Русе - 9

  • 12 832
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 952
охххх, силвето, днес пак се разминахме точно пред `отворено общество` към 17.20ч.  (ти беше с вивка, както разбрах по-късно).
аз пак не бях сигурна дали си ти, обаче вергилия потвърди малко след това - оказа се, че с нея сме се движили една след друга.

счетке (гледам че си тук), тия наши деца ни побъркаха докато се приберем Crazy - реваха на смени и двамата с иван.
Въхх, сериозно ли бе #Crazy #Crazy че Радост ми се видя кротнала като тръгвахте, виж за Иван не мога да кажа същото Mr. Green   

# 46
  • Мнения: 1 942
таман питах майка ми за телефон на 'стипендии'. мойте и двамата работят в ру. ама гледам, че сте  се оправили.

Majcheto - кои са вашите ако не е тайна?

# 47
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Момичета, идвам да се отчета. Намерихме транспорт и утре товарим багажа, и тръгваме. Още не мога да повярвам  ooooh! Така че от утре съм отново русенка в пълния смисъл на думата  Peace Много се радвам и нямам търпение  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 435
Добре дошли, нови мами, бебоци...  bouquet Ако се преброим може да се окаже, че сме най-многобройната група извън София.

Деси, много бързо ти доскуча в Испания Wink

# 49
  • Мнения: 696

нали ми знаеш маршрута... вече `маршрутката` ми викат Crazy обаче, мисля вече да не ходя много на л..ното, че ме е страх от тия люлки там - много са сгъчкани в масите.  или на театъра, или на `неделя` ще седнем.

Откакто сложиха колички на театъра, това ми е любимото кафене!

# 50
  • Мнения: 5 577
Бъч любимо любимо, но ходиш само уикенда.  Crossing Arms

Аз ошетах и сядам да чатя, да разтоваря -  моля някои да се появи да лафим.  Mr. Green

Мхм, утре може да сляза към центъра ако намеря компани, за към 11, до към 12.

Счет, няма да минавам към 12 явно, защото майка ми каза да и заведа Иван към 12. Аз ще ходя на фитнес после (да заверявам физическо).
Към 16 пак съм към център, както днес. Одобрих Неделя и по- специално люлката. Иван заспа задоволен към 20:30.

Деб, добре дошла.

# 51
  • Мнения: 446
От къде може човек да си купи сутиен подходящ за бременни и има ли други магазини с подходящи неща за бременни освен този който е пресечка на Ц. Независимост.

# 52
  • Мнения: 1 942
От къде може човек да си купи сутиен подходящ за бременни и има ли други магазини с подходящи неща за бременни освен този който е пресечка на Ц. Независимост.


Аз си купих сутиен за бремени от Макаронената за 4.50 лв. /на втория етаж/. И ако не държиш да са нови нещата пиши да ти кажа къде има магазин втора употреба дето зарежда и дрехи за бремени.

# 53
  • Мнения: 952
От къде може човек да си купи сутиен подходящ за бременни и има ли други магазини с подходящи неща за бременни освен този който е пресечка на Ц. Независимост.
аз специален сутиен не съм си купувала, взех си обикновен но с по-голям номер Laughing,за дрехите какво да ти кажа няма голям избор, аз карах със моите си дрехи до към 5-я месец а след това си купих един панталон с широк ластик от Галерията/ това е търг.комплекс до Балкан, срещу бингото/ виждала съм че по центъра има магазин продават вътре кожени якета изкаравт по някоя туника или рокли за бременни. За този сутиен виж в магазините от игла до конец там продават бельо на фирма Опал а те имат такива сутиени Laughing
ОК, Верги ако можеш следобяда мини по центъра аз ще съм по улиците Mr. Green Mr. Green

# 54
  • Мнения: 193
От къде може човек да си купи сутиен подходящ за бременни и има ли други магазини с подходящи неща за бременни освен този който е пресечка на Ц. Независимост.

Докато бях бременна, бюста ми нарастна двойно и никъде не можех да си намеря сутиен. Купих си сутиен за кърмене от "Штъркела", който носех през бременността и сега, докато кърмя. Много е удобен, от хубава материя, а за кърмене - незаменим е!

# 55
  • Мнения: 1 043
Хей мами, има ли някоя от вас, която да живее в Чародейка. Ние скоро се нанесохме в бл.209 и не познавам никой тук. Много ще се радвам, ако някоя от вас е наблизо  Simple Smile  Вече нямам търпение да се роди и моето съкровище и да се присъединя към вас за разходки (ако може, разбира се)  Simple Smile Ох вече ми писна да чакам- нямам никакви подготвителни контракции, а докторът ми беше казал, че ще родя по-рано, ама нещо май не позна  Simple Smile  Ох, няма да ви занимавам с моите притеснения, че ако почна...... Laughing  Само се моля всичко да мине както трябва  Praynig  Praynig  Praynig

# 56
  • Ruse
  • Мнения: 390
Леле кога успяхте да изпишите 3 страници ooooh!
Адела аз съм в Дружба 3 бл 11-наблизо съм ти.Всяка стрин пием кафе с още едномай4е из квартала така 4е ако имаш желание заповядай с нас.
Мъргулия ми ти си моята спциалност Mr. GreenАз завърших оба4е магистратурата си миналата година,така 4е ако ти трябва помощ свиркай Whistling  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 3 089
силвето - майка ми работи в мтф - г. иванова, а баща ми е зам. ректор. - в. иванов. толкова знам аз - не знам какво е мтф и какво точно преподава татко - аз съм  чиста проба хуманитарист  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 3 214
Филипа и Силвето, благодаря ви за отговорите. Поразпитах за Тутракан и ми дадоха координатите на д-р Любо Бойчев - дали е той? Ако е някой друг, ще ви помоля за координати, за което предварително ви благодаря!

# 59
  • Мнения: 5 391
Поразпитах за Тутракан и ми дадоха координатите на д-р Любо Бойчев - дали е той?
Той е Laughing, ще останеш много доволна, аз родих там преди месец и половина и вече съм се затъжила за него Hug

Общи условия

Активация на акаунт