Японско чудо - тема 27

  • 119 411
  • 673
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 19
Аз не направих захранване... направо скочих на житото Grinning . Следя какво ще напишат другите за захранването.

# 136
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Не съм се захранвала и качих 1 килограм не зная как да задържа резултата Simple Smile

# 137
  • Мнения: 6
Не знам как е възможно, но аз за 2 дни съм 1,5 кг надолу.

# 138
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Възможно е възможно Simple Smile Това и е хубаво на диетата, че ядеш заситен си а отслабваш направо чудесна Simple Smile Но след това не зная как да се храня и не мога да задържа резултатът Simple Smile

# 139
  • Мнения: 6
Да, аз също не знам. Точно това си мислех, как да се захраня след това.

# 140
  • Мнения: 234
Здравейте, диетата не е за всеки- /еднообразието от яйца и пилешко без сол/, но определено е много ефикасна. Пети ден- - 4 килограма при мен, предвид годините ми /40/ и не особено подходящ за диети период от месец. Леки прегрешения- малко мляко в кафето, плод- цитрусов. В шунките и филетата, включително пилешки, пуешки слагат захар и нишесте, всеки път се чудя с какво да ги заменя, но продължаваме напред. Неравномерно сваляне се получи при мен- един ден -1 кг, на другия почти нищо, след това - 500гр., и така бавно но славно, заслужава си според мен. Успех на всички!

Последна редакция: вт, 27 фев 2018, 11:45 от bagira_s

# 141
  • Мнения: 47
Здравейте доста време се рових докато намеря коя е последната тема. Та има ли желаещи да почнем “японското чудо” от понеделник?

# 142
  • Мнения: 6
Аз се разболях и ми се наложи да я спра. Сега ми се иска да започна отначало. От кой понеделник - 6ти март?

# 143
  • Мнения: 47
Аз се разболях и ми се наложи да я спра. Сега ми се иска да започна отначало. От кой понеделник - 6ти март?

Всъщност и аз съм болна от днес предполагам че докато се възстановя напълно ще мине поне седмица така че мисля да я почна на 10ти ако искаш може заедно тогава?

# 144
  • Мнения: 6
Да, съгласна съм. Blush

# 145
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Здравейте, диетата не е за всеки- /еднообразието от яйца и пилешко без сол/, но определено е много ефикасна. Пети ден- - 4 килограма при мен, предвид годините ми /40/ и не особено подходящ за диети период от месец. Леки прегрешения- малко мляко в кафето, плод- цитрусов. В шунките и филетата, включително пилешки, пуешки слагат захар и нишесте, всеки път се чудя с какво да ги заменя, но продължаваме напред. Неравномерно сваляне се получи при мен- един ден -1 кг, на другия почти нищо, след това - 500гр., и така бавно но славно, заслужава си според мен. Успех на всички!

Не е необходимо да гладуваш в тази диета на 6-та страница - http://www.bg-mamma.com/?topic=982977.75  съм споделила японска диета с грамажи на храната и е разнообразна засищаща и няма захари в готови храни Simple Smile В луканките и шунките слагат захар да ги питаш защо след като месото си е достатъчно вкусно и аз избягвам всякакви колбаси Simple Smile В тази японска диета която съм споделила надолу на 6-та страница калориите са същите изчислени като тази на 1-ва страница само че се набляга на рибата Simple Smile Аз я приготвям печена на фурна със зелени подправки наредена на хартия за печене за да мия по-малко и поръсена със зехтин съвсем малко без сол защото солта и захарта задържат вода в тялото и съответно се пълнее Simple Smile
Успех на всички с диетата Simple Smile

# 146
  • Мнения: 234

pvacheva, благодаря за споделения доста по- умерен и щадящ вариант. С варенето телешко обаче без сол няма да мога да се преборя. Гладът чак толкова не ме плаши вече, дори сладките неща не ми липсват толкова, въпреки очаквано нахлуване на червените бригади утре, обаче без сол ми е адски трудно. Слагам разни подправки, но пак е блудкаво, което си има и добри страни- едвам го изяждам и нямам желание за нито грам повече Simple Smile. Малко мляко в кафето и понякога плод се оказва не чак такова прегрешение. От вчерашния пети ден с риба за обяд и без вечеря имам някакви мижави 200 тина грама надолу въпреки физическа активност, не малко, но какво да се прави продължавам сагата.
Има ли още ентусиасти, продължаващи диетата? След нея се замислям за точковата, дали е подходяща ?веднага след чудото

# 147
  • Мнения: 712
Здравейте, дами. От днес и аз започвам диетата. При мен в момента е сутрин, че не живея в България. Гоня последните килограми (3-5). В момента съм около 50. Знам, че не е много, но пък съм нисичка и винаги съм била 45-47. На 25г. съм. Стискайте палци!

# 148
  • Мнения: 47

Нека се подготвим психически хаха

# 149
  • Мнения: 6
Здравейте,  искам да споделя моя опит с диетата. Днес ми е 6-ти ден, правя я по описанието на първа страница - досега съм -4.6 кг. След първи ден свалих 1.6 кг, след втори - още 1.2 кг, след трети 1 кг, след четвърти 0.600 кг, и след пети 0.200 кг. Утре ще видим как е положението след шестия ден. Най-труден ми беше първият ден, даже леко ми прималяваше, от следващия ден апетитът ми започна да намалява, последните няколко дни съм добре. Опитвам се да пия много вода, защото се чувствам по-добре и по-свежа с нея.

За захранването видях много разумни съвети в друг сайт, не знам имам ли право да цитирам тук или да дам линк?

Общи условия

Активация на акаунт