Бебе и куче на терасата

  • 2 033
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 103
Според вас, ако кучето седи на терасата и невлиза вътре трябва ли да го махмен от вкъщи????

# 1
  • Мнения: 748
вкъщи си гледаме котка, която стои само в стаята на майка ми.
при добра хигиена не би трябвало да има проблем  Peace

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
НЕ!
Може дори да го пуснете в апартамента.

# 3
  • Мнения: 7 474
Дори и да влиза вътре какъв е проблема newsm78 Много хора гледат животни и деца.

# 4
  • Мнения: 2 309
не приемам куче да се гледа на терасата, жестоко и садистично е, ако не желаеш да го отглеждаш подари го на някой, но не го мъчи горкото!

# 5
  • Мнения: 1 489
Нашето куче е вътре,поддържаме му добра хигиена и гледам малката да не го докосва.Иначе това за терасата и на мен ми се струва садистично.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Горкото животно - вие го измъчвате по този начин. Като дойдат летните горещини къде ще се скрие на терасата от слънцето. Не приемам малко бебе и куче или коте на едно място. Като поотрасне детето може. Ако желаете и имате възможност дайте кучето временно на някой.

# 7
  • Мнения: 5 370
Горкото животно - вие го измъчвате по този начин. Като дойдат летните горещини къде ще се скрие на терасата от слънцето. Не приемам малко бебе и куче или коте на едно място. Като поотрасне детето може. Ако желаете и имате възможност дайте кучето временно на някой.
Абсолютно подкрепям!!!!
НЯма ли кой да ви го вземе за известно време, докато дребка "поотхвръкне"? Thinking

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
не приемам куче да се гледа на терасата, жестоко и садистично е, ако не желаеш да го отглеждаш подари го на някой, но не го мъчи горкото!
И аз съм на същото мнение.Не виждам проблем да е вътре,дори и бебо да го пипне какво толкова все пак предполагам че на кучето са му бити всички ваксини.

# 9
  • Мнения: 3 034
Ох, сори за оff-a, но като прочетох заглавието си представих как бебето и кучето са на терасата и ми стана много смешно.... Joy

А иначе - нямаш никакъв проблем да си задържиш кучето и по-добре не го мъчи на терасата, ами си го пусни в къщи.Само му мии по-често лапичките.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 783
Не го мъчете на терасата. Ако не искате да го пускате вътре, дайте го на някой да го гледа за няколко месеца.
Ние у дома сме с рибки и котарак.

# 11
  • Мнения: 104
  И аз потдържам мненията да не си го мъчите милото, много хора си гледат дечицата и кучетата в една стая! Ако ли не даите го на някои да се грижи за него. Аз например ще подстрижа моето и цяла зима ще го потдържам така защото ние сме в гарсионера!

# 12
  • Мнения: 5 103
Супер значи може и вътре да го гледам:) много ме зарадвахте.
Тя терасата ми е огромна, по-голяма е от спалнята ми, не си го представяйте в някоя малка тясна тераска, но щом може в къщи няма нищо по-хубаво.
А да го давам кучето неискам, а и няма на кой, наще си гледат тяхно куче, а свеки котка.

# 13
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Супер значи може и вътре да го гледам:) много ме зарадвахте.
Тя терасата ми е огромна, по-голяма е от спалнята ми, не си го представяйте в някоя малка тясна тераска, но щом може в къщи няма нищо по-хубаво.
А да го давам кучето неискам, а и няма на кой, наще си гледат тяхно куче, а свеки котка.
Браво. smile3501

# 14
  • Мнения: 5 299
Аз бих те посъветвала да не махате кучето(ако Ще е временно), заЩото послае животното Ще ревнува. При на с поне така стана, и сега се налага да махам кучето, заЩото всяка ве4ер от инат се изпикава в средата на хола. Rolling Eyes( апреди никога не го е правила)
Най_добре си чисти редовно, хубаво е да свикнат заедно. Няма никакъв проблем да съжителстват заедно. Laughing

# 15
  • Мнения: 1 559
Това си е типично нашенски манталитет...като се роди бебе и животното от къщата да се маха за известно време..пълни глупости според мен.Аз имам иоркшерски териер,които си гледам като детенце,и наскоро имахме гости(българи)..и жената ми вика"Хмм,като родиш нали ще махнете кучето".Направо ми се доповраща...Няма да я махна за нищо  на света...и дори няма да я затварям в някоя стая.Като се подаржа добра хигиена в дома,какав е проблема??

# 16
  • Мнения: 574
Аз ще си замълча колко са ми кучетата в момента ,но ще кажа, че те и котката ми са вътре в апартамента. Скоро чакам едната ми кучка да се окучи и ще станат .....кучета. Аз си ги обезпаразитявам много стриктно и ги ваксинирам. Е ,наистина чистенето и разходките са по-трудни , но на разходка излизам винаги с някой от кучетата и даже се возят в сакче в коша на количката.
 Животното ако е спокойно и смяташ ,че не е опасно или злобно, и естествено да е задължително редовно обезпаразитявано, смятам ,че може да го пускаш при вас. А щом и терасата ви е голяма то ще може и там да ходи ако поиска.
А каква порода ти е кучето?

# 17
  • Мнения: 109
Недей да гониш кучето на балкона!Няма опастност да живее в апартамента,просто не е хубаво да е в стаята на бебето първите месеци.Аз също имам куче,като се роди бебо,кучето остава в кухнята,а за нас с бебо остават др.две стаи.Консултирай се с ветеринар и ще видиш,че няма причина да махаш животинчето,а за да си по спокойна говори и с педиатър,и двамата ще ти кажат едно и също-аз вече съм питала и сега съм много по спокойна. Peace

# 18
  • Мнения: 195
Аз имам куче.Кучето живее в трапезариата,хола и коридора.Достип до кухня няма.Имам преградна решеткакъм нея както и към стълбите за втория етаж,където са спалните.Бебето дори не го беше виждало първите 5 месеца.Ако нямаш възможност да го отделиш,просто изолирай стаята на детето или вашата където спи малкия сладур(ка).Но за балкона незнам Sad

# 19
  • София
  • Мнения: 39 783
Ох, аз пак да се включа. Имаме съседи, които се държат овчарката на балкона. По цяла нощ виеше бедната животинка.
В групата на Дияна има една мама, живеят в гарсониера и гледат голяма овчарка. Големия син е колкото моята щерка, малкия скоро направи 10м. Не са затваряли кучето. Ходили сме на гости. Голяма игра пада.
Изолира се само купата с хранат на овчарката, че малкия е почнал да лази... И разбира се голяма хигиена.

# 20
  • Мнения: 3 760
не приемам куче да се гледа на терасата, жестоко и садистично е, ако не желаеш да го отглеждаш подари го на някой, но не го мъчи горкото!
newsm10
Освен, че е садизъм е и нездравословно (за кучето)!
Няма проблем да си гледаш дете и куче. По-добра хигиена и редовни ваксинации!

# 21
  • Мнения: 488
Когато ме изписаха и се прибрах у нас, първото нещо което направих беше да покажа бебето на кучетата. И знаете ли какво стана? Женското кученце, което гледаме от 12 години , подуши бебето и очичките и се напълниха със сълзи. Тя не е раждала, просто не допусна мъжко до себе си никога. После все се въртеше около количката в която спеше бебето и душеше. А другото, мъжкото, което беше по-малко( на 2 години), не прояви интерес, но сега много хубаво си беснеят заедно с Криси.

# 22
  • Мнения: 379
Аз си гледам и кучето вътре, нямам роблеми, подържаш хигиената на ниво и бебо няма да има проблем. Според мен това за тересата е жестоко, на мен не би ми било приятно да седя на терасата.

# 23
  • Мнения: 4 978
Дори в дебелите книги (Например на Спок) за отглеждане на бебета и малки деца пише, че няма нищо лошо в това да имаш домашен любимец. Напротив, има добър ефект при възпитанието на детето. Просто кучето не трябва да има достъпдо стаята с бебето.

# 24
  • Мнения: 1 555
Аз съм от нетолкова върлите противнички на съвместно съжителство на животно и малко бебе, но наистина не мъчи животното и по-добре го пусни в апартамента, просто ще поддържаш още по-добра хигиена  и всичко ще е ок  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 39 783
Моято куче мама го махна преди много години, когато за бебета изобщо не съм мислила, а котака го взехме когато Дияна беше на 2.
Знам поне, че кучето ще бъде страхотен пазач на бебето. Преди години имаше едно семейство, което гледаха дог. Дъщеря им роди, и откакто роди туй куче се промени. Не даваше "пиле да префръкне" покрай количката на малкия. Спокойно можеха да оставят количката на отговорно пазене Simple Smile

# 26
  • Мнения: 1 190
Горкото животно - вие го измъчвате по този начин. Като дойдат летните горещини къде ще се скрие на терасата от слънцето. Не приемам малко бебе и куче или коте на едно място. Като поотрасне детето може. Ако желаете и имате възможност дайте кучето временно на някой.

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт