Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 485

  • 44 687
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 832
Марги  Heart Eyes как се радвам , че не му харесваш жилетчиците ....всички са за мен  newsm03 newsm53 newsm08 Да не чуе Феми , че съм една жилетка напред, че веднага ще ме изфъшка  Joy Joy

Личи си че са с една и съща стилистка .



Илкнур дано съвсем не изчезне докато почнат снимките на Безсрамните ... Дали не боледува за Педя брада  newsm78

Освен това нали пишеше че бореца е с български корени, а ние знаем че и Ча е така и да приеме да изиграе тази роля според мен е и уважение към българската следа в произхода му.
Peace Laughing
Рори, и аз си го помислих. Нали все пак и самият Чачослав Лудогорски newsm53


Аз не разбрах какъв е Лудогорски  Joy Joy Joy Joy как го кръстихме само  rotfImbo rotfImbo
Пише , че е роден в България ама  newsm78 Но какъвто и да е , важното  е , че Чачи си го е избрал . Предполагам , че предложения не му липсват , но като е видял борец ....от България както казва Рори , веднага му е допаднал .
Не сме единодушни за тия килограми ....ще  качва ли  hahaha или пък ще сваля  #Crazy докато стигне Лудогорския .Обаче поне гол до кръста ще се отгледаме ....Феми ...дойде и нашия час ...дочакахме. Искам да не пропускам и една сетова снимка  Peace

Наде ,кат дойде филма и на горе ,и на долу едвам ще ги преживея тия мустаци ....само като на Муса да не са  #Crazy ooooh!



Навсякъде майтапят Арас , че на блиц интервюто на въпроса :

--Игра с приятели или романтична вечеря ? Арас е отговорил :
--Романтична вечеря , имам приятелка ....




Рускините не спряха да сплетничат , че на Галата приятелката на Арас се била разсърдила , ставала , говорила с него и той вече не се забавлявал толкова . Имаше сто сценки на откъсите ....Аз едвам него забелязах на Галата  ...та камо ли приятелката му  hahaha hahaha hahaha

# 676
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Диде, личи си да hahaha
Ама по-строен си е в началото, каквито и да ми ги разправя Смирнова, и в лице и в тяло в началото е по-слаб Heart Eyes Ай дано риболова и морската храна да го направят пак така изваян Wink
Мразя такив модел дънки, повтарям се ама са ми Sick

Марги не знам дали ми допадат жилетчиците, ама въпросната как му стои.... smile3544
Цитат
И предполагам ще му хвърлим по едно око, любопитството при всички ни ще надделее Laughing Охаа, Юсуфката като засуче мустака и тръсне сланини (сигурна съм, че 144 кг няма да е, не че Ча не би го постигнал с постоянство)
Ще му хвърляш по едно око, ама слава Богу че лудугорския ще е в игрален филм, а не сериал, та направо ще се прежаля наведнъж аз tooth

# 677
  • Мнения: 832
Ей , Феми и в тоя хотел не отидохме .....а още са там  Peace



Иве , естествено , че беше по-слаб ....особено като още беше шофьор на Розичка ..... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Беше страхотен Peace

Малко клюки от хотел Fun Beach Club в Чешме  :











Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 16:38 от diana72

# 678
  • Мнения: 21 201
Въобще не ми е драма вида на Ча във филма.
Ако, ще мустаци на главата отгоре да му поникнат Mr. Green като знам, че е филм, а не сериал и ми е всьо равно. Party
Много летни сериали стратираха Shocked и още предстоят да стартират, #Crazy а аз от досегашните към този момент съм се спряла само на Сърцебиене.

# 679
  • Мнения: 27 550


  вай ,бе  лепотац ,  очи , устни , поглед  smile3544 smile3544 smile3544

   като казах  лепотац  ша си напрая кефа  

 ако нашия коджа изгледжа такъв як бик Crazy като този от клипа     ша забрайм  мустаци , калпаци Joy
Скрит текст:



 
Цитат
Аз не разбрах какъв е Лудогорски  35

 футболист от Лудогорец    сичките ша ги натръшка   Mr. Green rotfImao rotfImbo




 Дидее  аз  съм по  ризките и кожените якета    


ммм  с кабзовото и очилата Crazy







 

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 19:57 от femmi2

# 680
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Скрит текст:
Марги  Heart Eyes как се радвам , че не му харесваш жилетчиците ....всички са за мен  newsm03 newsm53 newsm08 Да не чуе Феми , че съм една жилетка напред, че веднага ще ме изфъшка  Joy Joy

Личи си че са с една и съща стилистка .



Илкнур дано съвсем не изчезне докато почнат снимките на Безсрамните ... Дали не боледува за Педя брада  newsm78

Освен това нали пишеше че бореца е с български корени, а ние знаем че и Ча е така и да приеме да изиграе тази роля според мен е и уважение към българската следа в произхода му.
Peace Laughing
Рори, и аз си го помислих. Нали все пак и самият Чачослав Лудогорски newsm53

Аз не разбрах какъв е Лудогорски  Joy Joy Joy Joy как го кръстихме само  rotfImbo rotfImbo
Скрит текст:
Пише , че е роден в България ама  newsm78 Но какъвто и да е , важното  е , че Чачи си го е избрал . Предполагам , че предложения не му липсват , но като е видял борец ....от България както казва Рори , веднага му е допаднал .
Не сме единодушни за тия килограми ....ще  качва ли  hahaha или пък ще сваля  #Crazy докато стигне Лудогорския .Обаче поне гол до кръста ще се отгледаме ....Феми ...дойде и нашия час ...дочакахме. Искам да не пропускам и една сетова снимка  Peace

Наде ,кат дойде филма и на горе ,и на долу едвам ще ги преживея тия мустаци ....само като на Муса да не са  #Crazy ooooh!



Навсякъде майтапят Арас , че на блиц интервюто на въпроса :

--Игра с приятели или романтична вечеря ? Арас е отговорил :
--Романтична вечеря , имам приятелка ....




Рускините не спряха да сплетничат , че на Галата приятелката на Арас се била разсърдила , ставала , говорила с него и той вече не се забавлявал толкова . Имаше сто сценки на откъсите ....Аз едвам него забелязах на Галата  ...та камо ли приятелката му  hahaha hahaha hahaha
Голям смях наистина hahaha
За евентуалният нов персонаж-ясно защо, но аз всъщност и Чачослав не го нарекох случайно така Laughing Бях срещнала преди време това, пък истина ли е, не е ли 33uu
http://www.ekip7.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=17190

# 681
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Марги, не ми се чете статията, но по повод българските корени на Чачослав, наЩа нещотърсачка Профи, още напролет 2013 г. беше намерила координатите на  родата из Разградско, ако добре си спомням селото се казваше Бели лом Peace
А разни сайтчета за сериали и актьори по времето когато в България се излъчваше първия Чачов сериал си списваха новините от нашата тема, като също така и обилно си ги доукрасяваха и накрая от истината почти нищо не оставаше Peace

Що Юсуф е Лудогорски ли, ми от прочетеното за въпросния, останах с впечатлението че е родом горе-долу от същото място където се е пръкнала и бащината Чачова рода Peace

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 19:29 от Беллора

# 682
  • Мнения: 27 550



  
  



 само да не го боядисат черен мустакЯ   #Crazy



 smile3544 smile3544 smile3544


 Дианче  Hug Heart Eyes

Скрит текст:
в турските курорти ходила ли  си ?   Аз йок  
 

  

  


  


 

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 13:34 от femmi2

# 683
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 003
 Hug

Там някъде, 2013-та беше, Белл. Grinning ИКСИ даже беше набарала фейсбук профилите на родата, ама бяха заключени.  Peace
Опитах се да си го намеря, но след десетина преровени страници в собствените ми писания се запревивах от смях и зарязах търсенето. Joy Joy Joy
Скрит текст:
Ама такива съм ги ръсила, че не е истина!  hahaha
"готова съм чене да сложа, ама от агнешкУ не се отказвам"
"Бурак и по олио само да ми го пратите все шъ намеря за кво да съ хвана"
"сестро, ама ако може да не съм млечна - съгласна съм и на водна, и на бирена, и чат-пат бърбън систър мога да съм, само с туй мляко и тоз тъмен образ недей ме свързва, плийз!"
"Пуснаха ме за малко ...   Grinning  Не бе, не от лудницата, на компютъра ме пуснаха за малко.  Mr. Green"

А как сме си сменяли имената!   Joy Joy Joy
Ренката ли беше  hahaha Фешка Чепикова? newsm78

Коджа Юсуф е точно от Лудогорието.  Peace

# 684
  • Мнения: 832
Hug


Скрит текст:
"готова съм чене да сложа, ама от агнешкУ не се отказвам"
"Бурак и по олио само да ми го пратите все шъ намеря за кво да съ хвана"
"сестро, ама ако може да не съм млечна - съгласна съм и на водна, и на бирена, и чат-пат бърбън систър мога да съм, само с туй мляко и тоз тъмен образ недей ме свързва, плийз!"
"Пуснаха ме за малко ...   Grinning  Не бе, не от лудницата, на компютъра ме пуснаха за малко.  Mr. Green"


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Профи така ме разсмя   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  С готина компания , бисерите се раждат от само себе си ....Еххх . За Бурак ме изненада  Peace


Аталай го е постнал преди малко Fethiye (Мугла)




Още са на яхтата ..

Ох ,Феми ...  rotfImbo rotfImbo rotfImbo  добре ,че не се разкарвахме напразно в Чешме ....
Скрит текст:
Била съм Феми ...почти във всички , но в Чешме не .

# 685
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 415
Помня че веднъж попаднахме на разговор между Аталай и братовчеда Яшар, но кой кого караше да стяга куфарите за Булгаристан съм забравила...

Ох Профче, смея се със сълзи, а за Бурак и олиото направо цвиля  rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Аз така единия път попаднах някъде из старите теми докато търсех колажи за първа страница, такава смехотерапия си направих, направо уникална Mr. Green Не случайно имахме по 100 човека балкон и изписвахме по тема за ден, че даже и втора сме започвали, много продуктивни бяхме, докато изпиша 2 мнения в темата и тя свършила hahaha

ПП Проф, а помниш ли с една съфорумка Ренате от Маями, бяхте разчепкали някаква строителна фирма продаваща апартаменти в Бебек, там Ча си беше купил апартамент newsm78

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 21:13 от Беллора

# 686
  • Мнения: 832
По неофициална информация продуцента на новия филм на Чаатай Улусой , посветен на живота на легендарния турски борец Коджа Юсуф ,са предложили на Къванч Татлъту да изиграе ролята на неговия мениджър  Уилям А.Брейди, който се е  прославил не само със своята кариера в бокса , но и с блестящите си продуцирания на бродуейски мюзикъли , които са му донесли световна слава  . Всъщност Уилям Брейди също е бил лауреат за наградата "Пулицър"  . Официално е влязъл в  в музея на  славата на бокса  през 1998 година.

https://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http … y&prev=search

Засега не е  известно , дали Къванч е приел това предложение   (въпреки , че лично заяви , че през есента му предстой пътуване в Америка за работа над филм ,чието  заглавие засега  не е известно  ). Ако това е така  , то ни очаква  филм не за  една , а за две легенди на световната борба  .

Yayla Sanat Medya - нова компания, принадлежаща на  финансовата  група Yayla Grup, не много известна на картата (представяме на  вашето  внимание рекламата , която ще бъде да започне с  филм на Чаатай), затова логично търси да произведе  ефект на  "избухваща бомба", предлагайки  роли на най- популярните актьори на  Турция. Само ,че засега трябва да се радваме сдържано, в турското филмово изкуство са  възможни неочаквани промени  (да не забравяме , че за последната половин година за  Берен Саат се провали участие  в два филма). Чакаме официално потвърждение на информацията .







От  Уикипедия
Деца на Коджа Юсуф
Коджа Юсуф има две деца от съпругата си Рефие – Мехмет и Хюсеин.


Сега остава да разберем на коя актриса ще предложат ролята на жена му ....

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 22:13 от diana72

# 687
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 003
Скоро не съм влизала в скайп да я чуя Ренате, но ми беше направило впечатление, че фемирските й клиповете в Ютюб са открити от латиносите и имаше доста техни мнения отдолу.  Grinning
А тогава тя имаше информация от нейни близки приятели в Истанбул, които живеят в същия затворен комплекс. Естествено от тогава насам Чачко със сигурност смени поне 2 местоживеения, в т.ч. на таванския етаж на Айканатови. Peace
Все не мога да свикна, че Илкнур е Шереф, а не Айканат. Embarassed
Снимки с изключително измършавелия й вид излизаха преди развода им. Даже в една от темите ни бях писала, че е напълно възможно да е анорексичка и това по-скоро да е причина, а не следствие на раздялата им.

С Бурак и олиото майтапите са точно покрай мазните борби, за които съм ви разказвала в онзи брой на темата ни. (Сякаш още преди 4 години съм пророкувала какво ще снима  Mr. Green.) А той нали е пълен космарляк бяхме стигнали до извода, че няма да е толкова хлъзгав освен ако Верчето не го мине с мед и хавлия. Mr. Green hahaha hahaha И досега Гугъл търсачката при написването на тази комбинация от думи първо праща в нашата тема. hahaha hahaha hahaha

Аталай и Юса си говореха за някакъв багаж/колет, дали е пристигнал от роднините в България. Юса Яшар е от семейството поддържащо по-тесни връзки с българската рода. Peace

# 688
  • Мнения: 6 145
"По неофициална информация продуцента на новия филм на Чаатай Улусой , посветен на живота на легендарния турски борец Коджа Юсуф ,са предложили на Къванч Татлъту да изиграе ролята на неговия мениджър  Уилям А.Брейди .......
Сега остава да разберем на коя актриса ще предложат ролята на жена му ...."

Е сега е момента Берен да партнира на Ча.  Mr. Green

А и на героя на Киво ще му трябва партньорка и няма по-подходяща в случая от нашата мома.

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 07:36 от Рори72

# 689
  • Мнения: 832
Добро утро  Hug
Рори  Hug гледах любителски клипчета на Ча с Берен и много ми харесаха , но аз по-принцип го харесвам с всички партньорки , освен с Млечната сестра  Joy Joy Joy за която вчера Профи ме подсети ....Но филм с Ча и Киво заедно наистина би бил бомба  Peace

Илкнур и за мен е към анорексия ....Вчера беше постнала измършавялата си ръка в кафето на Роберто Кавали във Флоренция



Бенсу , която вече не буди никакъв интерес у мен се отчете минавайки през кафето Мама Сикретс в ЛА и сложи една ръка ...но доста далече от Чачовата









А снимката на Аталай от вчера  /Kızılada, Fethiye / Къзъл ада--червеният остров ,Фетхие.




 била от Kızılada, Fethiye турски остров в Средиземно море , разположен във   Фетхие, в юго - западна Турция.  Намира се  на 4 мили (6,4 км) от бреговете на Фетхие, района в провинция Мугла и известния фар  .

Общи условия

Активация на акаунт