Враца

  • 107 904
  • 673
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 904
И на отиване, и на връщане ще минете по един и същ път. Така, че както прецените. Приятна почивка!

# 346
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Мерси!

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Извинявам се, че цитирам и повтарям пост, но...
Искам да ви благодаря за насоките и да изкажа впечатленията си от Вашия прекрасен град! Simple Smile
Наистина ме отстави отворени уста...страхотно място с много млади хора и деца, много красива природа! Оставам с мн.топли чувства и впечатления и наистина не ни се тръгваше...Страхотно беше е ме е яд, че и за втората нощувка не останахме в Лева /прекрасен хотел/, а отидохме в Белоградчик Pensive  Нищо...дано имам възможност пак да намина някой път...
Поздрави и до скоро!

# 348
  • Мнения: 1 334
Извинявам се, че цитирам и повтарям пост, но...
Искам да ви благодаря за насоките и да изкажа впечатленията си от Вашия прекрасен град! Simple Smile
Наистина ме отстави отворени уста...страхотно място с много млади хора и деца, много красива природа! Оставам с мн.топли чувства и впечатления и наистина не ни се тръгваше...Страхотно беше е ме е яд, че и за втората нощувка не останахме в Лева /прекрасен хотел/, а отидохме в Белоградчик Pensive  Нищо...дано имам възможност пак да намина някой път...
Поздрави и до скоро!


Благодарим за топлите думи!
Къде обикаляхте? Къде хапнахте?

# 349
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Simple Smile
Ами вечерта седнахме до площада в някаква механа Българе мисля...? Другите от компанията не удобриха Омерта и...се наложи да местим. А за обяд в пицария Милеви. И на двете места останахме доволни, благодаря отново!

п.п. Много ме е яд, че нямам никакви координати на приятелка, която живееше във Враца и идваше ваканциите при баба си в моя роден град...и помня само Мариана.

# 350
  • Мнения: 904
Вие вероятно сте седнали в Омерта бар, на площада.Там не бих казала, че е подходящо за вечеря на голяма компания. Но и Българе не харесвам - дано ви се е паднала читава сервитьорка.

# 351
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Вие вероятно сте седнали в Омерта бар, на площада.Там не бих казала, че е подходящо за вечеря на голяма компания. Но и Българе не харесвам - дано ви се е паднала читава сервитьорка.
да, на площада...
Ами читава май Simple Smile ...с очила мисля беше, нямам оплаквания.

# 352
  • Мнения: 1 130
Здравейте, можете ли да ме насочите към добри психолози в града? Става въпрос за мъж, който да отиде.

# 353
  • Мнения: 1 334
Здравейте,

някой може ли да ме насочите към школа по художествена гимнастика в града ни? Без тази в Младежкия дом. Дъщеря ми тренира там от много време, но изобщо не съм доволна и тя не се чувства добре там, а иска да продължи с този красив спорт.

Мисля, че имаше една млада треньорка, която засичах преди доста време и преподаваше в една зала в "Суми" на втория етаж. Но никъде не намирам координати.

# 354
  • Мнения: 177
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча гастроентеролог във Враца и да ми каже прегледа г/д, колко ще струва. (Живеем в Германия и нямаме здравни застраховки в България.)

# 355
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 026
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча гастроентеролог във Враца и да ми каже прегледа г/д, колко ще струва. (Живеем в Германия и нямаме здравни застраховки в България.)

Извинявам се, но ако живеете в Германия, защо бихте се прегледали във Враца?
Преди години мъжа ми ходи на преглед при д-р  Румен  Стефанов, ние живеем в София, но сме от Враца, препоръчаха ни го, но не останахме никак доволни. Иначе бих предположила, че прегледа ще е 50-80 лева, вече гастро или колоноскопия ще се плаща допълнително.

Последна редакция: пт, 25 сеп 2020, 15:22 от Sunshine-rainbow-lollipop

# 356
  • Мнения: 1 130
Здравейте, не бих препоръчала гастро във Враца. Всичко сме обиколили и от никого не сме доволни. Ходихме до Плевен за преглед при Д-р Феликс Янев. Много добър специалист е и ти обръща пълно внимание.

Между другото, можеш да си резервираш час онлайн за Д-р Янев. Струва 50лв прегледа.

Последна редакция: сб, 26 сеп 2020, 00:42 от mims3

# 357
  • Мнения: 124
Д-р Драгойчев.Прегледа е от 50 до 80 лв.

# 358
  • Мнения: 177
Благодаря на всички за отговорите, а относно това, защо в България. Еми аз не съм доволна от "специалистите" тук. Личните лекари постоянно ти казват да ходиш на гимнастика или пък да си почиваш, а специалистите по определени неща сме ходили и 1 път не съм останала доволна с изключение на един български доктор в Хамбург.
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча гастроентеролог във Враца и да ми каже прегледа г/д, колко ще струва. (Живеем в Германия и нямаме здравни застраховки в България.)

Извинявам се, но ако живеете в Германия, защо бихте се прегледали във Враца?
Преди години мъжа ми ходи на преглед при д-р  Румен  Стефанов, ние живеем в София, но сме от Враца, препоръчаха ни го, но не останахме никак доволни. Иначе бих предположила, че прегледа ще е 50-80 лева, вече гастро или колоноскопия ще се плаща допълнително.

# 359
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 026
cvetiss, да разбирам ви. Смешното е, че тук постоянно се коментира как е в "чужбина", как там са ултра гига хай тек специалисти, получаваш идеалната грижа и внимание на момента, а вече доста хора знаем, че това не е така.
 Мисълта ми беше, че не бих отишла на лекар във Враца, имам познати, жените пътуваха за гинекологични  прегледи в София, едната нае апартамент за две, три седмици преди раждането, искаше да роди в София, друга тръгна с контракции от Враца към София...
   Мъжа ми ходи при д-р Георги Трифонов, гастроентеролог, практикуваше в Пирогов, и едно от ДКЦ-тата, но не сме о търсили скоро, и не зная сега къде работи. Внимателен, спокоен, обяснява, коментира с пациента. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт