МАC & Sephora - 41 тема

  • 94 145
  • 747
  •   1
Отговори
# 450
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не се предлагат в България.

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Кристалче с малко закъснение и сигурно си я видяла герленската колекция, на Шанел я няма все още(там чакам да ми изпратят смс Wink ) .
При нас веднага беше свършила златната теракота . Мацнах на ръката не е лоша, но не е нещо което да нямам .
Имам златна пудра на Диор, но е от коледен сет и e пресована .
Но коледната блестяща пудра на Шанел ми е фаворит, мисля че е последната такава насипна . След нея имаха хайлайтъри и т.н.

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Видях я Герленската,двете червени червила не са моите,хвалеше ми и фдт-на който вече купих.Нищо особено не е като цяло,да видим на Шанел. Mr. Green

# 453
  • София
  • Мнения: 10 330
Момичета, на каква цена е палитрата на КВД? Нещо тези суочове ме грабнаха.

В The Mall, палитрата е изчерпана, тестера е прибран  Hug

Коледната колекция на МАС, не е нещо особено за мен, хареса ми само червилото Shimmer and Spice, на моите устни няма нищо общо със снимките в нет-а, взех последното.

# 454
  • София
  • Мнения: 4 778
Кристалче с малко закъснение и сигурно си я видяла герленската колекция, на Шанел я няма все още(там чакам да ми изпратят смс Wink ) .
При нас веднага беше свършила златната теракота . Мацнах на ръката не е лоша, но не е нещо което да нямам .
Имам златна пудра на Диор, но е от коледен сет и e пресована .
Но коледната блестяща пудра на Шанел ми е фаворит, мисля че е последната такава насипна . След нея имаха хайлайтъри и т.н.

В БЗ, в който ходих аз, златната теракота казаха, че така и не са я получили, имаха само тестер.
На мен ми се видя доста жълта.

# 455
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Илли жълта си беше, което за моя тен е добре , а може и така да е било (не е за първи път) или да съм се подлъгала от "няма наличност" беше лепнато .
Този фдт на Герлен така и не го пробвах, но днес има  път през Дъглас и ще го пробвам .

# 456
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Само днес в Б/З и Дъглас тези гланцове на CLARINS-http://www.clarinsusa.com/en/instant-light-natural-lip-perfector … 4.html#pid0440281 са намалени на 19лв.

# 457
  • София
  • Мнения: 901
Дали нещо е останало от Коледната колекция на Мас? Имам само 1 тяхна сянка, от която не съм никак доволна като издържливост, но бих искала да погледна коледните  newsm78

# 458
  • София
  • Мнения: 10 330
Дали нещо е останало от Коледната колекция на Мас? Имам само 1 тяхна сянка, от която не съм никак доволна като издържливост, но бих искала да погледна коледните  newsm78

Че коя суха сянка е издържлива без база  newsm78

Не виждам разлика в издържливостта на сенките върху база, всичко стои докато не го махна. Има разлика в покривността, разпрашаването и лесно/трудно нанасяне, но издържливост....

# 459
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Момичета, извинявам се, че нахлувам не много подготвена в темата. Харесах си едно от последните нюд червила на Ники Минаж (pink print). Въпросът е, дали има още налични или съм твърде закъсняла? Как бих могла да си поръчам (за Варна става въпрос). Видях телефоните на първа страница, четох в темата, че Сефора изпращат с НП, важи ли това и за Мак? Ако не оттук, онлайн откъде бихте ме посъветвали да поръчам? Благодаря!  bouquet

# 460
  • Мнения: 31 335
Няма нищо на Ники вече мисля. Peace

# 461
  • София
  • Мнения: 901
Дали нещо е останало от Коледната колекция на Мас? Имам само 1 тяхна сянка, от която не съм никак доволна като издържливост, но бих искала да погледна коледните  newsm78

Че коя суха сянка е издържлива без база  newsm78

Не виждам разлика в издържливостта на сенките върху база, всичко стои докато не го махна. Има разлика в покривността, разпрашаването и лесно/трудно нанасяне, но издържливост....

При мен има разлика - въпросната сянка се събира, изчезва след време от клепача. Ползвам база на УД, с която нямам проблем както със сенки от ниския клас, така и с по-скъпи палитри, та от там и допускането ми, че просто сянката не е ок при мен. Надявам се да е от конкретната сянка, може би партида или не знам какво точно, защото МАК имат красиви и интересни цветове.

# 462
  • София
  • Мнения: 10 330

При мен има разлика - въпросната сянка се събира, изчезва след време от клепача. Ползвам база на УД, с която нямам проблем както със сенки от ниския клас, така и с по-скъпи палитри, та от там и допускането ми, че просто сянката не е ок при мен. Надявам се да е от конкретната сянка, може би партида или не знам какво точно, защото МАК имат красиви и интересни цветове.

Това наистина е странно, върху базата на UD, всичко седи докато не го измия  Laughing

Аз имам този проблем с пейнт пота Пейнтърли, за 2 часа ми се събира в гънката на клепача, независимо как я използвам, а при други е бетон  Mr. Green

Коя е сянката?

# 463
  • София
  • Мнения: 1 611
Момичета, извинявам се, че нахлувам не много подготвена в темата. Харесах си едно от последните нюд червила на Ники Минаж (pink print). Въпросът е, дали има още налични или съм твърде закъсняла? Как бих могла да си поръчам (за Варна става въпрос). Видях телефоните на първа страница, четох в темата, че Сефора изпращат с НП, важи ли това и за Мак? Ако не оттук, онлайн откъде бихте ме посъветвали да поръчам? Благодаря!  bouquet

В България го няма, но ако искаш да поръчаш от Великобритания - там го има. В сайта на Мак, в Дебенамс, мисля и в Селфриджис.

# 464
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Понеже съм станала малко не мърлива относно базите за сенки , директно нанасам сенките и имам такива които нямат мърдане без база. Обаче предимно са кремообразните  Mr. Green  и течните .
Вчера си взех аз от липперфекторите на Кларанс , остават си за мен сред добрите продукти за моите вечно сухи устни.

Общи условия

Активация на акаунт