Vip Brother 2017 - тема 4 (25.09 - 01.10)

  • 213 937
  • 2 799
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: X
Истината е, че дългите крака нямат нужда от токове, за да изглеждат божествено.

# 2 746
  • Мнения: 19 559
А не, сигурно от Шанел и взимат мерките на Мичето и и шият по поръчка.
Не, бе, от Шанел й викат: Мичееее, вземай тази конфекция и бягай в Горно Нанадолнище да ти я стеснят. Хайде успокой се вече, Мария никой от Шанел не я харесва.
И това ти го нашепна лично Карл Лагерфелд на ушенце в пробната  ли? Хич не ми дреме кой кого харесва да ти кажа и ми е все тая Мария с какви дрехи се облича. 

# 2 747
  • София
  • Мнения: 62 595
ама, то и за висока жена трябва височина намъжа. като ги погледнеш, и са изящна картинка, както се казва, равни са. Колкото и да не се харесва и да звучи дискриминационно, високите винаги имат предимство, явно са признак на благополучие и здрав ген. Сега, не се обиждайте и не убивайте вестоносеца. Еволюция, майна, ко да прайш!

# 2 748
  • Мнения: 5 953
А не, сигурно от Шанел и взимат мерките на Мичето и и шият по поръчка.
Не, бе, от Шанел й викат: Мичееее, вземай тази конфекция и бягай в Горно Нанадолнище да ти я стеснят. Хайде успокой се вече, Мария никой от Шанел не я харесва.
И това ти го нашепна лично Карл Лагерфелд на ушенце в пробната  ли? Хич не ми дреме кой кого харесва да ти кажа и ми е все тая Мария с какви дрехи се облича. 
Глупости, Карл! Самият дух на Шанелката ми го каза това.
Аз никого не харесвам, нито Мария, нито скумрия.

# 2 749
  • Мнения: 6 015
Естествено, че високите жени са за предпочитане. Но е от съществено значение и колко високи точно. Като представител на ниската част от женското съсловие завиждам на жени с идеалните за мен 1.70 м., но такива които са 1.80, че и +, не само не завиждам, но и се радвам, че не съм толкова висока.
Пък и ниските не сме за изхвърляне.  Whistling

# 2 750
  • Мнения: 4 133
Подкъсяват ги от Шанел разбира се! Даже може и пари са не ти вземат за това, ако си си купила рокля за 5 хил евро например.Това с картичките за Коледа е стандартна процедура, ако си вкаран в системата им.
 

# 2 751
  • Мнения: 979
Ниските мъже,с наполеонов комплекс харесват високи жени. За нас миньоните остават високите мъже,добра сделка.

# 2 752
  • София
  • Мнения: 62 595
Как, бе, 1.70 е малко! Второто число е по-добро. Да не забравяме, че и сегашните млади мъже са още по-високи, при тях 1.80 вече е нищо работа.

# 2 753
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Айде наскачаха тапишоните в защита на Мария. Настана драма. Има високи, има и ниски. Всеки трябва да си знае възможностите и мерките 😁 Мария е 35-годишна жена би трябвало вече да има изграден вкус и стил, би трябвало добре да познава себе си и да знае кое как би изглеждало върху нея. Само дето тя явно работи по формулата - Като не разбирам от хубаво, разбирам от скъпо!
Женицата купува последни колекции и мисли, че това е достатъчно, за да изглежда красива. Влизането в къщата бе страхотен урок за нея - това ултраскъпо,ултрамодерно костУмче трябваше да впечатли всички, пък една Богданска и една Енджи направо я застреляха в гръб и Мара го разбра още тогава. Убедена съм, че 100000 пъти е съжалила за избора си. То може да е супер, ама тя върху Мария изглежда все едно е купено от ДетМаг Силистра.

За подкъсяването - аз лично съм виждала Мария с дълга рокля с 5 пръста подгъв. Няма начин роклята да е купена така или да е подгъната по този начин в бутика, от който е взета.

# 2 754
  • Мнения: 4 133
Може ли да ми кажете как се казва ресторантът на Шефа в София?

# 2 755
  • София
  • Мнения: 62 595
Богданска я показаха няколко пъти без нищо - ни грим, ни прическа. Беше в някакви обикновени дрешки, нищо особено, обаче всичко си има момичето и това е! Енджито и всички наоколо могат само да се напъват. Странно, но на Мегз не й личи, че е ниска, има дълги крака за ръста си, само малко кривички изглеждат в прасците, ако застане в неподходяща поза.

# 2 756
  • До морето
  • Мнения: 7 158
За Мегз и аз преди мислех, че е по-висока, а май с Мария са един карибър плюс 2-3 санта за Каканашева, но изглежда стройна, да!
Другата голяма звиздъ, дето я чакаме да влезе - Николета и тя горката живее с фотошопнатото си изображение в главата. Може ли човек, на който ръцете и краката са му с една дължина да носи потури?!?! Видяла, че е модерно и веднага накипрена в такива, а да види, че тези потури я правят да прилича на градински гном - не!  И тя купува цели аутфити, щото иначе не знае кое с кое да облече и как да го съчетае.

# 2 757
  • Мнения: 9 865
Може ли да ми кажете как се казва ресторантът на Шефа в София?
Pushpin Secret by Chef Petrov, на ул. Цар Освободител 12
На витрината с големи букви е написано името му на латиница.

Pushpin "Камъните падат", този всевселенски хит, е на един ямболски циган', не е на СаЧка.

Pushpin Темата високи vs. ниски ме кара да се чувствам фрустрирана и депримирана и няма да я диалогизирам с вас. Датсол.

# 2 758
  • Мнения: 4 133
Благодаря! 🙂А защо този класен ресторант няма собствен сайт? Странна работа. Нещо не ме грабва!

# 2 759
  • Мнения: 3 158
Мда,и на този сайт качен откачен чичка с гол шкембак,размахващ черпак Sick

Общи условия

Активация на акаунт