Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 9

  • 46 192
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
Да сЪ запиша и аз, че много мразя да ви изгубвам, значи.
Моята госпожица е в 3 клас. Догодина е истинското кандидатстване.
Честита ни нова тема.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Охоооо, че и новата сте изписали..... Crazy

Деминкааа, Supergirl, тенкс,  Heart Eyes  Heart Eyes  bouquet

# 17
  • Мнения: 27 578
Деми, тенк ю bouquet bouquet bouquet
Лия, последните 2 картинки сме ги "имали" в предишни теми, но не пречи да повторим Laughing Тази с "ОМГ" е доста стимулираща.... Mr. Green Hug
Изгаряща, чудесни снимки, природа и хора на тях! bouquet Малката е бонбонче, как доволно и дяволито гледа отзад Mr. Green Heart Eyes
Их уил, съжалявам за животинчето Cry И аз съм го преживявала... Sad
Иринита, благодаря ти, че си се сетила за всички дечица! bouquet Hug
Имаше и още което щях да пиша, ама акъла ми остана в старата тема май.... Embarassed ooooh! newsm78
Хапването ми е съвсем нережимно тези дни, развалих си четворките заради "стреса" и други подобни.... Blush
 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 01 май 2017, 18:41 от dolce miele

# 18
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Джулка, ново име, тряа пучерпиш  Sunglasses Hug

Лия, първата сложих  Hug bouquet
 
Лека нощ на всички  newsm27 newsm27  sleepuu sleepuu

# 19
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
             

# 20
  • Мнения: 2 087
Деми Благодаря, отзова се експресно ! Hug
Ир за кафенцето  bouquet Голяма нужда имам от него. Как вървят нещата при теб с килограмите ?  Hug
                    Момичета и Курдов,
  Меню тези два дни няма да пиша по разбираеми причини. Ще ви наглеждам през телефона, а с някои от Вас ще се видим "на живо". Пийвам кафенце и 6 и нещо - към Бургас с "Бургаски вечери" / на тази песен нашите  кумове решиха да женят/ и ми е много любима.
Всички болни да оздравяват, а на тях и на останалите много хубава и слънчева седмица  Hug Hug Hug

# 21
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
    Кате, Стреличке - питахте, отговарям  Wink: килограмите са надолу  Party, 2,300 съм с минус досега. Доволна съм, нека видим и утре сутринта какво ще покаже кантарът, че не мога да спра да хапвам от едно съвършенство, което сътворих сутринта по тази рецепта - торта с маскарпоне:
http://pep-4o.blogspot.com/search?q=%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0% … D0%BE%D0%BD%D0%B5

   Видях чудни снимки - Курдов, Изгаряща  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug.

   Време нямам хич, малкият ми стопява лагерите  Crazy; 33 градуса навън  ooooh!; добре, че имам слоукукър да готви  Laughing Laughing Laughing.

   Стреличке, забравих - весело изкарване по морето, а после и по чужбинско!!!  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 4 141
Добро утро,  Hug
Деми, Hug Heart Eyes Hug
Ир, Hug Heart Eyes Hug
Слагам закуската и после ще ви видя пак с надеждата да ми е минала главата, скоро мигерената не ме беше тръшкала така #Cussing out

# 23
  • София
  • Мнения: 2 008
Добро утро, сладурчета Heart Eyes
Пак ви изпуснах, не ми стига за нищо времето,  Rolling Eyes Този път "само" миналата тема ще наваксвам Hug
Раничко искам да се включа, да ви почерпя.Вчера нашата принцеса стана на 3 Heart Eyes
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Да ви е хубаво и усмихнато Hug

# 24
  • Мнения: 2 313
Добро утро!  Heart Eyes Grinning
Колко сте изписали вчера.  Joy Ние се разходихме следобед до Витоша и се прибрахме късно. Толкова ми се спеше, че направо си легнах. Иначе си бях режимна.  Днес моно киви.  Grinning
Деми мерси за темата!  bouquet Heart Eyes Hug Hug Grinning
Ир браво за минуса!  smile3501 smile3501 Heart Eyes Grinning Hug Hug
Наборче лек път и да си изкараш прекрасно!  Grinning Heart Eyes Hug Hug
Вангобче бързо да мине мигрената!  Praynig Hug Hug Heart Eyes Grinning
Ничия да ти е жива, здрава, щастлива, много късмет и подаръци!  newsm59 Gift ura Hug Hug Heart Eyes


На всички хубав и усмихнат ден!  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 623
Добро утро, банда Hug
Благодаря на всички за прекрасните думи.
Ир,благодаря за кафето. Чудно е.
Мими, виж как знаеш за роклАта, тъкмо имам нужда Joy
Днес плодов: ябълки, фурми.
Още щях да пиша, обаче от телефона е ужасно. По-късно като се включа ще се доизкажа Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 4 141
Ничия, Hug Hug много здраве, щастие и незабравимо детство да има малкото ви слънчице Hug Hug

Изгаряща,  Hug прекрасни сте с дъщеричката Hug
Ихвил, съжалявам за загубата ти Hug
Стреличке, Hug лек път и страхотно прекараване в Бургас с момичетата Hug. Младежа беше с нас, но той само когато си е там изпуска купоните ни. Добре се получи, а и аз успях да го видя и да се наприказваме Grinning
Вики, Hug мислех, че от алкохола ме боли вчера главата, но уви. Сега съм малко по - добре, благодаря ти bouquet Хубава разходка сте си направили вчера bouquet Hug Heart Eyes
Адорейшънче, Hug bouquet Hug да оздравявате бързо Hug bouquet Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добрюутруууу bouquet

Кой ако не работна Тудора ще ви пожелае ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, ТРУДОЛЮБКИ и НЕУМОРКО!!!!
Деми,тенк ю,кака Heart Eyes
Ничия, да ви е здрава малката принцеса! Да имащастливо детство и добра орисия! newsm59 newsm59 newsm59
Изгарящата Дизастърчето е мноого порсанал и хубава!! А ти сияеш Hug Hug

Сиси, ако си на линия утре по обяд,идвай в. ЛаТоскана в 12,00 Party

Друго не се сещам,че съм се опнала на слънце в Жеравна ....айляк тайм Laughing Laughing Laughing

Много гушки,ще ви видя послИ Hug

# 28
  • Мнения: 28 544
Добро утро и от мен! bouquet
Туууук пак духааа, студено е, дават го максимална 17 градуса, гадост! Sick
След малко отлитаме на вилата....а надвечер ще чакам майстора да идва да сменя плочката, от сега ме е втресло! Whistling
 Tada Ничия, честита ви рожденичка! Да е здрава, щастлива и усмихната и много да ви радва! ura ura
Чух се с Гени, добре е, има много работа и не сварва да ни изчете ферманите! Crazy
Сиситоо, утре в 12 сме на Ла Тоскана, взимай дребо и пристигай! Party
Хорааа тези дни пак зарязах инглиша и всичко ми изфиряса от главата! ooooh! ooooh!
Хубав ден, дано при вас е топло, при нас е само слънчево и безумно ветровито!

# 29
  • Мнения: X
Изгарящата, мн сте хубави!

Ничия, да ти е жива и здрава, мн щастие и късмет в живота да има!

Мими, Иринитке, мерси за поканата. Hug
Ще ходим утре за триколка на дребо, а после имам уговорка с приятелка, мисля и да водя дребоса на цирк ..пълна програма.

Днес се чудя дали да не карам нещо като воден. Sad
Кантара ми развали пак деня..

Общи условия

Активация на акаунт