Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 352
  • 190
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 811
бях писала,че пия боза-по литър на ден,от две седмици някъде-не мнго редовно,нямам кантар,но имам контролна пола  Mr. Green-зимата ми се смъкваше направо до земята закопчана,обаче вчера пак я премерих и  Party пак леко се смъкна,нооо не както преди  bowuu.тъй че продължавам  Flutter

# 121
  • Мнения: 17
Успех и   bouquet на всички!

Последна редакция: нд, 27 авг 2006, 11:36 от moby

# 122
  • Мнения: 3 010
Ами тва е и аз се присъединявам към компанията. Защото може би и телесното ми тегло- 43-44кг/ 1.55-1.58 оказва влияние на незабременяването ...............

# 123
  • София
  • Мнения: 7 098
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично.

Днес не ми е ден и съм решила да не си го слагам за нищо повече... Naughty тъй че наречи ме злобна и каквото ти душа още иска...

Къде сте бре хора, липсвахте ми... Hug
Сега съм в процес на "гушене", щото от морето като се прибрах и се качих на кантара... Shocked - едвам с подскоци докарах до 49 кг. /на 1,70/, хем тъпках там постоянно. Мъжът ми вече като ме види да сядам да ям се хваща за главата  ooooh!...то при мен процесът е дълъг... eat  newsm55cook cook...Не може да ме изхрани, ще ме изгонят от къщи накрая... Wink

# 124
  • Мнения: 811
Не става само с боза  Mr. Green
Режим си трябва,минимум 2000 калории на ден...доста четох за диетите за напълняване напоследък...щото любимите ми есенни панталони ми падат  smile3511

Мазнотийската диета на Небесната Краставица е подходяща-само,че при нас не трябва да се пада под определено количество калории

# 125
  • Мнения: 21
Здравейте.Аз съм една от вас;висока съм 155 и тежа едва едва със мокри дрехи 44кг.Това ми е болното местенце.Имам 2 деца и не ми вярват че са мои повечето познати ми казваха че като родя ще напълнея и ще се чудя как да отслабна.Де тоя късмет де. Уви не стана.Пробвала съм много неща но досега без резултат.Пила съм протеини-без успех;пчелно млечице-нищо;стимуланти за апетит-но без ефект.Отчаяна съм вече сега ще пробвам витамините CONFIT и да видим дали ще има ефект.Ще ви кажа за резултата-ако има.А иначе апетита ми е отличен даже мъжа ми ми казва че като бременна не съм яла толкова.А щях да забравя и цигарите отказах и нищо като чели си слабея повече

# 126
  • Мнения: 21
сетих се че свекъврва ми която е в израел беше казала да си намеря и купя хумус и да мажа сутрин и вечер на филиики като пастет и резултата щял да бъде положителен.Не съм го срещала по магазините но във форума открих рецепта още не съм пробвала но ако някой е пробвал да каже.Напълнявало се много според нея.

# 127
  • София
  • Мнения: 3 890
момичета, при мен тъпкането даде резултат, качих 2 кг. бях паднала малко под 49 /при 1.71/ преди 2 месеца, но се взех в ръце и освен че набивах яко, пиех и витамини Тотал Енерджии /високо калорични хранителни добавки/ и протеини. започнах редовно да закусвам и свикнах, вече се будя гладна Mr. Green успоредно с това обаче тръгнах и на аеробика, хем за здраве, хем с надежда, че като качвам и ще стягам Wink
айде, вие сте на отчет Wink

# 128
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хайде пък вие бре. Какво се стягате? Нямате ли чувство за хумор? В случая иронизирах себе си. Май някои хора не пълнеят от злоба.  #Crazy По-полека с нервите бре хора. Нищо лично
не сме злобни Mr. Green
ама наистина ни е проблем да качим едно кило ooooh!

разбирам ви, отлично. Щото килата, независимо с какъв знак са, са трудно постижими  Confused

Ах, ако можех да съм от вашия отбор  Laughing

# 129
  • София
  • Мнения: 7 098
Ми, аз съм си все същата скенджа...Върнах се на работа и от всички страни чувам само "Аууу, колко си отслабнала..."... Rolling Eyes

# 130
  • София
  • Мнения: 3 890
Нати, я кажи, ти преди забременяването повечко ли тежеше?

аз тогава бях 62, ама да ти кажа си бях екстра /и се чувствах така/, сега какво да ти кажа... друго си е да имаш цици...а и преди по-силна и бодра се чувствах

и аз скоро се връщам на работа и мен ме чака същото Simple Smile

# 131
  • София
  • Мнения: 7 098
Нати, я кажи, ти преди забременяването повечко ли тежеше?

аз тогава бях 62, ама да ти кажа си бях екстра /и се чувствах така/, сега какво да ти кажа... друго си е да имаш цици...а и преди по-силна и бодра се чувствах

и аз скоро се връщам на работа и мен ме чака същото Simple Smile

Преди да забременея тежах горе-долу толкова, може би с едно-две кила отгоре, но пушех страшно много и не ядях по цял ден /нямах апетит/. Сега с подскоци по кантара съм 50 кг. максимум, при положение, че тъпча нон-стоп и не пуша...Първото нещо преди да си вляза сутрин в работата е да мина през Макдоналдс и да се заредя с шейкове и сандвичи...И въпреки това, както казваш не се чувствам силна и бодра. Направо изумявам - къде отива тази храна  ooooh! Иначе цици си имам, слава Богу....
Даже си мисля да си пусна едни изследвания - хормони на щитовидната, кръвна захар. Нямам други оплаквания, но не насмогвам да се изхраня... Crossing Arms Thinking

# 132
  • Мнения: 208
Аз напълнях както исках, сега съм 52 кг. Методът ми беше следният:

Майка ми дойде на гости за 3 месеца и ми наготви най-любимите ми ястия  chef. Ей, не се спрях да ям. Препоръ4вам ви този метод Joy

# 133
  • София
  • Мнения: 7 098
Аз напълнях както исках, сега съм 52 кг. Методът ми беше следният:

Майка ми дойде на гости за 3 месеца и ми наготви най-любимите ми ястия  chef. Ей, не се спрях да ям. Препоръ4вам ви този метод Joy

В момента го практикувам този метод... Wink Майка ми е в къщи за през седмицата да гледа Калина, докато съм на работа и освен това готви, а тя го прави божествено...Супер е така - да се прибереш и вкъщи да те чака топла манджа... newsm64 eat

# 134
  • Мнения: 2 498
сетих се че свекъврва ми която е в израел беше казала да си намеря и купя хумус и да мажа сутрин и вечер на филиики като пастет и резултата щял да бъде положителен.Не съм го срещала по магазините но във форума открих рецепта още не съм пробвала но ако някой е пробвал да каже.Напълнявало се много според нея.
Ами свекърва ти що не ти прати хумус newsm78???
Аз имах хумус, но въобще не ми хареса Confounded....чудя се как го ядат хората Thinking.....и не само аз, но и никой в семейството ми не го хареса Sick-предлагах и на приятелки да го опитат като са идвали у нас на гости и не беще одобрен-въпрос на вкус е, а иначе съм чувала, че е много хранителен Peace....

Преди да забременея с малката си дъщеря също бях много слаба (51 кг. на 170 см. височина)...пиех Апитонин и така качвах до 4 килца, но като спрях да го пия пак ги свалях....сега се моля да си стоя на тези си килца, в които съм в момента....

Общи условия

Активация на акаунт