Суперхраните на АКВАСОРС - 5

  • 119 810
  • 838
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 117
 Можете ли да споделите впечатления за течните водорасли АФА?

# 181
  • София
  • Мнения: 3 029
На едното ми дете, на 1.6 м, давам Колактив 3 - 1 капсула, Зелена Енергия може по 1 капсула ( аз давам течни водорасли, защото от ЗЕ детето ми стана прекалено енергично), ЕМК - 2 х 10 капки.
За по-голямото Ви дете мисля, че Колактив3 и Зелената енергия могат по 2 капсули на ден, а ЕМК си е пак 2 х 10 какпи, но нека и други да потвърдят.

Аз разтварям Колактив 3 в 1 ч.л. с вода, ЕМК -пак в малко вода.
Благодаря и аз мисля на големия да двам  2 капсули коластра, 2 пъти емк по 10 капки и течните водорасли 1-2 пъти. понеже той ходи на градина трябва сутрин да му смеся всичко и да му го дам но не знам дали е правилно така? а течните водорасли по колко капки? а на малкия мисля по един път преди обяд да му ги давам понеже сутрин като се събуди веднага яде.
Зелената енергия я изключвам понеже те и без това имат страшно много енергия да не ги превъзбуждам допълнително.

Знам, че някои ги смесват, но аз не. Първо давам коластрата, малко време минава, после давам половин пипета с водорасли в една лъжичка. ЕМК давам накрая, ако има време преди яслата или вечер направо. Четох, че омегите по-добре се усвояват вечер с витамин Д.
Да, и аз заради прекалената енергия не давам Зелена енергия.
Опитайте, вероятно ще има някакъв ефект, но не разчитайте на чудеса - да спрат изобщо да боледуват или да минава само с тях боледуванията. Simple Smile
При големите деца помагат за концентрацията определено - синът ми е на 10 г. и има полза.

# 182
  • Мнения: 2 677
Можете ли да споделите впечатления за течните водорасли АФА?
Някои деца я харесват заради сладкия вкус (от боровинките), но пък дъщеря ми не я хареса изобщо. Давам й Зелена енергия - там има спирулина и био-люцерна, освен афата и смятам, че е по-подходяща за профилактика през зимата. Не съм забелязала да я превъзбужда или да не може да заспи заради нея.

# 183
  • Мнения: 1 532
Здравейте,как правите капки за нос с коластра и по колко пъти капете от тях?И дали помагат при задна хрема?При нас това е основното -задна хрема ,увеличаване на 3та сливица и хъркане... приемаме продуктите от юли ,сега му включих и Емк

# 184
  • Мнения: 921
Бихте ли ми препоръчали някой много добър имуностимулант. Взимам мастните киселини и попринцип съм доволна от тях, но сега ме удари грипа

# 185
  • Мнения: 2 677
Бихте ли ми препоръчали някой много добър имуностимулант. Взимам мастните киселини и попринцип съм доволна от тях, но сега ме удари грипа
Комбинирайте с Колактив 3 и Зелена енергия.

Здравейте,как правите капки за нос с коластра и по колко пъти капете от тях?И дали помагат при задна хрема?При нас това е основното -задна хрема ,увеличаване на 3та сливица и хъркане... приемаме продуктите от юли ,сега му включих и Емк
Една капсула коластра разтварям в малко соле (може и физиологичен разтвор) и слагам по 2-3 капкомера в нослето.

# 186
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте,
Има ли някой информация защо на Супер антиоксиданта пише, че не е за деца?
За втори път ми го препоръчва хомеопатката за голямата ми дъщеря - почти на 10 г. е, но като физика е като 12 г. (ако това има значение, нали уж след 12 ги имат за възрастни Simple Smile )
Почнах да ѝ давам по 1к/ден. Трябва ли да следя за нещо по-специално?

# 187
  • Мнения: 2 677
Давали сме и на по-малки деца, спокойно. Просто има по-силни билки вътре. Според нашия хомеопат е оправдано да се дава и на по-малки деца, ако се касае за алергии и сериозни състояния.
Моя приятелка с него лекува кашлицата на децата - на 2г. и на 6 г.

# 188
  • Мнения: 66
Здравейте. Давам от вчера колактив3 на малкият ми син 1.7, но първият опит смесен в малко вода едвам го прие повече даже изплю. Мога ли да му слагам в сутрешното адаптирано мляко? Същото така емк може ли директно в устата да му капя капките?

# 189
  • Мнения: 2 677
Да, може.

# 190
  • Мнения: 711
Здравейте. Давам от вчера колактив3 на малкият ми син 1.7, но първият опит смесен в малко вода едвам го прие повече даже изплю. Мога ли да му слагам в сутрешното адаптирано мляко? Същото така емк може ли директно в устата да му капя капките?

Пробвайте да разбъркате съдържанието на капсурата в лъжичка плодово пюре, но от тъмни плодове, като сини сливи, горски плодове.

# 191
  • Мнения: 66
Здравейте. Давам от вчера колактив3 на малкият ми син 1.7, но първият опит смесен в малко вода едвам го прие повече даже изплю. Мога ли да му слагам в сутрешното адаптирано мляко? Същото така емк може ли директно в устата да му капя капките?

Пробвайте да разбъркате съдържанието на капсурата в лъжичка плодово пюре, но от тъмни плодове, като сини сливи, горски плодове.
Той не яде пюрета и каши на обща храна е. Само АМ пие сутрин и вечер все още

# 192
  • Мнения: 711
Здравейте. Давам от вчера колактив3 на малкият ми син 1.7, но първият опит смесен в малко вода едвам го прие повече даже изплю. Мога ли да му слагам в сутрешното адаптирано мляко? Същото така емк може ли директно в устата да му капя капките?

Пробвайте да разбъркате съдържанието на капсурата в лъжичка плодово пюре, но от тъмни плодове, като сини сливи, горски плодове.
Той не яде пюрета и каши на обща храна е. Само АМ пие сутрин и вечер все още

То не пречи да му давате по една лъжица плодово пюре. Аз така правя, а детето ми е на 4+ години

# 193
  • София
  • Мнения: 3 029
Моето дете види ли пюре, бяга, на 1.7 г. е също. И при мен не става даването с пюре.

# 194
  • София
  • Мнения: 1 535
Давали сме и на по-малки деца, спокойно. Просто има по-силни билки вътре. Според нашия хомеопат е оправдано да се дава и на по-малки деца, ако се касае за алергии и сериозни състояния.
Моя приятелка с него лекува кашлицата на децата - на 2г. и на 6 г.
Да, с алергия е и преди правеше и бронхоспазми. Благодаря за мнението.

За Колактив 3 за малки деца - опитайте да разтворите съдържанието на капсулата в буквално една лъжичка вода и така да го изпият. Друг вариант е самата капсула да се дъвче. Малката ми дъщеря от години така я приема и много ѝ харесва. Като бонбони е за нея.

Общи условия

Активация на акаунт