По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 15

  • 77 628
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 194
Елислава, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве и сбъднати мечти! Flowers Hibiscus

Момичета, към какъв лекар трябва да се обърна за да ми назначи адекватна доза на прием на вит.Д? Пуснах си го да го изследвам и ми излезе на долна граница.

# 721
  • Мнения: X
Ели, Честит Празник ! Бъди здрава и много щастлива ! 🌸🍀🌺
Стели, аз моите резултати от вит. В и Д ги коментирах с хематолог.

# 722
  • Мнения: X
Честит рожден ден, сбъдване на всичик мечти!
Жанче, сподели какво ти е казал хематолога?

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 11:16 от Анонимен

# 723
  • Мнения: X
Резултатите ми бяха доста добри с приема единствено на Пренатал на Джеймисън, където така или иначе тези витамини са в малки дози.
Та тя ми каза само "Браво", не сме коментирали друго Simple Smile
Другата седмица мисля пак да ги пусна, да видим какво ще излезе и като ги коментирам с нея, ще споделя.

# 724
  • Мнения: 19 687
Честит рожден ден, Ели! Много радост и сбъднати мечти Heart

# 725
  • София, България
  • Мнения: 89
Момичета, дайте съвет. С положителен тест съм след инвитро, всъщност след първи преглед вчера. По принцип трябва да отида на следващ преглед след около десетина дни, но ще съм на почивка тогава. След това в Надежда излизат в отпуск и ме записаха в списък на изчакване за д-р Стаменов за около 5 август. На морето няма да мисля за прегледи, но в края на месеца ще съм в Пловдив за около седмица и ви моля да ми препоръчате специалист, който да ме прегледа, за да видим ембрион и чуем сърчице евентуално. От София съм и ще съм външен пациент за лекаря. Към кого мога да се обърна?
За Пловдив ви препоръчвам д-р Даскалов. Много добър е  и във феталната морфология.

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 12:36 от tinitam

# 726
  • Мнения: X
Много ви се моля, проучете първо нещата и тогава пишете, кой лекар е специалист по фетална медицина, защото така се подвеждат потребителки.

# 727
  • Мнения: 685
След неуспешния ми опит в Турция, който зaвърши без трaнсфер този месец нa 12 ден фоликулa ми е 12 мм.Зa 2 дни е нaрaснaл сaмо 1мм. Товa не ми се е случвaло досегa. Кaк мислите дaли може дa е от стимулaциятa предния цикъл. Бях с ПAЧ протокол.

# 728
  • Мнения: 685
Ели, честит рожден ден и от мен. Бъди много здрaвa и некa се сбъднaт всичките ти желaния.
Извинявaм се ,но пишa от тел. и не знaм кaк дa редaктирaм.

# 729
  • София, България
  • Мнения: 89
Много ви се моля, проучете първо нещата и тогава пишете, кой лекар е специалист по фетална медицина, защото така се подвеждат потребителки.

 Благодаря за напомнянето, коригирах си поста. Не се включвам често, но в бързината така се изразих, исках да помогна на потребителката, която беше задала въпрос и никой не й отговаряше.

# 730
  • Мнения: 7 194
Ели, Честит Празник ! Бъди здрава и много щастлива ! 🌸🍀🌺
Стели, аз моите резултати от вит. В и Д ги коментирах с хематолог.

Благодаря, Жана! Blush

# 731
  • Мнения: X
Тинитам, аз съм с две прекъсвания заради болно бебенце, ти може ли да ми гарантираш, че този доктор даскалов ще се погрижи за мен добре и ще ми направи отлична фетална морфология и ще хване болното бебенце на време, за да го препоръчваш?
 Ти наясно ли си какво значи фетална морфология и фетална медицина, а тесен специалист по фетална медицина?
 Не се заяждам, а се опитвам да ти обясня колко сериозно и отговорно е да препоръчваш специалисти по фетална медицина! С най-добро чувство!

  Може би си искала да кажеш, че д-р Даскалов следи патологични бременности, и е много добър в проследяването при женската консултация, има хубав ехограф и потребителката да го потърси в Пловдив.

Последна редакция: сб, 15 юли 2017, 15:15 от Анонимен

# 732
  • Мнения: 19 687
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=28607.0

Много го хвалят тук и за фетална. Или поне първите страници - не четох назад.

# 733
  • Мнения: X
 
  Аз съм стигнала до там, че им проверявам дипломите на лекарите, при които правя консултация по отношение на фетална медицина.Имам сериозни проблеми и никак не се предоверявам.
Проверявала съм почти всички по-известни лекари в този период по тази специалност.

# 734
  • Мнения: 19 687
А този проверила ли си го? И в случая не става въпрос ти да се предоверяваш. Никой не казва, че лекарят е бог на феталната медицина, а просто че е в състояние да преглежда. Или поне аз така го разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт