След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -231ღღ

  • 53 785
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 540
Всеки с дерта си  Mr. Green
И кой ще гледа кучетата newsm78
Утре е първият ден на снимките. Решила е да легне по рано. Приготвила си дрехите, взела си душ. В 6.00 ще я вземе кола.... намали ТВ
 Joy Joy Joy
Всичко това към снимката , разбира се чрез Гугъл превод Grinning
https://instagram.com/p/BZrXqfpF51T/
Ако е неточно , съжалявам. Виждам нея кой я утешава Joy Joy

Най- много да направи хайванчетата част от масовката във филма  hahaha hahaha Да тичат около нея, като "охрана" на георинята ѝ, че да са ѝ все пред очите  Mr. Green Mr. Green пък и таман звИздИ ще ги направи, на нея да приличат  Joy Joy

Целувала ни всички  Sick Sick това си пропуснала от коментара към снимката  Whistling ама и по- добре  Mr. Green предпочитам целувка от котето до нея  Crossing Arms Crazy Mr. Green

# 31
  • Мнения: 13 725
Всеки с дерта си  Mr. Green
И кой ще гледа кучетата newsm78
Утре е първият ден на снимките. Решила е да легне по рано. Приготвила си дрехите, взела си душ. В 6.00 ще я вземе кола.... намали ТВ
 Joy Joy Joy
Всичко това към снимката , разбира се чрез Гугъл превод Grinning
https://instagram.com/p/BZrXqfpF51T/
Ако е неточно , съжалявам. Виждам нея кой я утешава Joy Joy

 Shocked Не може да бъде  newsm09   Такова събитие в живота и  Stop  Joy  Joy  Joy

# 32
  • Мнения: 12 008
Като си е взела душ  smile3555, то цяло събитие, да го впише и в социалните медии, че да пропусне кога е било  Mr. Green и защо мърля котката сега Sick

# 33
  • Мнения: 16 079
Всеки с дерта си  Mr. Green
И кой ще гледа кучетата newsm78
Утре е първият ден на снимките. Решила е да легне по рано. Приготвила си дрехите, взела си душ. В 6.00 ще я вземе кола.... намали ТВ
 Joy Joy Joy
Всичко това към снимката , разбира се чрез Гугъл превод Grinning
https://instagram.com/p/BZrXqfpF51T/
Ако е неточно , съжалявам. Виждам нея кой я утешава Joy Joy

Най- много да направи хайванчетата част от масовката във филма  hahaha hahaha Да тичат около нея, като "охрана" на георинята ѝ, че да са ѝ все пред очите  Mr. Green Mr. Green пък и таман звИздИ ще ги направи, на нея да приличат  Joy Joy

Целувала ни всички  Sick Sick това си пропуснала от коментара към снимката  Whistling ама и по- добре  Mr. Green предпочитам целувка от котето до нея  Crossing Arms Crazy Mr. Green
Joy Joy Joyох,то това е голямо събитие, да си вземе душ  Mr. Green утре може и в Геджето да отразят къпането покрай започването на шИдьовЪрЪ  Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 33 435
Ох  ooooh! ooooh! ooooh!

Мине се не мине и тия изскочат с някоя тъпотия  Joy

Какво дело, какви 5 лв?  ooooh!
Ще кажеш кой знае какво е написано в статията  Tired
Какво не могат да преживеят, че някой е написал, че са се скарали ли, или защото Борето е замесен. ooooh!
Айде са като прибраха парите за общия филм, да си носят последствията. То беше ясно какво ще стане  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Па и ламти за още пари след делото  Mr. Green


Тая па дебело подчертала, че се изкъпала  ooooh! ВъййЙЙйй, събитието на годината  ooooh!

# 35
  • Мнения: 2 541
Добро утро!!! Hug Hug Hug

Я вижте като снощи не ме е целунала кака как не можах да спя и сънувах кошмари и рано-рано в темата. Mr. Green

Елчин сега пък са я подхванали по Стар тв. Някой може ли да каже  какво казват в него. Май пак изливат помия по Елка. И то по телевизията, където вървеше сериала.

https://www.instagram.com/p/BZsjM3tHxaS/?tagged=defom

И всичко това някак си случайно съвпада с началото на снимките на каката.
Да не би наистина да са се разделили Баръш и каката и това да е нейното отмъщение. newsm78

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 10:14 от Лудата Меги

# 36
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125

 Hug Привет

Добро утро!!! Hug Hug Hug

Я вижте като снощи не ме е целунала кака как не можах да спя и сънувах кошмари и рано-рано в темата. Mr. Green

Елчин сега пък са я подхванали по Стар тв. Някой може ли да каже  какво казват в него. Май пак изливат помия по Елка. И то по телевизията, където вървеше сериала.

https://www.instagram.com/p/BZsjM3tHxaS/?tagged=defom

И всичко това някак си случайно съвпада с началото на снимките на каката.
Да не би наистина да са се разделили Баръш и каката и това да е нейното отмъщение. newsm78
Преразказват написаното в статиите, как се скарала с Кита, Баръш я успокоявал в стаята ѝ, накрая казват: Е, Елчин ханъм, трябва да се внимава с тези неща, защото и двамата имате връзки и сега тръгват слухове и т.н. Свободен превод  Blush

# 37
  • Мнения: 2 541

 Hug Привет

Добро утро!!! Hug Hug Hug

Я вижте като снощи не ме е целунала кака как не можах да спя и сънувах кошмари и рано-рано в темата. Mr. Green

Елчин сега пък са я подхванали по Стар тв. Някой може ли да каже  какво казват в него. Май пак изливат помия по Елка. И то по телевизията, където вървеше сериала.

https://www.instagram.com/p/BZsjM3tHxaS/?tagged=defom

И всичко това някак си случайно съвпада с началото на снимките на каката.
Да не би наистина да са се разделили Баръш и каката и това да е нейното отмъщение. newsm78
Преразказват написаното в статиите, как се скарала с Кита, Баръш я успокоявал в стаята ѝ, накрая казват: Е, Елчин ханъм, трябва да се внимава с тези неща, защото и двамата имате връзки и сега тръгват слухове и т.н. Свободен превод  Blush

Благодаря! Hug

Е, че защо само Елчин да внимава, Баръш къде е в цялата работа, или и той е жертва на хитрата съблазнителка, също като оная чума. Или той го играе истински мъж , който знае какво прави и какво иска само по филмите и сериалите, а в реала е да не казвам какъв .... Маринкин.

Последна редакция: нд, 01 окт 2017, 10:34 от Лудата Меги

# 38
  • Мнения: 8 485
Здравейте  Hug

Абе, тия защо повторят статията дума по дума  Mr. Green не разбраха ли, че туй не е истина Naughty не се ли стреснаха от заплахите на Елка и на плюшения ѝ мечок Mr. Green Whistling

Меги, ами аз вчера писах, че не го разбирам Боре, държи се като истински Чехлю май, ама нали тази статия петни само Елка и оня кашалот, защо ли да прави каквото и да било, пък било то и нещо необичайно като да постави севгилито си на място поне веднъж. ooooh! Но пък знае ли се, може Кюса с този слух да е искала да им помогне в ПР на филма, за нея лоша реклама няма - шуменето от какъвто и да е вид е все реклама - важното е да са на чело на хаберите Whistling Mr. Green

# 39
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

На вечеря ме води 😂
Димак😘 Диде😘  Дидолино😘

И една папарашка снимка от вечерята  Mr. Green Mr. Green



Макар и леко нахално ще питам: що смени папионката с вратовръзка  Whistling Прекалено много му стягаше ли  Mr. Green Mr. Green
Ааа Ирко, що се скрила ти  Rolling Eyes само него си снимала  Whistling зарад журналята на съседната маса сигурно  Joy Joy
Да не ходя и аз по съдилища 😂😂😂
А Темпи разгорещихме се малко , та залитнах и като падах се хванах за папионката и я скъсах 😂😂
Цяла вечер ми се извинява после, че забавил рефлекса да ме хване 😄

# 40
  • Мнения: 2 541
Виви, Hug, тя да не мисли рекламата на филма, да си гледа там простотията и да ги остави нашите намира, че сигурно няма да видим повече селфи, а пък на премиерата какъв ще е цирк, не ми се мисли. Уж голямата работа тези продуценти, пък що не направиха някакво изявление да защитят Елчин, примерно. newsm78 Кой знае как се чувства. това им пишат на оф. страница на филма.
А на тая змия нищо й няма, ей я пуснала снимка от сета, нахилена като пача. То не само грозно да го гледаш, ами и проклето.

# 41
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз пак само да попитам: това преди или след вечерята е  Whistling Whistling


След, след 😂

# 42
  • Мнения: 8 485
Виви, Hug, тя да не мисли рекламата на филма, да си гледа там простотията и да ги остави нашите намира, че сигурно няма да видим повече селфи, а пък на премиерата какъв ще е цирк, не ми се мисли. Уж голямата работа тези продуценти, пък що не направиха някакво изявление да защитят Елчин, примерно. newsm78 Кой знае как се чувства. това им пишат на оф. страница на филма.
А на тая змия нищо й няма, ей я пуснала снимка от сета, нахилена като пача. То не само грозно да го гледаш, ами и проклето.
Hug ами то от цялата работа ние сме най-губещите  Tired - пак ще се стегнат и няма да видим никакви снимки повече. А толкова добре започнаха, държаха се свободно и бяха спокойни. Но ситуацията се повтаря от Ашка, когато в началото се държаха освободено и приятелски, но щом започнаха приказките и фенските фантазии за Елбар се свиха в черупките си.

# 43
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Добро утро  Hug Hug
Вчера влязох с вратата и не поздравих  Embarassed
Ама чакате ме да си легна и почвате да се вихрите  Crossing Arms

Да кажем, че в максимата " всеки слух, носи доза истина в себе си" има нещо вярно, на мен ми е по интересно как Боре цяла нощ е успокоявал Елка. Държал я е за ръка, на почтено разстояние, подавал и е сополива кърпа и е повтарял:
- Аз сега съм при теб и те успокоявам джанъм, но ако севгилито разбере мен ще трябва да успокоява някой. Елчо, хайде вече да си лягаш ...Сама...
- Не искаам...Смрък...
- Ето вземи къпричка...
Пррррррррррр....
- Ах този скат вмирисан, само да ми падне в ръцете, така да ми обърка подредения живот...
- Боре, какво каза?
И така до някое време сутринта, кой кого и как е успокоявал само двамата си знаят.
Славе HugPeace Joy Joy Joy как ли са се утешавали  Thinking Mr. Green
Ели  Hug каката щом в ИГ взе да уведомява кога си ляга и с кой  Joy Joy Joy виждаме обаче нея кой я успокоява  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 9 540
Аз пак само да попитам: това преди или след вечерята е  Whistling Whistling


След, след 😂

Добро утро  Hug Hug Hug

Ирко, ако не съм аз да подпитвам, нищо няма да обадиш, ей  Whistling Whistling Май ще трябва по- честичко да търся такива снимки, пък барем решиш да споделяш от време на време какво става между вас  Thinking Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт