Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 528
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 4 485
  • Мнения: 1 782
Скрит текст:
Пак чета едно и също как някоя се хвали, че изглеждала по-добре от  п о в е ч е т о  20 годишни  (хем смях, хем жалко)

Не разбирам хората, които се възмущават, че дама на 40,50,60 години носила къси панталонки - ами така й е удобно, така ще се носи. Защо трябва да се чувства притисната какво да носи по собственото си тяло ?

Първо - точно Кикамора изглежда супер, виждала съм снимки, когато е пускала и има много хубава фигура - тренира и това си личи. В случая наистина вярвам, че се харесва. И със сигурност изглежда по-добре от всяка 20-годишна, която не спортува.
Второ - никой не бива да се чувства притиснат как да ходи облечен и подстриган, само че тук можем да коментираме как изглежда в нашите очи. Уж на никого не му пука дали другите го одобряват, ама големи драми настават ако някой посмее да не харесва нещо и го каже.
Спортът е за всяка възраст. И аз познавам много , много спортуващи 20 годишни. Просто искренно се учудвам на озлоблението, как едва ли не повечето (цитирам думата) са зле изглеждащи. Все едно само 40 годишните спортуват и блестят. Ми не е така. Ама е много трудно една жена да признае за друга, че е хубава - много ! И това говори за сериозни липси и дефицити. Не можеш да се похвалиш с "Изглеждам супер " Трябва задължително да се сравниш и унижиш някой друг, наричайки го "пикла"
Ми аз познавам много свестни момичета на 20, със зряло мислене, в никакъв случай не бих ги нарекла "пикли" само защото съм с 10 годинки по-възрастна. Самата аз като бях на 20 бях търсена компания от жени на 40 години и се радвам, че взаимно с удоволствие излизахме една с друга. Та ми е странно това разграничаване по възраст.

Още по-малко се коментираха късите панталонки. Всеки може да напише мнението си за тях. Ако беше темата за бебета, би било логично  да секнеш ентусиазма на някой необебил се още да те поучава.

# 4 486
  • Мнения: 14 654
Разбира се, че ще я нарече пикла, когато се държи като пикла. И аз онзи ден нарекох по подобен начин друга една като нея, дето се изказваше неподготвена по теми, които са ѝ далечни, но иначе много държи да се изкаже от висотата и опита на своите 20.
Славче, според мене Кика си е точно Трой, не съм и допускала друго.

# 4 487
  • Мнения: 22 524
Трой сякаш не е показвала снимки, или поне аз не съм обръщала внимание.
Не че на кика са нещо по-различно от на Ша.
Махната глава, иначе прилично тяло.

# 4 488
  • Мнения: 7 519
Скрит текст:
Пак чета едно и също как някоя се хвали, че изглеждала по-добре от  п о в е ч е т о  20 годишни  (хем смях, хем жалко)

Не разбирам хората, които се възмущават, че дама на 40,50,60 години носила къси панталонки - ами така й е удобно, така ще се носи. Защо трябва да се чувства притисната какво да носи по собственото си тяло ?

Първо - точно Кикамора изглежда супер, виждала съм снимки, когато е пускала и има много хубава фигура - тренира и това си личи. В случая наистина вярвам, че се харесва. И със сигурност изглежда по-добре от всяка 20-годишна, която не спортува.
Второ - никой не бива да се чувства притиснат как да ходи облечен и подстриган, само че тук можем да коментираме как изглежда в нашите очи. Уж на никого не му пука дали другите го одобряват, ама големи драми настават ако някой посмее да не харесва нещо и го каже.
Спортът е за всяка възраст. И аз познавам много , много спортуващи 20 годишни. Просто искренно се учудвам на озлоблението, как едва ли не повечето (цитирам думата) са зле изглеждащи. Все едно само 40 годишните спортуват и блестят. Ми не е така. Ама е много трудно една жена да признае за друга, че е хубава - много ! И това говори за сериозни липси и дефицити. Не можеш да се похвалиш с "Изглеждам супер " Трябва задължително да се сравниш и унижиш някой друг, наричайки го "пикла"
Ми аз познавам много свестни момичета на 20, със зряло мислене, в никакъв случай не бих ги нарекла "пикли" само защото съм с 10 годинки по-възрастна. Самата аз като бях на 20 бях търсена компания от жени на 40 години и се радвам, че взаимно с удоволствие излизахме една с друга. Та ми е странно това разграничаване по възраст.

Още по-малко се коментираха късите панталонки. Всеки може да напише мнението си за тях. Ако беше темата за бебета, би било логично  да секнеш ентусиазма на някой необебил се още да те поучава.
Търсили са те защото са били на твоята ментална възраст, с къси панталонки до средата на задника и татуси панделки на краката Simple Smile.
Ти явно се припозна в определението за пиклите и за това така настървено. Иначе съм готина от 20 годишна, че дори и по- рано JoyStuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue

# 4 489
  • София
  • Мнения: 11 537
Тука има хора, на които им се виждат сбъркани късите панталони с целулит, ама пък селфитата с нацупени устни (и целулит) са им ок.

# 4 490
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Кика,попитах дали не си ми съгражданка,защото много ми напомняш на Трой.Тя живееше в чужбина някъде,но бяхме градски.
Охоо, Кика си прилича с Трой не само виртуално, а и визуално. Съвпаденията стават твърде много или просто това е поредното потвърждение на теорията ми.

# 4 491
  • София
  • Мнения: 11 537

Тука има хора, на които им се виждат сбъркани късите панталони с целулит, ама пък селфитата с нацупени устни (и целулит) са им ок.

Да мятаме по една бурка, или онова, каквото и да е дето има само цепка за очи/или око newsm78

Не, не, и аз имам целулит, но не критикувам себеподобни Joy, пък в същото време да се изцепя с кокоша муцуна, дебел г*з и да кажа - е, не е културно за жена на тези години да носи това и да се снима така, и с деца, и бла бла....

# 4 492
  • Мнения: 30 802
зелено мохито не е от тях, как' сийке...

# 4 493
  • Мнения: X
Оф..


Малко да отклоня темата.
Замазана ми е снимката, но на телефон и през вечерта толкова.

Последна редакция: пн, 17 юли 2017, 21:07 от Анонимен

# 4 494
  • На топло
  • Мнения: 4 130
...
Кика,попитах дали не си ми съгражданка,защото много ми напомняш на Трой.Тя живееше в чужбина някъде,но бяхме градски.
Охоо, Кика си прилича с Трой не само виртуално, а и визуално. Съвпаденията стават твърде много или просто това е поредното потвърждение на теорията ми.

Според Кикимора, тя е 40 годишна хубава и подържана жена, която вече е постигнала всичко в живота си.
Не ми се вързва с Трой мед.сестра в чужбина.
Или при смяната на ника е станало автоматично ъпдейтване. Мозъчен хирург, например Joy

# 4 495
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А, то имало и други пикли, които се завират да се изкажат, където не ги искат. Тук следва някакво гифче с Чарли Чаплин, който иска да се отърве от хлапето, и само го подритва, то пак обаче му се лепи.

Намерих го: от 2:28 нататък: https://www.youtube.com/watch?v=qNseEVlaCl4

# 4 496
  • Мнения: 2 843
Като заговорихте за умалителни никове и потребителски имена, ей сега погледнах, че има не знам колко страници списък с хора, нарекли се "kotence", "kotencety84", "sladko_kotence", "divoto_kotence", "cotence"...
Каква е тази вманиаченост и по котките, и по умалителните форми. И това е не като някой да ги назовава така, а те си се самонаричат умалително.

# 4 497
  • Мнения: 46 630
Добре че видях ника й изписан на кирилица, досега си я четях винаги "сладка рошличка" Joy

# 4 498
  • Мнения: 2 592
Е, хайде сега. Не е като да не сме виждали тялото на Киката. Нормално тяло, без да е нещо уау, как да не е по-хубаво от на повечето 20 годишни.

# 4 499
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Трябва задължително да си мозъчен хирург ли, за да се чувстваш успял и постигнал желаното в живота си?
И Кика, и Трой са твърдели, че са успели, защото могат да си позволят да отидат на шопинг и да си купят някакво парцалче.

Аглая, някои даже се хвалеха тук с татуировката си на надупена котка.

Общи условия

Активация на акаунт