Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~109~

  • 111 770
  • 736
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 13 697
Здравейте момичета ! Еве Heart Eyes HugКъде сте  newsm78
Вярно , лято е , нашите любимци си почиват , но съм сигурна ,че на есен ще има приятни изненади  от двамата  Simple Smile, за това наминавайте всеки ден тук ( това се отнася и за мен  Mr. Green)
Снощи гледах филма на Мурат и Фефа - много тъжен , ох, тези комшиии, обожават трагедиите .Мурат както винаги на ниво , Фефа също добра , но имаше тук там преиграване и да им умра на гримьорите - веждите и тъмно черни , все в тях гледах  hahaha
Хубава история с печален край ...кога ще видим някоя драма , но да завърши оптимистичнооо ooooh!

Радвам се за нашия прекрасен Кара севда ,че жъне успехи .Дано това с няколкото финала да е вярно , та някой от Япъма да се сети специално заради феновете от Латинска Америка да излъчи щастлив финал ,ама къде ти , това са мечти  Praynig

Ето няколко много хубави снимки на Несли , за която се радвам ,че е в класацията за най-красивите .Там разбира се попадат много хора , знам ,че това е признание и за таланта и нейната харизма .







Лека нощ , надявам се утре да сте на линия !
Фили  Hug ние с Еви сме винаги на линия, но вас ви няма  smile3521
Пишем си двете от няколко дни и няма кой да ни покрие  Peace
Добре, че намина да ни видиш  newsm47
Аз пък хич нямам намерение да гледам Фефа, защото знам как ще го изиграе без да я гледам - тя е все една и съща  Heart Eyes
Четох и коментари при рускините за филма и не са кой знае колко възхитени от нея
Поставям един такъв коментар, който е много показателен за нейното изпълнение

# 631
  • Мнения: 22 191
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace

Филипинче  Hug Heart Eyes Линде  Hug Heart Eyes

Тази женица е казала всичко, няма какво да се добави или махне, както казват падругите  Sunglasses





Снощи пуснаха фраг на Сърцето с песента на Лео Коен  Heart Eyes



И други са се сетили за КеНитата  Heart Eyes


Номинации за Златната пеперуда - Altın Kelebek 2017

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 10:31 от Еванджелин

# 632
  • Мнения: 9 532
Здравейте момичета !
Еве  Heart Eyes Hug, Линде  Heart Eyes Hug

Радвам се ,че Бурак и Несли са номинирани - знам ,че съм пристрастна , но наистина направиха страхотни Кемал и Нихан , а и те самите израснаха като актьори  Peace
Не искам да омаловажавам труда и таланта на другите - също големи актьори ( да не говорим , че повечето от номинираните са ми любими ), но Кара  Севда имаше не само висок рейтинг , а и голям международен отзвук .
Стискам палци ! Peace

# 633
  • София
  • Мнения: 13 697
Здравейте  Hug  Еви  Фили   Hug
Несли е качила в Инста нова снимка от лятното им пътешествие с Кадир  Heart Eyes
Явно времето се разваля и се прибират от Гърция с кемпера   hahaha hahaha hahaha

# 634
  • Мнения: 22 191
Ново от Тембъра  Heart Eyes

Струва ли ми се, или е намалил космарлъка  Thinking  Laughing

И подарък за нашето Cool girl 🤘🏻

https://twitter.com/marimamulladze/status/887321472552894465

P.S. гледам филма, ужасТ  Joy

# 635
  • София
  • Мнения: 13 697
Прословутата каравана, с която си прекарват почивката нашите влюбени гълъбчета  love001


Колко малко му трябва на човек за да бъде щастлив  smile3521
Когато си с любимият човек, сред природата newsm41   и когато умееш да живееш живота си в пълен унисон с твоята половинка  txtloves
https://vk.com/club__kadir__neslihan_love?z=video249216936_45623 … 971785dbfe1cc8191

Крачето на Нес  Heart Eyes

# 636
  • София
  • Мнения: 13 697
Добро утро къзларки  bouquet
Слагам кафето и ви пожелавам приятен летен ден  Heart Eyes


И едно малко сладкишче  Дениз /Арвен/  love001  Заслужено си почива на море и се радва на водата и пясъка  newsm62


# 637
  • Мнения: 22 191
Привет, момичета  Hug Hug Hug Хубав ден на всички  Peace

Линде  Hug Heart Eyes

Още с Памучето  Heart Eyes

Laughing

И песничката, на която танцува Несли на последната снимка - Тя живее на улица Любов  Heart Eyes



https://www.youtube.com/watch?v=pldftoUbM80

# 638
  • Мнения: 9 532
Здравейте къзлар !
Еве  Heart Eyes Hug, Линде  Heart Eyes Hug
Явно ние сме най-упорити , защото въпреки сушата от към новини продължаваме да пишем  Crazy
Момичета , къде сте , хайде разписвайте се от време на време  Grinning
Аз снощи гледах малко от Съня с Хазал .Като гледам момичето се опитва да е различна от образа на Зеза . Желая и успех с новия сериал , да изкарат поне 25- 30 серии най-малко !

Много ми липсва Карата и прекрасните Ке Ни !
Мисля да започна сезон 2 ( е, с мишока )
Много искам Неслихан да спечели наградата , не защото съм откачена маниакална фенка , а защото момичето заслужава .Драматичният сценарии допринесе тя да развие този свой талант . Неслихан порасна с Карата .Беше в свои води от първия до последния епизод .С нетърпение очаквам следващия и проект .Само дано по време на това романтично пътешествие не направят някое бебе  hahaha hahaha hahaha

прекрасния танц

# 639
  • Мнения: 22 191
Филипинче  Hug Heart Eyes Не гледах и няма да гледам Рюята, направо като я видя Хазалката със зейналата уста и се изприщвам  Joy Joy Joy Само откъси днес от него видях, обаче си е баш Зеза в ново дизи. Не знам... не вярвам да има кой знае какъв успех, въпреки натрапчивата реклама. Кой ще гледа Зеза без Емир Козджуолу? Мое мнение  Flutter
Рейтинга е зле, 2 и кусур  Thinking

Тези от Сърцето, с танца си разбуниха доста духовете. Пуснах си снощи клипчето от серията на Карата... еми няма такива сладури  Heart Eyes Crazy Laughing



https://www.youtube.com/watch?v=AaamZhiHDCU





# 640
  • Мнения: 9 532
Еви , това не ми беше хрумнало ,че няма Зеза без Емир  Joy Joy Joy
И аз няма да го гледам , но все пак дано има успех . Мисля ,че на Хазал с тия чупки на снага и уста по и прилича да играе ''фам фатал'' , не мило добро момиче  Peace

Още като видях танца на КеНи  ме впечатли лекотата , с която танцуват , много ефирни .Неслихан изящна , Бурак - нежен .Хореографията и режисурата на супер ниво !
Сравняваха ги с танца на Бихтер и Бейлюл , но нямат нищо общо , защото техния танц беше - страст !
Хареса ми танца в дъжда на новите ни любимци от Ударите на сърцето , но мисля ,че СЦ трябваше да изберат друга музика , някак си много очевадна тази песен на Коен  На мен ГГ ми напомнят визуално на КеНи - тя нежна и с красиви светли очи , той смугъл . Много ми харесва сериалът им .Аз съм фен на ''Анатомията на Грей ''и обичам медицински сериали ! 







и разбира се една моя любима снимка

# 641
  • София
  • Мнения: 13 697
Понеже стана въпрос за танци и страст не мога да не си кажа мнението  Peace
Няма да забравя итрата на Берен и Къванч  направиха незабравими образи в ЗП
Но и нашите Несли и Бурак не им остават длъжни - това до този момент са най-добрите им роли и на двамата  newsm10
Вярвам, че нашето красиво момиче има голям потенциал за донадграждане и тепърва и предстои да изиграе ролята на живота си  smile3521
Еви  Hug
Фили привет  Hug   наистина къде са другите момичета, всички по едно и също време ли са на почивка  newsm78
То вярно, че свърши КС, но не им пречи да влезнат и да кажат едно "Здрасти"   Naughty
Все пак толкова време заедно гледахме ,коментирахме, радвахме се на играта на ГГ, ядосвахме се на сценаристите и успешно доживяхме да видим кошмарният финал - поне заради тези общи вълнения си заслужава да поддържаме връзка тук в темата и заедно да чакаме новите проекти на любимците ни  smile3521

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 11:51 от БлагаВест

# 642
  • Мнения: 22 191
Понеже ще я караме на клюки и предположения, ето една добра за мен новина  Peace
Кадир е последвал Берен Саат  Heart Eyes


Берен се спряга в проект с Борката Ардуч, пък с Кадир доста време се мотаха заедно това лято  Peace
Дето се вика, хайде дано  Sunglasses

От любимия ми втори епизод  Heart Eyes





 newsm08

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 14:59 от Еванджелин

# 643
  • София
  • Мнения: 13 697
Еви това е обнадеждаващо за евентуален проект на Кадир наесен  Peace
Както се подразбира от каченото "Кадир се завръща и Берен също"
Феновете нямат нищо против да гледат една такава двойка наесен  Heart Eyes




Хилял Сарал е качила в Инста много хубава снимка на едни прекрасни очи

Последна редакция: ср, 19 юли 2017, 19:17 от БлагаВест

# 644
  • Мнения: 18
може ли някой да ми каже къде мога да намеря всички серии от ''двете лица на Истамбул''.Много моля и много благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт