Коледни и новогодишни идеи и декорации - 2017/2018 г.

  • 150 336
  • 1 418
  •   1
Отговори
# 1 290
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Гледам и се наслаждавам на творенията ви! Липсват ми някои потребителки от миналата година.
 Пускам нещо мъничко и от мен. В ботушчетата може да се сложи нещо, направила съм ги като джобче.


 Весели празници!

# 1 291
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
чудни са бодливковците на Натуся Simple Smile нестандартна коледна украса, но ми допада. Simple Smile
и чорапчетата/ботушки на Биляна са мой тип Simple Smile

# 1 292
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моята украса изобщо не успях да я довърша, но напоследък съм всеки ден на работа от сутрин до късно вечер, та това ще е, май. Освен това изпочупих няколко от стъклените аквариуми и сега не ми се харчат пари за нови, а на прозореца щях да слагам перде, което прави лампичките много красиви, но и това ще стане след Коледа, понеже напоследък нямам и пет минути почивка. Елхата пък беше добре, но приятеля ми нещо й се ядосал и я намерих един ден без украса от едната страна, всичко на земята, не можах да разбера паднал ли е върху нея или какво. Та я пренареждах, но така и не успях да намеря идеалните места на звездите, и сега не са както трябва. Камината щеше да е по украсена, но просто нямам време да търся подходяща хартия за картината над нея. Затова - толкова, моля игнорирайте парчетата стъкло на радиатора на някои от снимките.
Скрит текст:












# 1 293
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Страхотна е  Heart Eyes

# 1 294
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 147
Simple Smile всичко ми хареса. бурканите с играчки най-много Simple Smile

# 1 295
  • Мнения: 5 313
Супер украса! Hug Hug Hug

# 1 296
  • София
  • Мнения: 3 041
МГМ,много е уютно и коледно.Супер е украсата.Мога да си представя ако имаше повече време какво щеше да сътвориш.
При мен щерката каза,че украсата не е много коледна,трябвало да има повече светлини и гирлянди Grinning
Моля,да ме извините за грешките в предните постове,писах от телефона(предпочитам комп.)

# 1 297
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 179
МГМ, уаууу:heart_eyes: Heart Eyes

# 1 298
  • Мнения: 18 564
Днес в Преди обед правиха елха от лъжици. Останаха ми очите. Исками се да я направя. Много идейна. Но лъжици нямам толкова  Mr. Green Ако не тази година, ще е догодина.

# 1 299
  • Мнения: 443
Днес в Преди обед правиха елха от лъжици. Останаха ми очите. Исками се да я направя. Много идейна. Но лъжици нямам толкова  Mr. Green Ако не тази година, ще е догодина.

Мис Каролин Бингли, това ли представлява

https://www.google.bg/search?q=%D0%B5%D0%BB%D1%85%D0%B0+%D0%BE%D … rc=W-zeTkTOBBbEeM:

# 1 300
  • Мнения: 18 564
Даа,но там беше украсена с едни топченца, много хубава.

# 1 301
  • Мнения: 443
Даа,но там беше украсена с едни топченца, много хубава.

Не успях да го гледам, но като си я представя, наистина ще е голяма красота. Идеята е добра, нещо красиво и различно  Simple Smile

# 1 302
  • Мнения: 18 564
Даа,но там беше украсена с едни топченца, много хубава.

Не успях да го гледам, но като си я представя, наистина ще е голяма красота. Идеята е добра, нещо красиво и различно  Simple Smile

И аз не гледах кка я правят, покрай бебе не можах. Но сигурно ще има клипчета, ще се поровя.

# 1 303
  • Злокучене
  • Мнения: 456
Здравейте, следя ви от доста време. Ето и моята кашонена камина Simple Smile в кашоните има книги Simple Smile благодаря ви за идеите.

# 1 304
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Непропускам да надникна в темата и да се възхищавам на вашите красоти.Green Heart Коледа ми е най-любимото време, всяка година с нетърпение очаквам декември, за да мога да украсявам, да пека коледни сладки и всичко да блести около мен.Sparkling Heart, но тази година се местим и не ми остава никакво време за декорация, сложила съм само една аранжировка с клончета и шишарки на масата. Даже и елха нямаме и ми е много болно и се натъжавам страшно много.Имах велики планове за декорация тази година, но уви следващата ще да е.
Оставам да разглеждам вашите. Прекрасни са момичета, справяте се страхотно.

Общи условия

Активация на акаунт