Вагинопластика

  • 3 503
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Здравей на всички.
Въпросът може би, не е за тук. Но искам да попитам, някой правила ли си е операция за стесняване на вагината? Има ли резултат? Благодаря, предварително!

# 1
  • Мнения: X
Здравей Гергана
най-добрата вагинопластика я правят в Турция и определено има хубави резултати , но за България Нямам информация 👍👍👍

# 2
  • Мнения: 2
Здравейте ,аз с си направих вагинопластика при д-р Енчев ,тъй като секса не беше удовлетворяващ с моя приятел и  мисля ,че след тази операция нещата се подобриха. А при вас каква е причината за тази интервенция ? Раждала ли сте ?

# 3
  • Мнения: 574
Здравейте ,аз с си направих вагинопластика при д-р Енчев ,тъй като секса не беше удовлетворяващ с моя приятел и  мисля ,че след тази операция нещата се подобриха. А при вас каква е причината за тази интервенция ? Раждала ли сте ?


здравейте Simple Smile къде работи този лекар и какви парички искат за такива дейности

# 4
  • Мнения: 2 495
В какво се изразява операцията ,  какъв е периодът на възстановяване ?

# 5
  • Мнения: 2
В какво се изразява операцията ,  какъв е периодът на възстановяване ?

"Вагинопластика - Стесняване на влагалището - Пластична хирургия д-р Ангел Енчев - Лазерна вагинопластика и вагинално подмладяване LVR" https://doctorenchev.bg/index.php?p=9&cat=4&id=17&l=1

# 6
  • Мнения: 102
Здравейте ,аз с си направих вагинопластика при д-р Енчев ,тъй като секса не беше удовлетворяващ с моя приятел и  мисля ,че след тази операция нещата се подобриха. А при вас каква е причината за тази интервенция ? Раждала ли сте ?
Проблема е същия, като вашия.

Общи условия

Активация на акаунт