На пазар във Варна - 47

  • 69 414
  • 789
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 33
Много ви благодаря! Била и магазинчето до Албата (тази седмица съм минала покрай него поне три пъти ...) са ми много удобни Simple Smile

# 136
  • Мнения: 11 492
Тетрадки купих от "Шихо"-20листа.-20ст,40листа-35ст,60листа-около 50ст.По-големите не съм заглеждала,но са под левче.Това е цената на тетрадки с бяла обсетов хартия,с весникарската х-я са още по-евтини.
Благодаря! Шихо има ли на Червения площад?

# 137
  • Варна
  • Мнения: 4 966
Има. Като тръгнеш нагоре към окръжна, на нейния тротоар, може би 20м навътре от кръстовището.
На ъгъла е Аладин фуудс, после 1-2 магазина и шихо.

# 138
  • Мнения: 232
Да,има.Около 100-на  метра от кръстовището нагоре по "Цар Освободител",след дюнерите Аладин/май така се казваха,не ми е в район/

# 139
  • Варна
  • Мнения: 909
Препоръчайте ми, моля фирма за почистване на жилище ( еднократно, ако има значение).

# 140
  • Мнения: 11 492
eli70o0,  hrisi74, благодаря!

# 141
  • Мнения: 98
Някой да знае магазин за маркови мъжки часовници, в който в момента тече разпродажба?

# 142
  • Варна
  • Мнения: 289
Момичета, предполагам, че не ми е за тук запиването, но...не знам къде да пиша. Нужен ми е , /т.е. за сина ми, на 9 години - 3 клас/
учител по английски, който дава индивидуални уроци. По-удобно би ми било в централната част на града. Не става въпрос за някакви луди амбиции да го правя супер англоговорящ .  Детето е малко притеснено, че му е трудно по английски в училище и искам да намеря учител, който да му помага с уроците и домашните  Simple Smile

# 143
  • Варна
  • Мнения: 10 816
Някой да има мнения за фризьорски салон Кокона в Чайка?
Намира се в нова кооперация зад пазарчето.

# 144
  • Мнения: 1 656
Здравейте!
Посъветвайте ме къде да намеря шал за рокля, нещо по-голямо в бежов цвят?

# 145
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Момичета, предполагам, че не ми е за тук запиването, но...не знам къде да пиша. Нужен ми е , /т.е. за сина ми, на 9 години - 3 клас/
учител по английски, който дава индивидуални уроци. По-удобно би ми било в централната част на града. Не става въпрос за някакви луди амбиции да го правя супер англоговорящ .  Детето е малко притеснено, че му е трудно по английски в училище и искам да намеря учител, който да му помага с уроците и домашните  Simple Smile

Дъщеря ми беше на лятна занималня с английски в учебен център "Скоростно учене" , намира се на бул. Мария Луиза, мисля че могат да предложат индивидуален учител, имам този телефон - 0988720070. Ако искате се обадете да питате , много са любезни  Peace Уеб страница   http://www.acc-learn.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1 … 1%82%D1%8A%D1%80/

# 146
  • Варна
  • Мнения: 384
Здравейте!
Посъветвайте ме къде да намеря шал за рокля, нещо по-голямо в бежов цвят?

В Гранд мол на етаж 0 има щанд с много шалове и шапки.

# 147
  • Варна
  • Мнения: 36 841
Имам позната, която преподаваше английски на частни уроци. Младичка, много мила, има подход към деца, а цените й бяха повече от прилични като работихме заедно. Ако те интересува пиши ми на лични.

# 148
  • Мнения: 1 935
Момичета, в Гранд мол има ли в момента фотокабина за моментни снимки?

# 149
  • Мнения: 2 605
Момичета, в Гранд мол има ли в момента фотокабина за моментни снимки?

Да, на -2, етажа на Булмаг и Техномаркет

Общи условия

Активация на акаунт