за недоволен персонал и текучество. Наистина ли е така?
Частна Детска Градина "При Баба" - сайтът им не работи, но звучат обещаващо...

Предстои ни да се върнем наесен в България и тъй като не съм на място, нямам възможност да обикалям градините. Ще ми бъдат от полза мненията ви, помагайте Wink Най-вече ме интересуват: отношение към децата (а не обучение) - тоест, личността на педагозите, също така - таксите, наличие на транспорт и обратната връзка да е реална.

Ще се радвам и ако препоръчате детска градина.
Това е третото ми дете и опитът ме научи да не се стремя да изградя гений, а просто един щастлив човек, който умее да се весели и да общува. Затова търся в градината топло отношение и весела, безгрижна обстановка с насърчаване на изследването на света. Просто детство Simple Smile
Здравейте, на наши близки детето е в The Castle и когато говорихме преди около десетина дни, споделиха, че са много доволни

# 307
  • Мнения: 784
За ЧДГ "Доверие" мога да споделя много и то прекрасни впечатления. Директорката- Илонка/мисля, че се казваше/ е уникална. Чистота, добро отношение, човещина. С две ръце я препоръчвам. Що се отнася до таксите, те изчезнаха почти във всички сайтове на ЧДГ-тата/вероятно корпоративни интереси..../. А...ако си дадете детенцето преди 2 г. на ЧДЯ, която не е лицензирана и НЕ качва децата в регистъра, нямате проблем. Но ако ги качват....е проблем.НАП са подпукали майките в лицензираните ЧДГ-та години на зад.До това опряха. А има ли тук майки с деца в Германи. Моята информация е стара. Само чух, че директорката била друга и нещата също. Предстои ни избор за ЧДГ /с чужд език/ за малко човече на 3 г.

# 308
  • Мнения: 2
Здравейте мами,
Търся мнение за две частни детски ясли в Младост - "Бухалчета" (Младост 4) и "Щастливи деца" (Младост 1)? Ако някой ги е посещавал, ще съм благодарна за мнения Simple Smile

# 309
  • София
  • Мнения: 1 609
Идвам и аз в тази тема. Трябват ми актуални отзиви за детски ясли, които приемат деца от 1 г. Районите, които ме интересуват, са Стрелбище, Гоце Делчев, Мотописта, Младост  - най-вече 3 и 4, като компромис може и другите.

# 310
  • Мнения: 102
Здравейте,

Може да е малко извън последните коментари но исках да ви дам моите отзиви за ЧДГ Лапину.

Детето ни посещава ЧДГ Лапину от 1 година. Не виждаме напредък в обучението й в нито един аспект. Останахме недоволни от опита ни и в момента търсим нова детска градина. Дават големи надежди и празни обещания. Въпросните native speakers са "учители" от Нигерия със сериозен акцент. Все още повтаряме на детето да не казва Yesh или Ya, а се казва Yes. Мога да ви дам много примери за това защо сме толкова разочаровани. Голяма част от допълнителните дейности се закриват. До година ще останат само няколко и народни танци ще бъдат задължителни. Обещаха, че ще има музика и пиано включена в таксата. После заявиха, че са променили това решение. Като допълнение към всички разочарования, таксата от Септ месец се увеличава до 900лв без включени допълнителни дейности и транспорт за плуване. Напоследък забелязвам, че спестяват от храна. Детето яде само едни и същи плодове - все още са на ябълки. Не са предложили никакви летни плодове до сега. Ябълките се дават на резенчета, а не 1 плод за 1 дете. Безкрайно сме разочаровани от цялото им отношение към детето.

# 311
  • Мнения: 1 005
Лапину отпаднаха още на първата селекция когато търсих градина: изключително неадекватно поведение на жената, която ни посрещна, за да разгледаме-не се представи каква е, постоянно говореше за някакви камери в стаята за игра, а за храната няколко различни версии.

# 312
  • Мнения: 131
Здравейте мами,
Търся мнение за две частни детски ясли в Младост - "Бухалчета" (Младост 4) и "Щастливи деца" (Младост 1)? Ако някой ги е посещавал, ще съм благодарна за мнения Simple Smile
За Бухалчетата позната ми е споделяла, че е много доволна, но за съжаление и в двете ясли, за които се интересувате няма свободни места Sad
Миналата седмица звънях на всички възможни ясли в Младост.
Ще съм благодарна на всички за предложение за ясла. Живеем във Витоша от страната на студентски, а работя в Младост в близост до Бизнес парк. Всички предложения за ясла в периметър що годе близък до този ще са ми от полза.

# 313
  • София
  • Мнения: 10 825
Веселото гардже в София резиденшъл парк и Екодара - в Малинова долина са ви сравнително близо.
Нямам лични впечатления от яслите в нито една от двете. Имам съвсем пресен опит с детската градина на Екодара, най-малкият ми син я завърши през май и съм много доволна от грижите, отношението и обучението. Все пак има разлика между ясла и градина и не знам дали грижите и в яслата са достатъчно добри

# 314
  • Мнения: 131
Веселото гардже в София резиденшъл парк и Екодара - в Малинова долина са ви сравнително близо.
Нямам лични впечатления от яслите в нито една от двете. Имам съвсем пресен опит с детската градина на Екодара, най-малкият ми син я завърши през май и съм много доволна от грижите, отношението и обучението. Все пак има разлика между ясла и градина и не знам дали грижите и в яслата са достатъчно добри

И аз бях набелязала Еко Дара, но за съжаление нямат места. Ще проверя тази Веселите гарджета, нз защо съм я пропуснала.
Ще се радвам някок да сподели мнение за Доверие в Редута и Ян Бибиян в Симеоново. За Весели Гардежта също, за да преценя дали си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт