Частни детски градини - София (тема 11)

  • 114 764
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 301
Мецане, кажи, че се шегуваш. Там е гъчканица за деца от 2 до 12 години, блъскане, писъци, изкуствено осветление и шум от самия мол, как ще адаптираш дете така?! През седмицата има по-спокойни часове, но пък тогава някои оставят деца, които са в период на оздравяване.
Ти си права за клубове от рода на Капела плей, където съоръженията са отделно и в тях децата се гонят и пищят, а възрастен не може да влезе в тях, защото не се събира. Но в Тон Бонбон няма такива точно съоръжения, открито пространство е, никой не пищи и не се гони, не е гъчканица и какичките се занимават с децата, някои рисуват, други играят игри и т. н. Но разбира се, не е детска градина.

# 451
  • Мнения: X
„Как да” изобщо не го препоръчвам. Водих детето преди да почне градина, персонала беше една стажантка, която не знаеше къде се намира. Имаше общо едно дете,  псевдо история общо взето.

# 452
  • София
  • Мнения: 1 877
някой да има впечатления от Частна градина и ясла Светлина в Лозенец? Heart

# 453
  • Мнения: 15
Здравейте, има ли някой, чието дете е в Montessori children's house? Ще съм много благодарна на отзиви, както и каква е актуалната такса там? Simple Smile)

# 454
  • Мнения: 6 550
А някой с отзиви/ впечатления от Les Petits Princes? Нищичко не откривам за тях, освен инфото на сайта им.

# 455
  • Мнения: 14
Здравейте, много моля ако някой има каквито и да е отзиви и впечатления от ЧДГ Алиса в Лозенец да сподели! Най-близко до нас са, съществуват от 2000г. , а никакви отзиви за там не успявам да намеря и това ме притеснява! Предварително благодаря!

# 456
  • Мнения: 177
Здравейте, нова съм във форума, извинявам се, ако вече е писано по въпроса.
Интересувам се от две детски градини - Kinderoase в Младост и Азбуки Little steps в Мусагеница. Моля, ако някой има информация да сподели впечатленията си!
Бих искала да помоля и за мнения за детска градина Дрита, но за нас другите две са с приоритет.
Благодаря предварително!

Здравейте,

нашете детенце е в Киндероазе от яслената група и сме много доволни. Ако ви интересуват подробности или имате конкретни въпроси - пишете ми на лично:)

# 457
  • Мнения: 6 301
То хубаво сте доволни, ама да видим после в кое училище ще отидете, че може да се окаже голям проблем.

# 458
  • Мнения: 8 239
Здравейте, много моля ако някой има каквито и да е отзиви и впечатления от ЧДГ Алиса в Лозенец да сподели! Най-близко до нас са, съществуват от 2000г. , а никакви отзиви за там не успявам да намеря и това ме притеснява! Предварително благодаря!

Имам приятелка с дете там, доволна е. А приятелката ми е човек с претенции.

# 459
  • Мнения: 6 550
Мецане, частни училища, пък и държавни, с немски има.

# 460
  • Мнения: 6 301
Има, ама не са гот, пък за държавните е смешно да говорим - първо, че в тях е невъзможно да се влезе - 73-то и 20-то, освен ако не живееш точно до вратата на училището, и второ, че един немски се учи в ДУ - ум да ти зайде.

# 461
  • София
  • Мнения: 30 139
Т.е. зачеркваме немския език, така ли? Няма къде да се учи и край.

# 462
  • Мнения: 6 301
Нещо такова. Ако искате да се учи на ниво. И ако пък някъде има немски, то няма всичко останало, необходимо за добро образование, щото с един гол немски заникъде не си без другите работи.

# 463
  • София
  • Мнения: 30 139
Е, недей така! Има добри ЧУ, има добри езикови гимназии на по-късен етап и т.н. Да не говорим, че е търсен език.

# 464
  • Мнения: 2 502
Нещо такова. Ако искате да се учи на ниво. И ако пък някъде има немски, то няма всичко останало, необходимо за добро образование, щото с един гол немски заникъде не си без другите работи.

Най-учтиво Ви моля да оставите грижите за нашине деца на.... нас. Няма значение дали става въпрос за обучение или здраве например. Темата е за частни детски градини, а не кой къде ще учи после. Типично по български - нещо като не ни изнася или харесва и изтърсваме някаква грандиозна щуротия.

Общи условия

Активация на акаунт