2. Препоръчайте ми книга като...

  • 114 787
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 82
Здравейте,  и аз не знам като коя книга търся. Искам нещо, което да ме "разтърси", да не искам да оставя книгата, докато не я прочета. Grinning

# 166
  • Мнения: 9
Препоръчвам книгата Краят на лятото на Даниел Стийл(Примерна съпруга на която и писва от еднообразният
и живот и вечната липса на мъжът и прекарва едно вълшебно лято с перфектният мъж.)А аз търся следното-Книга подобна на Лолита.Мъж с около 20 години по голям от жената по желание тя да е на 18-20 години.Да е омъжен.Мноого бих се рафвала ако някой знае

# 167
  • Мнения: 4 941
Препоръчайте ми книга като "Споделени тайни", "Жестока любов" на Колийн Хувър.

# 168
  • Мнения: 147
Търся исторически роман за Октавиан Август. Този на Александър Кравчук съм го чела.

# 169
  • София
  • Мнения: 6 210
На прима виста се сещам за: "Аз, Клавдий" на Робърт Грейвз; "Август" на Джоно Уилиямс (романът е епистоларен, но е прекрасен!); Колийн Маккълоу има цяла поредица за древен Рим.

# 170
  • Мнения: 147
Поредицата на Колийн е страхотна, но свършва точно до Октавиан и сблъсъка му с Марк Антоний.

# 171
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Препоръчайте ми книга подобна на "Трънски разкази", нещо разтърсващо и автентично като нея.
Благодаря Flowers Hibiscus

# 172
  • Мнения: 136
Препоръчайте ми книга като "Споделени тайни", "Жестока любов" на Колийн Хувър.

"Талисманът" и "Пристан за двама" на Никълъс Спаркс.
Не знам защо, но романите на Хувър ми създават същото усещане, както когато чета Спаркс.

# 173
  • Мнения: 4 941
Препоръчайте ми книга като "Споделени тайни", "Жестока любов" на Колийн Хувър.


"Талисманът" и "Пристан за двама" на Никълъс Спаркс.
Не знам защо, но романите на Хувър ми създават същото усещане, както когато чета Спаркс.
Благодаря ти, ще ги погледна. Сега чета "Никога,  никога " пак на Хувър. Абе всичко нейно ми харесва. Ще видя и със Спаркс може така да се получи.

# 174
  • Мнения: 418
Здравейте на всички. Бихте ли ми препоръчали книги от сорта на тези на Дан Браун (всички негови книги съм прочела), харесвам и Матю Райли (прочела съм всички книги от поредицата с Джак Уест + "Великата китайска зоологическа градина" и "Храмът на инките"), любим ми е също и Лъдлъм (но не всички негови). Като цяло харесвам книги, в които да има нещо историческо, някаква загадка, тайни общества, конспирации и подобни. Благодаря предварително!

# 175
  • София
  • Мнения: 44 106
bub370 - Том Егеланд

# 176
  • Мнения: 579
Здравейте на всички. Бихте ли ми препоръчали книги от сорта на тези на Дан Браун (всички негови книги съм прочела), харесвам и Матю Райли (прочела съм всички книги от поредицата с Джак Уест + "Великата китайска зоологическа градина" и "Храмът на инките"), любим ми е също и Лъдлъм (но не всички негови). Като цяло харесвам книги, в които да има нещо историческо, някаква загадка, тайни общества, конспирации и подобни. Благодаря предварително!

Жозе Родригеш Душ Сантуш като автор, книгите са му в този стил,  Робърт Харис до известна степен.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Здравейте!

Някой дали може да ми сподели, дали Жените, които го познаваха (Юрт и Русенфелт ), е също толкова добра като Момичето, което запази мълчание?

Сложила съм в кошницата следните две книги и също им се чудя:

* Да убиеш присмехулник
* Тетрадката


# 178
  • Мнения: 910
Да,също толкова добра е.На мен слаба ми се стори единствено "Мъжете,които не липсваха на никого".

# 179
  • Мнения: 4 872
 Препоръчайте ми книга като Лъжи на дивана от Ървин Ялом. Искам да е свързана с психотерапията или някоя друга спокойна книга , но да няма розова любовна история или убийства . Smirk

Общи условия

Активация на акаунт