Частни детски градини - София (тема 11)

  • 114 608
  • 733
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 422
Да, права си, а и смятам все пак да отида лично от детските градини да видя на място какви са условията, ще следя темата за актуална информация от родители за конкретните градини и се надявам, че ще направя най-добрия избор за момченцето си.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 609
Лични огледи и срещи са най-доброто Simple Smile А на мен дъщеря ми беше в държавна ясла и градина и мога да кажа, че изобщо не беше толкова стриктен контролът при нас. Другаде пък преиграваха - на моя близка приятелка дъщерята също беше в държавна градина, не в нашата, и се беше изхитрила в опитите си да не ходи - сутрин на входа се правеше, че кашля и сестрата моментално я връщаше. Приятелката ми много се беше изнервила, защото това означаваше разходки до личният лекар за бележка, че детето е здраво (а то наистина е), за да може да го приемат и тя да отиде на работа. Та навсякъде е различно, но не мисля, че в частните с антибиотици се водят и никой не ги връща, защото родителите си плащат.

# 377
  • Мнения: 6
Не ходете в частна детска градина Българанче в Бояна !!!  Това място е една стая, наречена "градина", в която детето Ви се гледа от стара изнервена баба, която се държи изключително грубо с децата. Прибирали сме си детето  изподрано по цялото лице!!!, не знам дали изобщо някой си прави труда да гледа децата или те просто стоят в една голяма стая с пуснат телевизор и това е всичко.  Болни деца се приемат в "градината" и не се връщат на родителите им!!! В началото, когото отидохме за първи път се запознаваш с директорката, млада жена, която се държи любезно, но до тук свършва всичко. След това, виждаш че на никой не гледа децата и всичко опира до това да се събере таксата. Когато ние казахме, че отписваме детето си ни бе поискано да платим и следващият месец, въпреки че го отписваме още първият месец и той реално е ходил две седмици само, изключително арогатни и нагли хора!

# 378
  • Мнения: 3 890
Дъщеря ми е в частна, антибиотици и сиропи не съм виждала. Не пускам дъщеря си болна, но веднъж ми се обадиха по обяд, че е имала диария и да дойде някой да я вземе веднага. Веднъж пък повърна, също я взех веднага. И в двата случая дори е било единично, без нищо друго като симптом. Дори е от сравнително евтините - 550лв. При отсъствие дори за ден искат медицинска бележка, което е малко досадно, когато детето ти е здраво, но е тяхно изискване. Аз съм доволна.

# 379
  • Мнения: 35
Здравейте,
Търся мнения за частна детска градина в района на Стрелбище  или Бояна.
Разгледах сайтовете на всички от първия пост, и се спрях на тези 3:
Палави Крачета, ЛиДи и Росица.
Моля някой ако има впечатления, да сподели.

Благодаря!


Късно се включвам, сигурно отдавна сте записали детето, но да споделя за чдг Росица. Понеже винаги е много лесно да се критикува и никой никога не се сеща да похвали, аз все пак реших, макар и късно- но да напиша. От детска градина Росица сме много доволни! Чак не ми се вярва, че дори и да искам нямам за какво да се хвана и да кажа, че не ми допада. Директорката Гонева е много стриктна и строга, което си е важно. Таксата е 610лв, базата е супер, огромен двор, доматки, цветенца, катерушки... Всичко е супер, наистина. Мога и подробно да разкажа на л.с., ако някои се интересува в детайли.

# 380
  • София
  • Мнения: 357

Здравейте,
Търся мнения за частна детска градина с изучаване на немски език Веда във Фондови жилища.
Моля, ако вашето дете я посещава да дадете мнение.Simple Smile

# 381
  • Мнения: 439
Здравейте, да попитам за мнения за Приказка безкрай в Люлин 9? Има ли доволни?
Сега започвам да търся ЧДГ и ще ми е от полза всичко споделено.
Благодаря предварително, момичета Heart

# 382
  • София
  • Мнения: 77

Здравейте,
Търся мнения за частна детска градина с изучаване на немски език Веда във Фондови жилища.
Моля, ако вашето дете я посещава да дадете мнение.Simple Smile


Здравейте!
Аз също се интересувам за чдг Веда...
Ще бъда много благодарна, ако някой сподели.Flowers Hibiscus

# 383
  • Мнения: 1
Здравейте,
Търся мнения за частни ясли в жк Младост. Кои бихте ми препоръчали с такса до 550-600 лв? За сега съм харесала две - "Бърборанчета" и "Аника". Ако някой може да ми даде актуални мнения, ще съм благодарна. Също така, чували ли сте нещо за Детска къща " Питър Пан" в жк Гео Милев?
Благодаря предварително Simple Smile

# 384
  • Мнения: 439
Здравейте, да попитам за мнения за Приказка безкрай в Люлин 9? Има ли доволни?
Сега започвам да търся ЧДГ и ще ми е от полза всичко споделено.
Благодаря предварително, момичета Heart
Самоцитирам се, защото проверих на място. Името е Бон-бон и се намира зад Адашите в Люлин. Явно името е сменено.
Ще се радвам някой да сподели.
Благодаря

# 385
  • София
  • Мнения: 101
Привет,
Решили сме да запишем малкия на ясла- щом навърши 2 години. Какво мислите за ABC в Лозенец? Спряла съм се на нея заради английския. Не успях да намеря мнение за там в темата, извинявам се, ако е коментирана, но не открих нищо.

Благодаря предварително!

# 386
  • Мнения: 19 687
С английски са също Тути и Сейнт Джордж. За АВС аз лично не се интересувах, защото другите две са ми по-близо.

# 387
  • Sofia
  • Мнения: 142
Здравейте. Аз работих година в ABC като възпитател в студентските си години и мога да кажа, че това е прекрасно и сигурно място за децата. Бях в група на най-малките и пред очите ми децата проговаряха на английски и учеха страшно много неща. Вече съм майка на 4-месечно момченце и определено бих го записала там. Ако ви интересува нещо конкретно, ще отговоря.

# 388
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Миналата година ходих в ABC Лозенец и в тази до НДК. Изглежда наистина, че доста се занимават с децата и им говорят предимно на английски. Минус за мен е базата - къща с двор. Не и за тази такса.

# 389
  • София
  • Мнения: 101
Благодаря Ви!
Аз бях със съпруга ми в базата в Лозенец преди около половин година, и бяхме много положително впечатлени как деца на 5 годинки вече свободно четат и разказват истории на английски, при това с великолепно произношение - без акцент.

Относно базата, да, къща с двор е, но не смятам, че това е голям минус.

Общи условия

Активация на акаунт