Клиники в Истанбул

  • 103 396
  • 741
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 999
Честито второ чудо Лейди. Браво за хубавата новина и да са ви живи и здрави дечицата. Браво на лекарите в Мемориал, дано има повече родени бебчета в темата.
Честита радост М.е.м. и да ви е живо и здраво Мемориалското съкровище. Браво на лекарите и дано скоро се увеличи вашето семейство с още един член и сбъднете още една Истанбулска мечта.

# 541
  • Мнения: 138
Здравейте момичета. Искам да се похваля с раждането нашето второ бебе на Мемориал след ЗЕТ.
Честито lady живи и здрави бъдете, на колко год. беше замразеното ембрионче Simple Smile
Аз днес за съжаление не мога да се похваля със същото, отрицателен тест,на последното ни ембрионче, беше предвидено за второ мемориалско бебе,но пак ще пробваме...

m.e.m. Честито, страхотна новина,вторите ни чакат, живот и здраве
п.п. и мен ми остана кринон,прогестан

# 542
  • Мнения: 4 097
Честито, lady!

# 543
  • Мнения: 1 708
Лейди,честито и от мен, бъдете здрави и щастливи!

# 544
  • Ruse
  • Мнения: 110
И още едно мемориалско чудо се роди ! Моята дъщеря проплака на 08.06.2017 в 20.28 ч в 39 г.с  и то държа да спомена при първи трансфер след ПИД . Перфектните си размери от 3.830 и 52см са благодарение  на единствения за мен сърцат и отдаден на професията си лекар д-р Иван Сигридов в комбинация с доц. Русев ! Двамата направиха бременността ми изключително приятна и лека ,въпреки че кървях до 5тия месец,лекуваме възпаления и вдаден мехур,последва  серклаж,пък и гестационен диабет отключих. Нито за момент не съм лежала .Дори накрая трябваше да карам и велоергометър. Не съм слагала прогестан инжекции ,след 12г.с . , по мой усет и съвет на доц.Русев ,не съм изследвала прогестерон изобщо .

Няма такова щастие и съвършенство.Цял живот ще бъде благодарна на клиника Мемориал и лекарите там. Това което ме  притесняваше и  отчитах като минус ,се оказа в тяхна полза: 10глави ,мислят по-добре от една ! Радвам се ,че послушах моя мъж и още един приятел да се насоча към тази клиника ,нищо че на мен сърцето и  душата ме водеха към Карликая. Много е важен правилният подход и провеждането на цялостното лечение . А и няма как да има новост в ембриологията и мемориалци да не знаят за нея или да не я прилагат ,ако са убедени че има смисъл.

И така в края на месеца ще навърша 43г и получих най-желания подарък от съдбата . Готова съм за второ !

Успех момичета и дано имате късмета  с още първата процедура да бъдете благословени !



  
Честита радост,дано има повече положителни резултати като твоите.Бъдете здрави и с много радост да си гледате детенцето.

# 545
  • Мнения: 1 708
Ивон 79, ти си следващата, да знаеш!!!!

# 546
  • Мнения: 8
Да, и двете бебета са от една стимулация. Първият ни и успешен опит беше през 2014.Замразихме един ембрион. Две години и четери месеца след това, направихме ЗЕТ. Докторите в Мемориал правят чудеса.Аз съм с поликистоза, а мъжът ми с тежък мъжки фактор- азооспермия
Пожелавам на всички момичета тръгнали към Истанбул същият късмет като нашия.

# 547
  • Мнения: 452
Здравейте момичета. Искам да се похваля с раждането нашето второ бебе на Мемориал след ЗЕТ.
Честито lady живи и здрави бъдете, на колко год. беше замразеното ембрионче Simple Smile
Аз днес за съжаление не мога да се похваля със същото, отрицателен тест,на последното ни ембрионче, беше предвидено за второ мемориалско бебе,но пак ще пробваме...

m.e.m. Честито, страхотна новина,вторите ни чакат, живот и здраве
п.п. и мен ми остана кринон,прогестан

Аз нямам замразени ,мила ! Едвам едно Е беше генетично здраво. Но това не ме разколебава да направя изцяла нов опит !
 Пожелавам ти следващият път да бъде вашето второ мемориалско бебе. Ох ,Боже колко си струва !Чак сега разбирам ,за какво съм се борила,толкова дълго време !

# 548
  • Мнения: X
Честита радост.

# 549
  • Мнения: 1 142
Честита радост, m.e.m, lady!  bouquet

# 550
  • Мнения: 213
Честитооо m.e.m.27! Браво! Да ви е жива и здрава девойката Simple Smile

# 551
  • Мнения: 199
Честито да ви е жива здрава и много да ви радва

# 552
  • Мнения: 420
Честито бебче  baby_neutral

# 553
  • Мнения: 817
Здравейте момичета,нашите ембриончета останаха две,третото спря да се развива и Елис днес ми се обади за трансфер така че няма да има ПИД малко се притеснявам че трансфер на 4 ден не се практикува много много ама ще видим какво ще стане.....
Ivon79 искам да ти дам кураж, едно от моите две 4 дневни ембриончета спи сега до мен, имам общо 8 трансфера - на трети и на пети ден, този беше единствения на 4-ти ден и ето.
m.e.m, lady, честито мамчета! Да са Ви здравички и послушни рожбичките.
Успех на всички в тази тема, чакаме Ви с още такива добри новини.

# 554
  • Мнения: 2 655
Lady_Z,  с какво качество ви бяха ембрионите от двата трансфера?

Общи условия

Активация на акаунт