Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 292 439
  • 3 701
  •   1
Отговори
# 1 785
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 541
Бих искала и зъбатата и шефа да излязат, крайно противни са ми и двамата, като втория повече.

# 1 786
  • Мнения: 6 417
Не искам да рзбирам какво е да ти е шеф Шефчето. Сигурно мята черпаци и тигани по готвачите си.

# 1 787
  • София
  • Мнения: 20 217
Много ми е любопитно защо Мария номинира шеф П и защити Антон?!
Номинира шефа, защото я бил обидил без причина, но не разбрах как и с какво я обиди, защото имах работа.

# 1 788
  • Мнения: 14 170
Много ми е любопитно защо Мария номинира шеф П и защити Антон?!

Първо- може би иска малко пиар от Антон и второ - ако е излизала за участие, тя е разбрала негативните нагласи на зрителите срещу готвача.
Много страници сте изписали и не всичко успях да прочета, ако повтарям мислите на някого, моля за извинение.

Мария каза "той и мен обиди вчера", цитирам по памет, но я е засегнал с нещо. Каза и това, което мислим ние тук, че "като жена и майка", не приема подобно грубо и агресивно поведение.

# 1 789
  • Мнения: 13 831
Според мен ще изгонят Мегс. А може и Антон.
Номерът със солта си беше гадничък. ББ прогресивно оглупява.

# 1 790
  • Мнения: 296

Нещо са се сдърпали Шефа и Мария сигурно му е обидена и за това.
Утре ще покажат какво е станало.

Благодаря, това съм го пропуснала.

Dara888  Hug Reinа Hug

# 1 791
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Освен ако не обявят мисията на близначките за неуспешна и да ги изкарат тях и днешните номинации да отпаднат .

# 1 792
  • София
  • Мнения: 15 510
Според мен Мегз най накрая трябва да си даде сметка, че е изобщо не е толкова харесвана за колкото се представя сама с нета. Как е възможно никаква самооценка да няма това момиче. Ако и сега не се усети значи е природно надарена с неземна тъпота.
Шеф Петров май няма да е изгонен. Има още много хляб в него. До края ще се изпокара с всички, а като излезе ще дойде тука и на нас да ни се кара, че не ставаме за нищо.
А и конкурса не беше за силикон, а за красота.Тя на мис Силикон пак може да спечели.И при положение,че сама се унижаваше на сцената, за какво унижение говори?

# 1 793
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Да ги гонят и 3-мата,не харесвам никой от тях. Laughing Но в ШЕва,има още хлеб. Laughing

# 1 794
  • Мнения: 14 983
Бих искала и зъбатата и шефа да излязат, крайно противни са ми и двамата, като втория повече.
На мен ми е любопитно , ако  шеф да излезе , а Мегза  остане , да видим дали ще си промени поведението.  Тя ми е по-интересен играч от шеВа.

# 1 795
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Алфонсо каза нещо много странно - дъщеря ми е фенка на Мегз.


Тя е на мойта дъщеря лювимия.

# 1 796
  • Мнения: 15 960
Много ми е любопитно защо Мария номинира шеф П и защити Антон?!
Номинира шефа, защото я бил обидил без причина, но не разбрах как и с какво я обиди, защото имах работа.
Утре май ще го дават.

# 1 797
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 541
Мегза да излиза и да ходи да си оправя правописните грешки в сайта, не претендирам, че самата аз не допускам такива, но това нейното е прекалено.
http://kupisivsichko.com/product/matov-fon-do-ten-vv-krem
Не съм влизала в този сайт откакто разбрах за съществуването му в една тема тук във форума посветена на козметиката на това чудо Мегз, то да е само тази правописната грешка ще е добре.

# 1 798
  • Мнения: 2 303
Мегза да излиза и да ходи да си оправя правописните грешки в сайта, не претендирам, че самата аз не допускам такива, но това нейното е прекалено.
http://kupisivsichko.com/product/matov-fon-do-ten-vv-krem
Не съм влизала в този сайт откакто разбрах за съществуването му в една тема тук във форума посветена на козметиката на това чудо Мегз, то да е само тази правописната грешка ще е добре.
Не са намерили "ь" на клавиатурата и вероятно са решили, че "ъ" е същата буква 😀

# 1 799
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мегза да излиза и да ходи да си оправя правописните грешки в сайта, не претендирам, че самата аз не допускам такива, но това нейното е прекалено.
http://kupisivsichko.com/product/matov-fon-do-ten-vv-krem
Не съм влизала в този сайт откакто разбрах за съществуването му в една тема тук във форума посветена на козметиката на това чудо Мегз, то да е само тази правописната грешка ще е добре.

Привих преди извадки от там. Ама тя сигурно не претендира, че пише винаги правилно.

Общи условия

Активация на акаунт