Добър гинеколог в Стара Загора - 3 Тема

  • 96 805
  • 691
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 041
С доктор Василев няма да сбъркате. Той ме прие в болница Тракия. После идваше на визитация. Много любезен и внимателен. Винаги насреща за въпроси.

# 541
  • Мнения: 338
Здравейте момичета, има доста мнения в темата, за жалост нямам време да изчета всички. Може ли да ми препоръчате лекар, който преглежда с колпоскоп, искам да проверя д-р Бузалов, след всичко прочетено тук. При преглед ми откри папиломи, но все пак искам да отида за още едно мнение преди да си запиша час за премахването им. Иначе моята цитонамазка е 2Б група, което не е зле, но не е и съвсем добре .
Хубав ден на всички 🙂

# 542
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 558
Здравейте момичета, има доста мнения в темата, за жалост нямам време да изчета всички. Може ли да ми препоръчате лекар, който преглежда с колпоскоп, искам да проверя д-р Бузалов, след всичко прочетено тук. При преглед ми откри папиломи, но все пак искам да отида за още едно мнение преди да си запиша час за премахването им. Иначе моята цитонамазка е 2Б група, което не е зле, но не е и съвсем добре .
Хубав ден на всички 🙂
Иван Тодоров , мен ми потвърди полип. Много доволна бях.

# 543
  • Мнения: 2 352
Д-р Тодоров баща. Аз съм много доволна от прегледите при него, обяснява достатъчно, отговаря на въпроси. Отделно, че долу горе си спазва часовете, чакала съм по 5-10мин, което е съвсем приемливо.

# 544
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 558
Да , точно той. Бях при сина му за проследяване на бременност.Загубих бебето и той (сина ) така и не ми назначи изследвания.... Инфекция било и толкоз . Съжалявам, че бях при него , той изроди жената на брата на мъжа ми , но тя няма аборти...

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 17:02 от nasito8988

# 545
  • Мнения: 1 041
Здравейте момичета, има доста мнения в темата, за жалост нямам време да изчета всички. Може ли да ми препоръчате лекар, който преглежда с колпоскоп, искам да проверя д-р Бузалов, след всичко прочетено тук. При преглед ми откри папиломи, но все пак искам да отида за още едно мнение преди да си запиша час за премахването им. Иначе моята цитонамазка е 2Б група, което не е зле, но не е и съвсем добре .
Хубав ден на всички 🙂

Доц. Д-р Мария Ангелова работи с колпоскоп. Тя ми води бременността. Обяснява всичко разбираемо. Е, вярно чака се при нея, не съм чакала повече от 30 минути. Само, че не работи по НЗОК.

# 546
  • Мнения: 1 519
Иван Тодоров

# 547
  • Мнения: 35
Здравейте някоя мама  скоро да е раждала в болница Ния мед ? Доволни ли сте и как родихте ? При кой доктор бяхте ?

# 548
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 558
Д-р Деница Костадинова мнение ?

# 549
  • Мнения: 136
Отидете при ПЛАМЕН ЯНЕВ НЯМА ДА. СБЪРКАТЕ.

# 550
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 558
Отидете при ПЛАМЕН ЯНЕВ НЯМА ДА. СБЪРКАТЕ.
По Зк ли е?

# 551
  • Мнения: 136
Да по здрравна каса е.И на частно също.На едно моя приятелка и махна не разбра кога как и какво направи той е уникален специалист.Успех и пишете как сте.

# 552
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 558
Вие на мен ли го предлагате.?
Благодаря ви!

# 553
  • Мнения: 12
Мнение за Стоян Стоянов и Пиперкова. Предстои ми  преглед и се чудя къде.

# 554
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 558
Пиперкова е груба. Ходих за спонтанен и се изказа, че едва ли не фриртувам с анестезолога...

Общи условия

Активация на акаунт