На море в Гърция 2017 - I

  • 123 365
  • 758
  •   1
Отговори
# 660
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Да, заверено "ксерокопие", но точната дума е заверен "препис". Simple Smile
Точно за да не нося оригинала съм си заверила нотариално преписа и нося него. Той е със силата на оригинал.

Ясно, мерси!

# 661
  • Варна
  • Мнения: 3 970
Как ще си намерите места на място, как ще се разберете с хората?
Никога не сме ходили в Гърция и все повече се замисляме да я посетим.Ако тръгнем на място нямам представа как ще се разбера с месните хора....Има ли апартаменти или квартири за 4 човека до 100-ина лева на или до брега за нощувка?Най-близкият плаж кой е до българска граница като се смъкнем от Централна България(от В.Търново сме).
[/quote]
Това е адски несериозно.
В момента тук в Керамоти има стотлци българи.
Почти всички надписи , менюта ..........са дублирани и на български.
На плажа се чува основно българска реч.
Освен всичко друго повечето поназнайват английски , особенно младите.

# 662
  • Мнения: 125
Като чуя Керамоти и се сещам за Китен....то май вече разлика няма.

# 663
  • Мнения: 18 057
Точно Фанари и Керамоти ме интересуват и мен. Можете ли да препоръчате нещо, хотелче, вила, каквото и да е

# 664
  • Мнения: 110
Тя е, но ние сме в хотел отдалечен от останалите. Плажът е супер, има не повече от 50 чадъра наредени в 2 реда. Много е спокойно, няма капанчета, няма дънене на музика, няма навалица-абсолютен релакс. Не съм запозната с цялата ивица и останалите възможности за настаняване и плажуване, та не бих могла да съм полезна.
Благодаря!
вие кьде сте отседнали? И за пьрви пьт ли сте там? Предполагам в началото ба август ще е лудница, но то пьк кьде ли няма да бьде .
Някой с повече опит от Олимпийската ривиера?
И между ОР , Уранополи и Ситония, кое бихте препорьчали за 3 вьзрастни и 1 три годишно дете , хубав плаж, симпатично градче, красива природа. Не тьрсим уединено място.

сьрдечно благодаря за информацияата

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 162
Хора, както писах няколко поста по-назад, търся сайт за провеерка на планувани стачки в Гърция, които биха се отразили на фериботния транспорт. Мисля, че ще е полезно за всички, ако има такъв сайт Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 3 774
Хора, както писах няколко поста по-назад, търся сайт за провеерка на планувани стачки в Гърция, които биха се отразили на фериботния транспорт. Мисля, че ще е полезно за всички, ако има такъв сайт Simple Smile


http://www.apergia.gr/
http://www.apergia.gr/q/

# 667
# 668
  • Мнения: 125
Здравейте,
ще пътуваме с познати на море на остров Тасос и се интересува какви документи ще трябват, тъй като тяхното детенце е на 1год. и половина и нямат сключен граждански брак? По точно за малката какво ще е нужно?

Благодаря ви!

# 669
  • Варна
  • Мнения: 129
Винаги нося нотариално заверен препис от удостоверението за раждане на моя син. Понякога са ми го искали, понякога - не.
Скрит текст:
Няма значение, че тримата сме с еднакво фамилно име.
Паспорта не е ли достатъчен???


Минавали сме през Гърция десетки пъти с децата - само паспорти на децата и лични карти на двамата родители са били достатъчни,но винаги сме били и двамата родители, актове за раждане никога не сме носили. Напоследък взеха да искат и малкия талон на колата.

# 670
  • София
  • Мнения: 15 287
lili99, на първата страница пише подробно, а ако прочетеш и предишната - там отговарях и аз.  Peace

# 671
  • Мнения: X

МИТРОС Хахахаха

За документите, а и не само ... хайде отбележете, че има първа страница.

# 672
  • Мнения: 125
Още едно въпросче, акта за раждане трябва ли да е преведен?

# 673
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 109
Не

# 674
  • София
  • Мнения: 15 287
Не. Той се представя пред българските гранични власти, когато детето напуска територията на страната.

Общи условия

Активация на акаунт