ЧААТАЙ УЛУСОЙ e "ВЪТРЕ" ["Içerde"] - TEMA 28 [244]

  • 62 746
  • 741
  •   1
Отговори
# 270
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Навсякъде има полицаи-репички...а като гледам сериала всички освен единички са такива.
Дано не е за Сарп, или да е за неговото награждаване...ама няма ли да е много помпозно...не знам.
Искам голяма кавушма между Ейлем, Умут + Сарп и Фюсюн...и спокойствие за същите.
Нямам нищо против и мама Фюсюн да обсеби готварските покои на Кебапчъ. А...и много държа Давут да се кае и моли по 5 пъти дневно.

# 271
  • Мнения: 27 735
Що за репи работят в тази полиция

репи  rotfImbo rotfImbo


погребват репите  hahaha hahaha  на Сарпче само последния дъх ще покажат, няма да има кой да му организира такива почести  Joy Joy


https://pbs.twimg.com/media/DCjMSFnXcAI-1We.jpg
https://pbs.twimg.com/media/DCjM_8hXcAApsLU.jpg

спешно имате нужда от анкета  Whistling   

# 272
  • Мнения: 4 690
 Hug
Видях аз, че ги отстреляха Селим и Муса, но турската сериална медицина е чудодейна, макар че наистина за второстепенните герои не си дава зор. Laughing
Аз все още вярвам в добрия край и утре от 9 до 12.30 слагам бележка "Не ме безпокойте", мъже, котки, кучета да се спасяват  Laughing

# 273
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
Hug
Видях аз, че ги отстреляха Селим и Муса, но турската сериална медицина е чудодейна, макар че наистина за второстепенните герои не си дава зор. Laughing
Аз все още вярвам в добрия край и утре от 9 до 12.30 слагам бележка "Не ме безпокойте", мъже, котки, кучета да се спасяват  Laughing

 Валия Laughing Laughing Laughing Laughing

   Дано SHOW TV ни изненадат приятно и да излъчат директно Големия финал  Rolling Eyes
 Аз все пак ще гледам в 20:00 часа да съм на линия Grinning

# 274
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Аз много отдавна бях писала,че ако някой ще умира трябва това да е Мерт(Умут) Confused Дано все пак са ги оставили живи! Wink Peace

И защо да е Мерт, той също е жертва  Sad. Аз искам за всички "mutlu son", колкото и да е "лигав" такъв финал, защото всички са страдали през годините. Естествено това не включва Джелял и компания  Twisted Evil  Peace

# 275
  • Мнения: X
Ох бе, моля ви сЪ, вижте му крачетата на наШТо пайтаче, бе  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



 Grinning Grinning  Heart Eyes    Сарп-Мустанг  Crazy


За кво анкета, ДжадЪ? Thinking


ПП  Що да са репи, бе,  я Селим какво задно салто направи, хем ранен в сърцето Joy

Последна редакция: нд, 18 юни 2017, 13:28 от Анонимен

# 276
  • Мнения: 27 735
За кво анкета, ДжадЪ? Thinking

кой ще е жив на SON-а  Party
 залагам на челото - да рИве и опява цЕлио участък  Mr. Green

кво е пайтаче  Joy

аз ще бързам за червения килим в 7, пък за после..... ако мога  Whistling  ще стоя да дразня  Joy

# 277
  • Мнения: X
Ей таквоз   Laughing Laughing



кривичко  Party Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
пайтак е кривокрак, мота си краката... кон или човек  Grinning Grinning Peace

# 278
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 5 680
За кво анкета, ДжадЪ? Thinking

кой ще е жив на SON-а  Party
 залагам на челото - да рИве и опява цЕлио участък  Mr. Green

кво е пайтаче  Joy

аз ще бързам за червения килим в 7, пък за после..... ако мога  Whistling  ще стоя да дразня  Joy


  Е тя нали се води жена Mr. Green нема да я убият Mr. Green Mr. Green Mr. Green
В седем нема да успея Naughty ама ще видя снимките Peace Grinning

# 279
  • Мнения: 13 301
...утре от 9 до 12.30 слагам бележка "Не ме безпокойте", мъже, котки, кучета да се спасяват  Laughing

И както каза Давут - сядаме и чоплим семки.  newsm53 Хади бакалъм!  smile3508 Малко остана.  newsm08

# 280
  • Мнения: 4 690
А...и много държа Давут да се кае и моли по 5 пъти дневно.
Давут монахиня ли ще го правим  hahaha

С тази висока смъртност в полицията Сема накрая може и като мюдюрумка да я видим  Mr. Green Stop

Като казвате, че Чачи ще издъхва в последните минути , се сещам за Ферия - като даваха последния епизод и винаги, когато съм го гледала, изключвах 2-3 минути преди края  Confused дано не ми се налага този  път.

# 281
  • Мнения: X
В седем нема да успея Naughty ама ще видя снимките Peace Grinning

в 7 лии?  ooooh!   Ваййй  Rolling Eyes и аз ще трябва да поразтикам котките и кучетата  hahaha hahaha  по-рано, значи  Peace ако не, направо за дразненето на Джадъ ще дойда  Peace Laughing Laughing




 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Вали, за мен този филм свърши с един фраг, първия, в който Мерт каза Аби и стана Умут.  Peace Peace  Наистина ми е все едно кого ще убият, кого не. Мен отдавна ме отстреляха  hahaha hahaha hahaha

# 282
  • Мнения: 13 301
Начи язе съм с Байрактар аби и ги виждам сичките с куршум в сърцето.  bishop Остават само жените да ги оплакват.  newsm43

# 283
  • Мнения: 4 690
Luli, права си и аз си мислех същото, само че за миналия епизод, когато хванаха и Джелял и си тръгват заедно.

 

# 284
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Не знам на какъв се прави новия мюдюр, ама малко ми е смешен..

" Снимките на финалният епизод, който ще бъде утре, продължават с пълна газ. В последният ден сме. вътре сме...връщаме се."  newsm78  Thinking  ще да се главозамаял и да има световъртеж...

Общи условия

Активация на акаунт