Новите ни козметични похождения - 79

  • 132 950
  • 724
  •   1
Отговори
# 600
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Мицеларна вода Avene

# 601
  • Мнения: 5
Извън темата, но...
Някой може ли да ми разясни как поръчвате от сайто на Too faced и на каква цена излиза доставката..? Simple Smile

# 602
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Никак. Отказват поръчките.

# 603
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Последната ми придобивка са две маски за лице на Лиерак- почистваща и енергизираща.
Аз имам проблем с козметиката- като си харесам нещо купувам дори да имам в момента.
В момента имам 3 различни маски за лице, 3 шампоана, 5 стика/глос за устни (различни все пак) и 3 неотворени парфюма... От нещата, от които съм доволна обикновено купувам по две. Да има  Blush

# 604
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Еtoilе,сподели дали сухия шампоан дразни скалпа. Искам да пробвам и аз,но с моя чувствителен скалп,малко ме е страх. ooooh!



На мен и колежка ни се появи пърхут от Batiste. Снощи точно говорих с приятелка, която го ползва редовно и я питах дали има такива проблеми. Каза че няма нищо такова при нея и явно аз съм с чувствителен скалп.

За да не е спам, от снощи:



И тези нещица, които ми взеха вчера, ще получа след седмица. Не устоях на 40 % OFF. Simple Smile Маслата с тиква бяха изчерпани, та се утеших с крем за ръце. Както и любимия шампоан, този път в комплект с маската. Балсамите и тях изкупили. Simple Smile

# 605
  • Мнения: 444
Ивче, може ли няколко думи за шампоана и маската?

# 606
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Маската ще я ползвам за пръв път, мисля че я пуснаха последната година. Но комбинацията от шампоана и балсама прави косата мека, подхранена, не губи от обема и за моята гъста, трудна за разресване, са чудни. Придава и блясък. С балсама толкова лесно я разресвам, без грам възели по краищата. А аз съм много трудна в това отношение. Освен това ухаят разкошно. Като на узрели банани и консистенцията на балсама прилича на пюре.

# 607
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
От къде пазарувате The Body Shop? Имаше -40% в английския сайт, но там приемат ли все още български карти?

# 608
  • Мнения: 444
Ивче , благодаря ти.
Лита, като напиша The Body Shop онлайн ми излиза това https://mybodystore.bg. В парфимо знам, че има някакви неща също.

# 609
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
На мен от физически магазин във Франция ми ги взеха. Само вчера е имало 40 % там. Иначе да, не приемат плащания с бг карта в британския сайт. Миналото лято приятелка се опита да поръча и поне 10 пъти, защото е успявала да излъже системата им доста пъти, но тогава не можа. В този българския сайт и krem4e.com цените са ок, но излизат все едно си поръчал без намаление. Те си зареждат като има и нормално да сложат надценка.

# 610
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
много любим  Heart Eyes






# 611
  • Мнения: 748
Преди два дни поръчах от английския сайт на Боди шоп с бг кредитна карта,на мастъркард издадена от ПИБ.
На мен от физически магазин във Франция ми ги взеха. Само вчера е имало 40 % там. Иначе да, не приемат плащания с бг карта в британския сайт. Миналото лято приятелка се опита да поръча и поне 10 пъти, защото е успявала да излъже системата им доста пъти, но тогава не можа. В този българския сайт и krem4e.com цените са ок, но излизат все едно си поръчал без намаление. Те си зареждат като има и нормално да сложат надценка.

# 612
# 613
  • Мнения: 204
Bubanka, би ли споделила за Lierac, видях, че е за пигментни петна.
Премахва ли, изсветлява ли, предотвратява ли появата на нови?

# 614
  • Мнения: 35 983
имаше рекламна тема за продукта, от нея взех "идеята", но няма да ползвам само него - правя и домашни пилинги с киселини, за това не зная дали само от него ще има ефект; все пак, когато го ползвам 2-3 седмици, ще пиша как ми се отразява
изсветлява, но за превенция срещу нови петна, изисква спф, ако това имаш предвид

Общи условия

Активация на акаунт