Зодиите на мама, татко и децата.

  • 14 421
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 27
Какви са зодиите на вас, на половинките и на децата ви?
Аз съм овен, ММ е телец, а децата ни са - рак, водолей и риби.
Вярвате ли в зодиите? Blush

# 1
  • Мнения: 12 192
Баща ми - близнаци
Майка ми  - стрелец
Аз - близнаци
Щерката - близнаци
Синчето - овен

Аз и баща ми (лека му пръст) много си приличаме по характер, вкусове, начин на мислене. Същевременно съм диаметрално противоположна на майка ми като характер. Като гледам дъщеря ми, до голяма степен виждам себе си. Интересното е, че в някои отношения синът ми силно ми напомня за татко, иначе като характер е много различен, но на мен си ми пасва добре. И да, намирам, че има общи черти в характера на хората от една зодия.

# 2
  • Мнения: 273
Моите родители са рак и козирог. (Мама утре има рожден ден  Heart Eyes )
Аз също съм рак, другата седмица съм рожденичка, БНД е близнаци, сегашния ми приятел е козирог. Малката е водолейче.
Аз вярвам в зодиите, откривам доста прилики в характерите на зодиите. Примерно аз и майка ми, толкова много прилики, не само защото ми е майка. Имам и приятелки раци, и те имат сходни черти с моя характер.

# 3
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз съм Водолей, мъжа ми - Риби.
Едното дете е Скорпион, другото Лъв  Simple Smile
Ако повярвам в зодиите, ще берем ядове  Laughing

# 4
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз- водолей ,баща ми-водолей,майка ми-дева ,деца-нямам  Mr. Green
Аз и баща много си приличаме по характери

# 5
  • Мнения: 46 540
Дева съм, мъжът и детето Лъвове.
Забавни са ми зодиите, но нищо повече Simple Smile

# 6
  • Мнения: 19 976
Смятам, че има зависимости и влияния между зодиите. Не съм привърженик на четене на хороскопи, но когато искам да се позабавлявам, търся и чета анализи на различни зодиакални профили. И, да, има общи черти между хората с един и същ зодиакален знак, но и разлики, които се обуславят от асцендент и още куп особености, които ще обясни някой професионален астролог.Simple Smile
Майка – Рак (най-добрите и топли майки), баща ми – Овен (не съм фен на зодията).
Аз съм Дева, бивш – Овен, живея с мъж Стрелец (особен знак).
Детето ми е Лъв.
Явно ми е писано да приземявам огнените знаци.Simple Smile)

# 7
  • Мнения: 46 540
Майка – Рак (най-добрите и топли майки), баща ми – Овен (не съм фен на зодията).
Аз съм Дева...
Детето ми е Лъв.
Леле, какво съвпадение Shocked
Същото и при мен  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 19 976
Майка – Рак (най-добрите и топли майки), баща ми – Овен (не съм фен на зодията).
Аз съм Дева...
Детето ми е Лъв.
Леле, какво съвпадение Shocked
Същото и при мен  Simple Smile
Ехеее, гледай ти. Интересно ще е дали при подобни съвпадения имаме и друго общо – като интереси, мироглед, начин на мислене, живот, вкусове, среда, но темата не е за това, де. Grinning  bouquet

# 9
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
В нашия род е много интересно Grinning:
Баба ми Рак и дядо ми Везни - имат деца Рак (майка ми) и Везни (вуйчо ми)
Майка ми Рак се жени за баща ми Везни и ражда Рак (Аз) и Лъв (брат ми). Тук строят леко се разваля Laughing
Брат ми Лъв и приятелката му Козирог си имат дете Везничка и хоп! наместваме липсващата Везна  Joy
Вуйчо ми Везната не си взима Рачка, а Рибка Laughing

А около мен никакви Везни не се навъртат hahaha Но кой знае, кой знае...

# 10
  • Мнения: 9 052
лъв & лъв = лъв & лъв & (скорпион & овен )
какъв е смисъла на тази тема ?

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 26 422
Моите родители-Стрелци,
аз-Дева,
син-Овен
дъщеря-Лъв
мм-Рак😥

# 12
  • Мнения: 1 750
лъв & лъв = лъв & лъв & (скорпион & овен )
какъв е смисъла на тази тема ?
Смисълът е в родовата памет, продължаването на рода ,поемането и разплитането на родовата история ( ако искате назовете го и "съдба" или "карма").Астрологията е наука ,макар  непризната официално днес ( или по-скоро "забравена"), която може да даде отговори на въпроси,  свързани именно с рода, мястото,където живеем ,защо понякога не се разбираме с близките си и т.н.

# 13
  • Мнения: 9 052
Титания астрологията_ Или човешката психология и гените?

# 14
  • На ръба на нервната криза
  • Мнения: 224
Майка ми е овен, баща ми - рак
Аз съм везни, ММ - скорпион, малката е водолей. Тегаво, тегаво...  Mr. Green

Иначе вярвам донякъде в астрологията, защото действително съм забелязала, че хората от една и съща зодия си имат известни сходства и общи черти. Хороскопи обаче не чета

# 15
  • Мнения: 1 750
Титания астрологията_ Или човешката психология и гените?
Астрологията като древна наука включва посочените .

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Майка ми е Риби, баща ми е Дева, сестра ми е Лъв.
Аз съм Риби, родена съм на същия ден като мама  Heart Eyes
Мъжът ми е Водолей. Синът ни е Лъв. Много исках детето ми да бъде от тази зодия.

# 17
  • Мнения: X
Баща ми телец - майка ми Дева  Mr. Green Много плюя по Девите ма си ги обичам, много са грижовни  Hug
Сина ми Скорпион - расте достойна смяна на баща си Скуба - Стрелец  Mr. Green
Чак да вярвам на зодиите не, еле пък по хороскопите но в общите характеристики откривам много съответствия
Астрологията е древна наука и не виждам причина да бъде отречена с лека ръка

# 18
  • Мнения: 9 052
Не четете. Не отричам с лека ръка. Въпроса ми беше каква беше ползата за някой , вкл. мен, след като изброих зодиите? Аз не разбрах защо някой пуска тема да всеки да изброи тези зодии ? Не разбирам ползата от темата.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Титания вече ти отговори, така мисля и аз  bouquet

# 20
  • Мнения: 9 052
Не я разбрах. Тя каза защото това обяснява някои неща, но аъ никзде обяснения на неща не виждам. Виждам само иъброяване на зодии. 

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Всеки за себе си ако се опита да навърже нещата. Да разплете родовата плетка. Да проследи процеси и зависимости между прадеди, родители, деца и внуци. Да си напасне картинката. Да нареди родовия си пъзел. Ей такива неща.
Пък разбира се, че можем да го правим заедно. Да се подкрепяме по пътя. Да си разказваме и споделяме на воля. Да размишляваме. Да питаме. Да се учим един от друг.
Пу първа  Heart Eyes
Мисля, че съм свързана силно с няколко зодиакални знака - Лъв, Дева, Водолей и Риби. Имам много, много, ама наистина много близки хора, предимно говоря за роднини, но и немалко други познати и приятели, представители на тези четири зодии. И всъщност това са две полярни оси, Лъв-Водолей и Дева-Риби. Значи има да се учат уроци, свързани с тези две оси.
Други зодиакални знаци, с които Животът и Съдбата често ме срещат, са: Овен, Телец, Рак, Козирог.
Най-рядко ми се е случвало да общувам с Близнаци, Стрелци, Везни и Скорпиони.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 16:56 от vihrogonche

# 22
  • Мнения: 1 091
Много вярвам в зодиите и тяхното значение.Не съм се занимавала задълбочено,като това да следя планети и домове и т.н,но понякога ми се случва да направя анализ на човека отсреща по това каква зодия е.За мен това е нещо,от което не можеш да избягаш.
Та при нас ситуацията е следната:
майка - Стрелец     баща  - Везни
сестра - Дева  Аз- Дева
мъжа-Дева  дете- Овен
Като цяло ми е трудно с детето,защото е много различна от мен.А като се има в предвид ,че цялата рода почти на мъжа ми са Деви.

# 23
  • Мнения: 19 976
Много вярвам в зодиите и тяхното значение.Не съм се занимавала задълбочено,като това да следя планети и домове и т.н,но понякога ми се случва да направя анализ на човека отсреща по това каква зодия е.За мен това е нещо,от което не можеш да избягаш.
Та при нас ситуацията е следната:
майка - Стрелец     баща  - Везни
сестра - Дева  Аз- Дева
мъжа-Дева  дете- Овен
Като цяло ми е трудно с детето,защото е много различна от мен.А като се има в предвид ,че цялата рода почти на мъжа ми са Деви.
Моите впечатления от личния ми опит са, че Дева и Овен трудно "мелят", независимо от пол и взаимоотношения. Аз също съм Дева и винаги трудно съм общувала с Овен. Още като малка с баща ми (Овен), после с приятел (мъж Овен, с който не се получи в крайна сметка), приятелка Овен (за кратко), шеф Овен (там пък направо скандали станаха). Хората не са само зодии, но има някои основни оси на поведение и нагласи, които явно не се срещат никъде и трудно си пасват.

# 24
  • Мнения: 71
Моята майка е Телец (11 май), баща ми - Дева (31 август). Разведени са, но в приятелски отношения. Баща ми има втора съпруга - Овен (10 април), а майка ми - партньор Везни (27 септември). Явно нестандартните комбинации в нашето семейство са по-успешни. Разбирам се и с четиримата, въпреки че с баща ми в миналото се карахме адски много. Интересно е, че дядо Козирог (2 януари) и баба Овен (29 Март) много се обичат и са от толкова години щастливи заедно, а семействата им са били строго против брака им. Другите баба и дядо бяха Везни, лека им пръст (баба - 17 октомври, дядо - 24 септември, не ги помня добре, починаха млади и бяха родителите на баща ми, но и те много са се обичали). Аз съм малка още за деца, Стрелец съм (26 ноември), а дългогодишният ми приятел е Скорпион (28 октомври). Изобщо не се оплаквам. Съжалявам, че се отдадох на приказки, но реших да разкажа за цялото семейство.

# 25
  • Мнения: 12 192
Румяна263, чела съм теория, че не е важно какви са зодиакалните знаци, а между рождените дати на двамата партньори да няма повече от 90 дни разлика. В този смисъл твоите баби и дядовци, както и ти с твоя партньор много си подхождате. При майка ти и баща ти тази разлика е по-голяма и ...

# 26
  • Мнения: 414
Аз и ММ - стрелец
Майка ми/му - лъв и баща ми/му - скорпион
Шантава работа🙃

# 27
  • Мнения: 1 091
Цитат
Моите впечатления от личния ми опит са, че Дева и Овен трудно "мелят", независимо от пол и взаимоотношения. Аз също съм Дева и винаги трудно съм общувала с Овен. Още като малка с баща ми (Овен), после с приятел (мъж Овен, с който не се получи в крайна сметка), приятелка Овен (за кратко), шеф Овен (там пък направо скандали станаха). Хората не са само зодии, но има някои основни оси на поведение и нагласи, които явно не се срещат никъде и трудно си пасват.

Аууу това звучи доста "обнадеждаващо" Не ми се мисли какво ще е за напред с този Овен.
Mama Ru интересна теория.На нас разликата с ММ е 11 дни и наистина си подхождаме.За толкова години нищо не ни спря да се обичаме,а сме имали доста проблеми.Моите родители бяха категорично против връзката ни,но така и не ни спряха.И напук на всички мнения,че хора с еднакви зодии трудно се спогаждат.

# 28
  • Мнения: 158
Ако наложите картите на семейството една с друга ще видите невероятни зависимости. Можете да проследите уроци, които да се учат по родословното дърво. В моето семейство:

майка Лъв Баща Скорпион
аз Лъв       Мъж Скорпион
Луната ми е в Скорпион, Лъвът ми е в 12 дом, Скорпион в 3 дом.

само до тук има половин живот работа върху моделите на поведение, останалите аспекти дори не стават въпрос.

# 29
  • Мнения: 403
От значение са не само зодиите но и луните, защото те определят нуждите ни. Според астрологията ако някой не задоволява нуждите ни не можем да сме с него. Например огнените луни /внимание/ , водните /емоционален комфорт/ земните /средата да е сигурна/, въздушните /интелектуално стимулирани/. Това е много общо казано. Слънцето е мъжката енергия, луната женската. Гледат се двете двойки Вашият мъж/слънце/ и Жената/луната/ и на партньора или член на семейството дали са хармонични. Например брат ми лъв с луна везни и снаха ми стрелец Луна козирог, сега си имат една малка сладка рибка с асцендент риби /моята луна и асцендент/, понеже ми се подиграваха на рибешката същност. И това ако не е карма/добронамерено го казвам/. Щом не ме приемат мен и ме отхвърлят, на ви сега дъщеря риби. Най/сладката рибка на света KissPurple Heart

# 30
  • Мнения: 62
Майка Овен и баща Везни имам. Да се бяха развели по-добре, нещо ужасно е. На практика не поддържат никаква интимна връзка, но са заедно от обща изгода. Майка ми е много доминираща и избухлива личност, не е лоша жена, но трудно поносима. Както и да е. Аз съм Скорпион (октомврийски съм и доста повече прилики с Везни откривам) и харесвам жена Лъв, тепърва ще видим какво ще стане. Брат ми Дева с жена Козирог, идеален съюз засега. Разбира се, не зодиите определят това. Поне за мен. Перфектни връзки няма също така!

# 31
  • Мнения: 403
Вижте на какво попаднах. Не знам дали е по темата, но все пак би било полезно.

https://www.youtube.com/watch?v=GqtLuWWjctA&list=PLFwUq1bvzX … PFOl&index=12

https://www.youtube.com/watch?v=NsYjzgM5cpc&list=PLFwUq1bvzX … QPFOl&index=2

# 32
  • Мнения: 4 617
Майка ми е козирог, а баща ми овен. Много се караха и постоянно имаше драми между тях. Сега не могат да се гледат направо. Добре, че се разделиха. Реално ме отгледа баба ми - везни, дядо ми беше риби. Не се разбираха и те изобщо, мъчно ми е, че баба си пропиля годините в нерви и тревожност заради дядо ми. Аз съм рак, а приятелят ми е водолей. Не знам доколко си пасваме. Нямаме деца.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Баща ми е телец, майка ми лъв, брат ми водолей, а аз съм риби.
Омъжих се за дева, а брат ми за козирог.
Ние с мъжа ми нямаме дете още, брат ми очакват в края на август. Или ще е лъвче или дева.

Общи условия

Активация на акаунт