Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 40 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 78 979
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 410
Скрит текст:
В ДМ видях на промоция спирали на мис Спори-3,99 или 3,59 лв.
Ако някоя дама е ползвала, моля да сподели впечатления.
На първо гледане четките им не ме впечатлиха, но по-важно е как се държи спиралата на миглите.

Eдна от най-любимите ми спирали. В някои моменти ми се отбелязва на 2-3 точки на горния клепач, но е рядкост. Страхотен туш и четка  Peace

Намерих точно тази спирала и я купих вече, днес съм с нея- харесва ми как подреди и подържа миглите.До края на деня ще я тествам дали и след колко време ще се поразмаже под долните мигли. Благодаря за насоката,

Дами, моля да ме насочите към червило /хидратиращо, сочно/ в приятен малинов цвят.Искам да се възползвам от промоцията на червила в Лили утре. Марката няма значение, достатъчно е да се предлагат в тази дрогерия.

# 151
  • Мнения: 204
И аз изпробвах маската за коса на Nature of Agiva, liquid gold в комбинация с кокосово масло(по идея на esmeralda, за което ѝ благодаря), защото след боядисване косата ми се разхвърча отново и резултатът след пробата беше една пригладена, подредена, мека, оживена коса. Съотношението, което сложих в контейнерче за средно дълга коса, беше две чаени лъжици от маската и една от маслото, стоях два часа и измих два пъти с шампоан и още 5мин. с маската и изплакнах, нямаше мазни кичури, а усещането беше приятно.

# 152
  • Мнения: 998
B.U 2, ако искаш погледни от матовата серия на Аура 607 Mind on vacation, на мен лично ми е едно от любимите червила. Добра текстура, лесно се нанася, не изсушава, а цвета е повече от прекрасен. Винаги ме питат какво ми е червилото. Wink
Ето снимки, които успях да намеря в нета, но на живо  е по-красиво.
http://3.bp.blogspot.com/-qxYo_Lea5fk/VgZo5op4WMI/AAAAAAAAERU/nZ … SCN00655-horz.jpg
http://4.bp.blogspot.com/-t5l06_2SrGU/VFSLLgsy8kI/AAAAAAAAF14/0a … -tw/s1600/003.JPG
http://4.bp.blogspot.com/-avdB68N45XU/VFSLaYH8ugI/AAAAAAAAF2A/G0 … xXI/s1600/001.JPG
Сякаш на живо  не е толкова розово както на последните снимки, а по-скоро истинска малина. Simple Smile

# 153
  • Мнения: 17 546
Това червило няма вид на сочно...
Ивчето е спец по малиновете цветове, ако се включи, ще те насочи най-добре. Но виж тези Римел
http://www.perfectly-polished-nails.com/2011/10/kate-moss-rimmel … lipstick.html?m=1

# 154
  • Мнения: 998
Уф, извинявам се, прочела съм поста отгоре-отгоре и не съм видяла "сочно" и "хидратиращо". Flowers Hibiscus
Това наистина не е такъв продукт. Но все пак е прекрасно.

# 155
  • София
  • Мнения: 1 410
Момичета,благодаря за насоките за червилата. Утре конткретно ще разгледам Аура и Римел.

# 156
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Относно малинените червила, на прима виста се сещам за:
Кадифен финиш - Aura Final matte Pink age
Кремообразен - Rimmel Mousture renew As you want Victoria
Класически - Revlon Super lustrous Cherries in the snow

# 157
  • София
  • Мнения: 1 410
Относно малинените червила, на прима виста се сещам за:
Кадифен финиш - Aura Final matte Pink age
Кремообразен - Rimmel Mousture renew As you want Victoria
Класически - Revlon Super lustrous Cherries in the snow
Благодаря, iv4enceto_91!Отбелязах си ги, ще ги поверя на стелажите на марките.

# 158
  • София
  • Мнения: 718
Аз имам това на Аура 703 Boomerang,много е хубаво и мисля че,точно такова търсиш
Скрит текст:

# 159
  • София
  • Мнения: 1 410
Аз имам това на Аура 703 Boomerang,много е хубаво и мисля че,точно такова търсиш
Скрит текст:
Допълних си списъка, ще го погледна.Благодаря,Viktoriyaa.

# 160
  • София
  • Мнения: 2 727
Някой знае ли дали в Лили или ДМ има матирани шампоани за убиване на жълт оттенък на косата?

# 161
  • София
  • Мнения: 718
Някой знае ли дали в Лили или ДМ има матирани шампоани за убиване на жълт оттенък на косата?
Има на Випс Престиж

# 162
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Някой купи ли вече от тези? Пробвах от тестер и ми харесаха, може да грабна един цвят утре, но ми се щеше да прочета нечий отзив първо.





# 163
  • Мнения: 17 546
Не ги видях при нас вчера, но предвид каква съм блейка, може и да ги е имало. Третото от горе на долу е моят цвят 😍
Купих вчера едно червило на S-he, ама реших да не ви занимавам с него, то пък хубавко. Довечера ще го покажа, че не знам и как да го намеря в нета, а не съм вкъщи.

# 164
  • Мнения: 2 185
И аз чакам отзиви за тези червила.
На каква цена са?

Общи условия

Активация на акаунт