AVON - обсъждане на продукти тема 23

  • 98 465
  • 757
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14 499
И аз благодаря за каталога bouquet

# 106
  • Мнения: 1 416
благодаря за новия каталог smile3525

# 107
  • Мнения: X
Да отменя малко Рени.... каталог 9 (2017). Качеството не е много добро, но не ми се занимаваше да зареждам батерията на апарата и снимах с телефона. А и се наложи да намалям с програма заради допустимите размери в snimka.bg. Поне са подред, а не ги бърка като plusa...

http://www.snimka.bg/?album;aid=951034

Страхотно , благодаря за новия каталог  bouquet .

# 108
  • Мнения: 2 822
Мнения за слънцезащитните им продукти и по-конкретно за този от задната корица на настоящия каталог - Водоустойчив слънцезащитен лосион за чувствителна кожа On the Go! с SPF 50?
Скрит текст:


Вече го ползвам лосиончето - с мазна кожа съм - хидратира ми добре без да ми омазнява кой знае колко. Ползвам за лице и шия и ми е перфектно. Работя половин ден на вън и ме предпазва добре от атмосферните условия Peace С кеф си го ползвам.
Дразни ли очите? Не мога да намеря слънцезащитен крем за лице, който да не ми люти на очите.

# 109
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 211
Благодаря за каталога. Не е лошо качеството на снимките. Вижда си се.
Има много интересни неща.

# 110
  • Мнения: 5 390
На мен слън.защ.лосион не ми дразни на очите, все пак, слагам несъвсем близо до тях. Употребих една голяма туба от 150 мл за цялата зима и пролет.

# 111
  • Мнения: 4 770
Аз чакам утре малката туба от този слънцезащитен лосион и също ми е интересно дали може да се ползва за предпазване на околоочната зона, например за горния клепач, за да не изгаря когато е без грим. Забелязала съм, че гримът го предпазва от слънцето. Повечето околоочни кремове май нямат фактор.Благодаря за досегашните отзиви за лосиона.

# 112
  • Мнения: 812
Мнения за слънцезащитните им продукти и по-конкретно за този от задната корица на настоящия каталог - Водоустойчив слънцезащитен лосион за чувствителна кожа On the Go! с SPF 50?
Скрит текст:


Вече го ползвам лосиончето - с мазна кожа съм - хидратира ми добре без да ми омазнява кой знае колко. Ползвам за лице и шия и ми е перфектно. Работя половин ден на вън и ме предпазва добре от атмосферните условия Peace С кеф си го ползвам.
Дразни ли очите? Не мога да намеря слънцезащитен крем за лице, който да не ми люти на очите.


Avalon, леко е кремчето и бързо попива и не ми дразни никак - няма мирис.

Петенце Цветенце, освен да си намажа клепачите и да тествам Joy  Все пак съм с много чувствителни и много късогледи очи Mr. Green

# 113
  • Мнения: 149
Здравейте! Поръчах бански костюм на дистрибутор и вероятно тя е сгрешила кода, защото пристигна друг модел. Тази сутрин ми го донесе обща позната на дистрибуторката и като го отворих...изненада. Моля кажете ми какво може да се направи, може ли да се връща продукт? Благодаря!

# 114
  • Мнения: 4 770
Did-ko, не се притеснявай да си мажеш очите, особено щом са чувствителни. Благодаря ти за желанието. Аз днес ще го взема и след няколко дни тест ще споделя впечатления - дали става за околоочната зона и за лицето под грим, дали предпазва добре чувствителни зони и т.н.
temenuga2, по принцип всичко може да се връща при наличие на основателна причина. Да получиш съвсем различен от поръчания продукт е повече от достатъчно основание. Много зависи от това дали на представителката й се занимава. Ако тя е объркала кода, трябва да си поеме отговорност и да ти го замени с желания модел или да ти възстанови сумата. Понякога се случва, колкото и да е трудно да се повярва, представителят да поръча едно, а да му пратят каквото имат подобно. Тогава той не носи вина и трябва да се разберете някак помежду си.

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 13:27 от Петенце Цветенце

# 115
  • Мнения: X
Аз вчера си взех комплекта за крака с кокос .Малко силна и задушлива ми идва миризмата.Поне не е усещам дълго.За омекотяване краката ми стават меки след лосиона а спрея е с моментално охлаждане.Не са лоши.Един минус за аромата им давам.
За съжаление лаковете които поръчах не са били налични.Толкова голямо желание имах да ги пробвам. Simple SmileСега се чудя какво да си поръчам.Ще следя мненията ви за слънцезащитните им продукти.Най вече се интересувам от детските и от лосионите за след слънце.

# 116
  • София
  • Мнения: 1 731
Понякога се случва, колкото и да е трудно да се повярва, представителят да поръча едно, а да му пратят каквото имат подобно. Тогава той не носи вина и трябва да се разберете някак помежду си.
В този случай също може да бъде сменен продуктът.
Конкретно за бански представителят би могъл да не се съгласи да направи връщане, единствено, ако клиентът е подал сгрешен код.
Според мен по-важно е клиентът да изясни дали предпочита смяна на продукта или да му се възстанови сумата.

Ще следя мненията ви за слънцезащитните им продукти.Най вече се интересувам от детските и от лосионите за след слънце.
Давам положителен отзив за детските слънцезащитни и спрея за след слънце.

# 117
  • Мнения: 18 010
Тюркоазения е супер, от години го ползвам. Дамските не ми харесват, получава се кир ефект при мен и ужасно ми люти в очите

# 118
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 761
Вчера си получих парфюма Viva La Vita, много е приятен, дано да се окаже и траен.

# 119
  • Мнения: 1 416
кремът за лице с алое и памук хубав ли е https://www.avon.bg/prodykt/26672/
Между другото този дневен крем за овлажняване от серията нутра ефект много ми изсушава кожата, но нощния е хубав.

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 13:03 от aya_2012

Общи условия

Активация на акаунт