Да пазаруваме от UK – Начини, доставки, отзиви – Тема 61

  • 92 147
  • 740
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 40
Здравейте, моля за малко помощ.

Налага ми се да направя поръчка или от Tesco или от Ocado. От Бургас съм и до сега съм ползвала услугите на UKTOBG (от които съм изключително доволна), но за съжаление и двата магазина не доставят до техния адрес. Може ли някой да ми препоръча друга фирма, която обаче да доставя продуктите директно до Бургас, а не да ползва допълнително българските куриерски фирми, тъй като това което възнамерявам да поръчвам е тежичко и със сигурност двойна доставка би оскъпила много нещата.

Благодаря предварително!

# 496
  • Мнения: 284
natalia28 няма такъв. Ще трябва да ползваш куриер до Бургас.

# 497
  • Мнения: 3 611
Здравейте, моля за малко помощ.

Налага ми се да направя поръчка или от Tesco или от Ocado. От Бургас съм и до сега съм ползвала услугите на UKTOBG (от които съм изключително доволна), но за съжаление и двата магазина не доставят до техния адрес. Може ли някой да ми препоръча друга фирма, която обаче да доставя продуктите директно до Бургас, а не да ползва допълнително българските куриерски фирми, тъй като това което възнамерявам да поръчвам е тежичко и със сигурност двойна доставка би оскъпила много нещата.

Благодаря предварително!
Колко тежко ще Е?

# 498
  • Мнения: 609
Tesco може ли да се пазарува онлайн? Опитвам се от известно време, но им е променен сайта и останах с впечатление, че са спряли онлайн пазаруването. Става въпрос за f&f. Може ли някой да ми прати линк?

# 499
  • Мнения: 10 494
Tesco може ли да се пазарува онлайн? Опитвам се от известно време, но им е променен сайта и останах с впечатление, че са спряли онлайн пазаруването. Става въпрос за f&f. Може ли някой да ми прати линк?
ФФ не може от лятото.
А от гросерито доста по-отдавна.. уж минава поръчката, ама реално нищо не доставят.. нито я канселират.. виси си.

# 500
  • Мнения: 609
Ясно, благодаря!
Мислих, че нещо аз немога да открия как, но... Жалко, не им бяха лоши нещата.

# 501
  • Мнения: 1 050
Провет, някой да знае превозвач, който да доставя (минава през) Враца?

# 502
  • Мнения: 10 494
Провет, някой да знае превозвач, който да доставя (минава през) Враца?
Simple Smile

# 503
  • Пловдив
  • Мнения: 3 742
Провет, някой да знае превозвач, който да доставя (минава през) Враца?
Да бе да, там гарга не каца, ти превозвач търсиш 😂. (шегувам се 🤗)
Мисля, че няма във Враца, а само с куриерска фирма, но ако е до офис и пратките не са тежки не излиза чак толкова скъпо (до 1 кг са 3-4 лв. средно).

# 504
  • Мнения: 1 050
Абе, знам аз. От към 9години ползвам Габко и съм доволна, но ми писна да плащам за куриер. В града има доста транспортни фирми, та си мислех дали някой не се е решил,  пък аз да не съм разбрала....

# 505
  • Мнения: 10 494
Абе, знам аз. От към 9години ползвам Габко и съм доволна, но ми писна да плащам за куриер. В града има доста транспортни фирми, та си мислех дали някой не се е решил,  пък аз да не съм разбрала....
Транспортни фирми са едно - това са си тирове за цели или палетни товари... А това по-скоро е складова услуга. А ако няма ползватели (Враца е доста малък град) едва ли има смисъл за 20 човека. То и за 200 няма Simple Smile
Ако е с куриер е по-евтино да е по-тежко. А не до 1 кг-това са най-скъпите пратки.

# 506
  • София
  • Мнения: 9 111
Здравейте.
От George дали мога да поръчам с GGBG? Доставят ли на адреса им?
Благодаря Flowers Hibiscus .

# 507
  • Мнения: 3 050
Да, преди месец някъде имах поръчка.

# 508
  • Мнения: 3 611
Цитат на: zazu1 link=topic=993279.msg38195937#msg38195937 date=А 1549745582
Здравейте.
От George дали мога да поръчам с GGBG? Доставят ли на адреса им?
Благодаря Flowers Hibiscus .
Може да.

# 509
  • Мнения: 40
natalia28 няма такъв. Ще трябва да ползваш куриер до Бургас.

Благодаря за отговора. А някакви идеи от къде ще излезе най-изгодно?

Общи условия

Активация на акаунт