Октомврийчета красиви - правят мамите си диви! - Тема 12

  • 48 658
  • 720
  •   1
Отговори
# 225
  • Шоплука
  • Мнения: 3 545
Бубченце моя съвет е първо никакво насилие. Со кротце, со благо. Колко е голяма?  Аз като някой ден не яде на другия сме само на мляко, после пак си яде. Не разбрах с домашни ли я храниш или купешки? Ако са домашни подбирай най-хубавото от зеленчуците и купувай най-хубавите. Дай и лъжицата да я изучава, облизва, купичката също. Моята пеояде като и давах да бърка с пръсти в пюрето и си ги облизваше. Ядях пред нея от пюрето и после и давах. Сложи зехтин, гхи, става по-вкусно.
Но най-вече спокойно. Като не иска спираш. Така в началото като бамбина не искаше, спирах, изяждах цялото пюре пред нея, а на нея мляко. Следващия път си го ядеше. Дано помогне

# 226
  • Мнения: 1 242
Ах,Адинко,аз редовно си ходя на кичури,като каже бррррр и до там  Mr. Green
Друго се сетих Бубе,ако не искаш круша,към зеленчука добавяй батат или тиква. Бе играчка си е,ма дано свикне шибечето Hug

# 227
  • Мнения: 633
Ах,Адинко,аз редовно си ходя на кичури,като каже бррррр и до там  Mr. Green
Joy
Съгласна съм с Chuby, не я насилвай, че ако намрази манджата и всичко свързано с нея, ще стане много неприятно, полека лека ще прояде. Simple Smile Ние се бъзикаме, ама все пак дете в първи клас с шише мляко не съм видяла, така че.... Grinning

# 228
  • Мнения: 151
Чуби, на 7+ е като е захранена малко преди шестия месец. Не я насилвам, то няма и как. Аз и правя пюретата. Купешки са само плодовите с изключение на банана.
Интерсесното е, че в началото си ядеше добре и без проблем зеленчуците. Да не би просто месото да не и харесва newsm78. Дали да не изчакам с него?
Или пък е заради пустите зъбаци?
Поли, слагам батат мн често, че е сладичък ама и така не яде. Утре ще опитам с круша и ще го направя още по-рядко пък да видим.
Така е Адинко Laughing Все някога ще прояде.
Бкагодаря ви Hug

# 229
  • Мнения: 633
Пробвай да слагаш по-малко месо и повече зеленчук, който що годе и харесва. Ако не става... може би изчакай малко и пробвай пак с месото. Simple Smile
Мойта ламичка яде яко, ама ако и превиша месото в пюрето прави муцки, а ако усети пащърнак - реве. Simple Smile Та може пък нещо да не му допада на детето, ама а иди разбери!  Mr. Green
Пробвай всякакви възможности пък все ще се получи, само търпение и спокойствие. Wink

Преди малко премерих бубата и ми излиза +300гр за 20 дена... доволна съм, като се има предвид, че и увеличих млякото и пюрето и почнахме кашите....има още 15ина дена до консултацията, да видим тамошния кантар какво ще покаже. Simple Smile

# 230
  • Мнения: 1 242
Едно диване дет намъква по три топки сладолед нещо ми се губи днес по трасету Laughing  Laughing

# 231
  • Мнения: 1 122
Днес ходихме на гости на майка ми.Малката се държа много добре днес изяде царевичната каша с мляко и банан. Ходих да си търся потник едвам си намерих един тип туника .Как да го стопя тоя корем с хапчета ?  Cry  Cry

# 232
  • Мнения: 1 242
С глад и секс на и тикане на детска количка  Naughty

# 233
  • Мнения: 1 054
Днес гомнушко си изяде банановата каша / 150гр/, после около 100гр морков с картоф и жълтък  и около 550мл кърма. Туй за 24 часа на мен ми се вижда малко, ама юнака не иска повече. Вчера се пробуди и яде към 3ч през нощта, та оттогава му смятам млякото. Сега спи, ако пак се пробуди може да пийне още малко. Ще се побъркам...
Някой ме съветваше да дам ориз, но не сме въвели глутен, та по-нататък.
Не знам ако приготвя царевичен грис с вода дали няма да е прекалено блудкаво?

Последна редакция: ср, 26 апр 2017, 21:14 от Dafnita

# 234
  • Мнения: 1 269
Днес много ме развеселихте! Най вече при мисълта как бебчето си гризе лука, паднах от смях. А кихавицата с уста пълна с пюре ме прехласна.
Имах нужда от тоя смях, че само разговорите с бебка не стигат. Изкуквам си.

# 235
  • Мнения: 1 054
Днес и нашия кихна с моркова, после си правеше "Бррр!", та ми беше омазано  Joy Joy Joy

# 236
  • Мнения: 1 242
Дафи ми то ориза е безглутенова култура бе кака  Simple Smile

# 237
  • Мнения: 2 285
Дафи, както Поли е казала- няма глутен, давай смело ориз.
Е, днес, както си хрупаше стръкче лук, така баща й я видя, че нещо си дъвче, бъркам аз в устата, а тя си изсмукала от сърцевината едно парче, колкото грах, добре че не се опита да го глътне, а уж я гледам в устата постоянно. Така де, очите не на 6, а на 106. Важното е, че всичко мина добре.
Аз, мили ми дами,ви оставям, като се надявам, тази нощ да дремна малко повече от няколко минути в час.
ПП
Скрит текст:
, chuby, гушна ли я до мен, след няколко минути е рев и вой до небесата, тя си иска в леглото по нейния си начин, ама, трудно става, защото се набира и става и ще се катурне на пода. Ще се оправим, ама не знам точно кога и как ще е ....

# 238
  • Мнения: 1 054
Хахахахах, ми няма де, ама то бльонска му работа. Уф, превъртяла съм. Колкото повече чета, по идиот ставам. Трябва да ми спрат нета.  Joy Joy Joy
Елдата каката не я понасяше, сега ще видим гомньо  Joy Joy Joy
Добре че сте ми вие Simple Smile
С това хрупане на чесън и кромид съм се смяла самичка пред лапитопито, сладурковци!

# 239
  • Мнения: 633
Днес и нашия кихна с моркова, после си правеше "Бррр!", та ми беше омазано  Joy Joy Joy
hahaha
Мойта прави бррр с малкото вода, която и набутвам и става фонтанче  Laughing

Аз бях на кръчме, сега ми е кеф, утре ще си проклинам живота!   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт