Лежащи мами-39

  • 79 589
  • 762
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 891
Здравейте и от мен! Как се борите с времето? При мен не минава. А комбинацията с нервите и липсата на оптимизъм-смазва. Хващам книга, тв...след 5 мин съм отново в моя филм...

Аз не се борих никак.Когато покрай мен имаше някой -минаваше бързо.Стоях ли сама-черните мисли ме налягаха.Вярвай,че всичко ще е наред.Когато почнеш да се депресирваш си кажи,че всичко ще е наред...наложи си го...черна мисъл-веднага контрираш.Дръж се....това жените са много силни животни Grinning

# 406
  • Мнения: 664
ririra1, просто трябва да се настроиш, че така ще мине бременността ти Simple Smile и че го правиш за бебето.
Аз лежа от 4 г.с., а вече съм в 34 г.с Simple Smile, скоро живот и здраве влизам в девети месец. Точна рецепта няма, всеки сам открива нещата, които го разведряват. Аз лично в началото гледах да правя неща, които да не са свързани с бременността и бебето - четях художествена литература, гледах филми, просто си почивах, като се опитвах да не мисля за лоши неща.
Прави неща, които си отлагала преди поради липса на време. В коя седмица си? Защо се налага да лежиш?
Пожелавам ти успех и позитивно мислене Simple Smile.

# 407
  • Мнения: 664
Кураж,  ще се справиш Simple Smile.  Ще минат седмичките малко по малко.
Повече от половината си минала, да гледаме от хубавата страна.

# 408
  • Мнения: 27
Аз плача денонощно, тъкмо малко ми поразмине и пак лоши новини с тези контракции....не спя....не ми се яде....треперя от банките с гинипрал....топло ми е....излизат ми някакви екземи от жегата ....но съм жива, нали това е важно....за да инкубираме създанията в матките си...😥 Съчувствам ви, но съм последният човек, който може да даде кураж напоследък...

# 409
  • Мнения: 1 038
Rayna,в коя седмица стана

# 410
  • Мнения: 1 410
Rayna, от нерви предизвикваш нови контракции. Казвам го от опит и от консултациите с аг и психиятър. Аз от страх, че ще родя преждевременно си ги докарах моите, пък сега вече съм в 38ма и искам вече да излизат. Опитай се да се успокоиш, ако ще се почустваш по-добре стани за малко, намери си занимание. Поговори с аг какво за нерви можеш да пиеш, има варианти.

# 411
  • Мнения: 13
Аз също две седмици в Шейново не ядях, но за ппсихо помощ не можех и да помисля. Само веднъж помолих след страхотен срив, нямали подобни практики. Сега съм вкъщи и дъм на етапи. Ден в паника, ден почивам...

# 412
  • Мнения: 27
В 34та съм....ама имам чувството че съм в 134та 😥
Не мога да се контролирам, защото всеки ден е нов проблем....смуча валидоли и този Седатиф ПС , тук някоя от вас го беше споменала☺
Стискам зъби...но ме е яд...ядосвам се сякаш мога да променя нещо...направо на агресия ме избива на моменти...
Допълнително от неспането съм нервна ....от жегата едва дишам...единственото, което ме крепи е, че имам още малко време до финала...

# 413
  • Мнения: 13
В Шейново при кой доктор си? Rayana?

# 414
  • Мнения: 27
При д-р Йован Даскалов...

# 415
  • Варна
  • Мнения: 1 366
а пък снощи  щях да са гътна.Винаги съм била а.ниско.кръвно снощи 160/100... в мма да.ви кажа.кво е усещането.Ходих в.болницата. изписаха ми лекарства и сега лежа в къщи...ама.пак не ми  добре

# 416
  • Мнения: 27
Пий си лекарствата и си го мери....аз също съм с ниско кръвно, но напоследък качвам ...жегата ми понася много зле...моля се за дъжд всеки ден...ама няма😅

# 417
  • Мнения: 1 038
Skabiela,ти пък...какво е това кръвно?Остава само седмица ,да не те срежат по-рано..наблюдавай го,че е доста опасно високото кръвно
Моята дъщеря също е на 17 август...идея нямаш,Що за инат е Grinning

# 418
  • Мнения: 1 410
Оххх, в тези седмици аз нямаше да си го причинявам повече! Щях да излизам по малко, да се разсейвам. Но не ме слушайте! Малко съм егоист и съм на мнение, че псих. състояние на майката е много важно. Лежах целия юли уж заради шийка 2,5см още повече, нали близнаци, пък и контракции... полудях и в 34та казах: "стига!" Както ви написах вече, сега съм в началото на 38ма и се моля да излязат, а те си седят на топло и не искат и да чуят!

# 419
  • Мнения: 664
На мен много обнадеждаващо ми действаше, когато някое момиче в темата напише, че вече е стигнала 30+ г.с. и аз си виках, ех да стигна и аз до там вече няма да го мисля, но всъщност не е така Simple Smile. Пак си има притеснения, но наистина са по-малко.
Жегите и на мен ми действат много зле, едвам дишам, а съм на климатик по цял ден. Тежко ми е, не мога да спя по цяла нощ, а от това неспане през деня съм парцал. От 2-3 дни пак съм с много контракции и само лежа, но не смея да се оплаквам или да падам духом. Пия си още лекарствата, чакам и се надявам да минат още 2 седмици, тъкмо да се позахлади, а и да вляза в 9 месец. Тъкмо бях решила малко да намаля магнезия и взеха, че ми се усилиха контракциите Simple Smile, е това ако не е на психична основа.

 skabiela,  ти ми се загуби последните няколко дни, чудих се какво става с теб, нали те чакаме другата седмица да се похвалиш с бебчета. Вижда му се края, още малко.

Момичета, не плачете и не се предавайте, бебчетата са добре в коремите, нали, ще потърпите и вие малко. После колко тревоги ще ни създават, това тук ще ни се стори детска игра.

Общи условия

Активация на акаунт