Кулинарна изложба

  • 10 033
  • 101
  •   1
Отговори
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Вчера се състоя кулинарна изложба в Балчик. Ето това приготвиха нашите ученици от ПГ за КОС "Ал.Константинов", под мое ръководство и на колежките Валентина Петкова, инж.Йорданка Неделева, Таня Павлова.





# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 1 708
Мале ooooh!мислех да не вечерям тази вечер,ама...............
Страхотни вкусотии!

# 4
  • София
  • Мнения: 378
Всичко е страхотно- с много фантазия и вкус направено и подредено!Възхитена съм от изложбата ви Simple Smile
Благодаря за красотите -това е радост за окото!
Поздрави на възпитаниците ви   bouquet

# 5
OOOOOOOOOO O`чите ми останаха в тези вкусотиии!!!!

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 964
djemma, направо станах  Crazy, но изобщо не се учудвам на уменията на децата, след като са били под твое ръководство  bouquet

# 7
  • Мнения: 22 867
djemma, чак сега ми стана ясно, защо всичките ти неща са изпипани. Grinning Та ти си била професионалистка!  bouquet Ами, хайде, като на вашите възпитаници, Embarassed разкрий тайните на някои от тия красоти, много моля. То всичко изглежда толкова привлекателно и вкусно, че от лакомия май не мога да си избера. newsm78 Ти знаеш, кое е било особено вкусно, лесно и ефектно! Хайде, напиши някоя рецепта Praynig

# 8
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами незнам какво поточно те интересува. Имаше:
Пържоли
риба панирана
таралеж от кюфтета по цариградски
желирани яйца
 фаршировани домати
пълнени яйца
ролца по чешки
пълнено пиле
картофена торта
сандвичи хапки
палачинкова торта
таралежи от кайма
шарлота
кекс
прасковки
 соленки кошнички
соленки пръчици
сладки кошнички
пънчета
таралежчета
руло "Дървото на метите"
портокалови бомби
локумки
яйчен крем
дребни сладки "Круши"

Абе рецептите не са супер сложни, нищо особено, но въпросът е в старанието и желанието на учениците и в украсата. Laughing

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
БРАВО smile3501 smile3501 smile3501 и на децата, и на техните учителки!
Джема, познах някои твои неща, във всяка красота имаш пръст  Joy
Разкажи сега какво представляват гущерчето, до него едни симпатични рулца виждам, коледното пънче е станало много красиво Wink, кажи и за пълнените портокали, кремчето в 3те цвята и май че котешко езиче виждам там  newsm78
Абе я изпляскай всичките рецепти тук  Hug

# 10
  • Мнения: 153
Джема,всичко изглежда много красиво!Браво и на учениците и на преподавателите,затова,че са ги научили на тези красоти!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами портокаловите бомби са издълбани портокали, пълни с плодова салата и сметана отгоре за декорация,която малко се разтече, понеже се забави откриването на изложбатаза наш късмет се изсипа ужасен дъжд със светкавици и гръмотевици . Нямаше ток, беше тъмничко и снимките не са много хубави.
Рулцата са по чешки- от шунка с увита руска салата в тях
Кремът е яйчен, едната част е със сладко, другата с карамел, третата си е чист яйчен.
Гущерчето, както и още една табла, която не успях да снимам- скали с море, бяха направени от тесто, моделирани и оцветени с бои от един ученик-Велико Калев, който рисува много хубаво. Те бяха само за украса, не са за ядене.
Също не успях да снимам една змия от краставица и колбас, кашкавал и хляб, изрязани на кръгчета и подредени като змия- купи си я жената на кмета ( експонатите се продаваха , а с парите ще бъдат купени награди за абитурентите)

# 12
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Не не, рулцата по чешки ги познах. На снимката с гущерчето има едно други рулца, нанизани са на шишче май. А сладките? Пусни рецепти, моляяяяяя Hug

# 13
Моля дай рецептите за тези сладки и солени кошнички, за този таралеж с малките кюфтенца и видях горе на първата или втората снимка едни такива ладийки като миди, моля и за тях, че ще каня скоро гости и ми се ще този път да сложа на масата нещо по-различно.
Мерси предварително!

# 14
  • Мнения: 25 615
Браво на децата! smile3501
И на учителите им!  smile3525
Боже, припомних си няколко рецепти от младостта, когато не бяхме толкова мързеливи!  Embarassed Mr. Green

# 15
  • Мнения: 222
Всичко изглежда много красиво!Браво и на учениците и на преподавателите, затова, че са ги научили на тези красоти!

# 16
  • София
  • Мнения: 39 764
Страхотно са се справили децата  smile3501
В началото си помислих, че ти си майсторила и лекинко почнах да се депресирам  Joy

# 17
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Леле Djemma, останах безмлъвна! Браво на децата - непременно им кажи за нашите поздрави, браво и на вас, техите преподавателки!   bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 403
Мале, мале колко вкусотий  smile3501

# 19
  • Мнения: 399
Браво Джема!   bouquet
Впечатляващо! Приеми поздравления. Предай и на децата!   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 7 106
Лелее Джема, цяла седмица се мъча да гладувам за да стопя някое кило и що ми трябваше да отварям темата. Стомахът ми ме намрази окончателно  Crazy.
Поздравления за тази невероятно съблазнителна трапеза   bouquet.

# 21
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ако кажа БРАВО, ще е малко!Нямам думи smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 22
  • Мнения: 3 810
Aууу, цъ, цъ!
Браво!
Онемях и с гордост откривам че сме почти землячки!
Че аз ти опапах снимките на вкусотиите без да знам, че си съвсееем близичко!
Я подай само една от чинийките насам! Praynig
Гледам че на масите има и листи с рецепта и снимка на ястието.
Направо щраквай и пускай!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
 newsm09 newsm09 newsm09

# 24
# 25
  • Мнения: 1 455
Джема, всичко изглежда страхотно. Браво!  bouquet

# 26
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Aууу, цъ, цъ!
Браво!
Онемях и с гордост откривам че сме почти землячки!
Че аз ти опапах снимките на вкусотиите без да знам, че си съвсееем близичко!
Я подай само една от чинийките насам! Praynig
Гледам че на масите има и листи с рецепта и снимка на ястието.
Направо щраквай и пускай!

ДА, на изложбата имаше и от Добрич хора, май трябваше да пусна една покана тук виртуална за всички, които са наблизо. Имам набрани всички рецепти, защото съм ги набирала и разпечатвала аз.  Малко по-късно ще ги копирам и ще ги пусна тук.

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Благодаря на всички за добрите думи, заслугите са на децата от 10, 11 и 12 клас.

# 28
  • Мнения: 22 867

 Имам набрани всички рецепти, защото съм ги набирала и разпечатвала аз.  Малко по-късно ще ги копирам и ще ги пусна тук.

Е, това е чудесно!  bouquet    Ти написа "избери си" за рецептите, ама как да избере човек? Пък децата, че са добри - добри са, ама и талантливи учители имат! Браво на всички ви! Чудесно сте се справили!  chef  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 153
 smile3501 newsm10 newsm51Ами с такива ръководители като тебе как няма ад са се справили ,просто всичко е невероятно   bouquet

# 30
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.

# 31
  • Мнения: 160
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Моля те пусни ми ги, че тъкмо бях се зачудила какво да измисля за рожденния си ден, който е на 23.05.
Имейла ми е: didi__k@abv.bg
Благодаря предварително.

# 32
  • Мнения: 22 867
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Моля те пусни ми ги, че тъкмо бях се зачудила какво да измисля за рожденния си ден, който е на 23.05.
Имейла ми е: didi__k@abv.bg
Благодаря предварително.

Ако обичаш и на мен - ppmd@mail.bg Благодаря ти!  bouquet

# 33
  • Мнения: 108
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.

  и аз искам рецептите - nedelcheva_tatqna@abv.bg -благодаря предварително

# 34
  • София
  • Мнения: 1 951
Много са хубави!!!!!!Страхотни са!!

# 35
  • София
  • Мнения: 1 951
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.

marianasot@abv.bg   mNOGO BLAGODARQ!

# 36
  • Мнения: 1 854
Поздравления за прекрасната за окото и надявам се за вкуса изложба  bouquet  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 35 950
Всичко е прекрасно. Поздравления!
 bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Някой ако иска рецепти да дава имейл, че са в уърдовски файл , по две рецепти на лист , с картинки и като се опитам да ги копирам тук се разместват, става една цапаница, по лесно ще ми е да ви ги пратя.
Aз,  ааааззз … 82;ам

# 39
  • Мнения: 487
Поздравления. Всичко изглежда много вкусно. Hug

..и аз искам ако е възможно.      al_borisova@mail.bg

благодаря предварително Laughing

Последна редакция: нд, 21 май 2006, 23:45 от Пиратка

# 40
  • Мнения: 1 182
Знаех си,че ще има красоти и вкуснотии-djemma  bouquet  bouquetе страхотна....при такава учителка как няма да се справят чудесно децата!?
Браво smile3501на децата и техните учители!

# 41
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
джема, да знаеш как патриоти4но ще ги размажа претендентките от местното тунизийско кухненско лоби само да си копна снимките! браво на вас с децата! страшно  ми запълниха гладния и ценящ вкуснотиите поглед! ама като ги гледам, едно ми става вкусно и милно , и отиде на кино диетата! ама как искам и да опитам наживо!страхотни сте, наистина! джема, да те помоля да пуснеш рецептите за такива като нас дето да не са проф! мерси!  chef  bouquet

# 42
  • Мнения: 222
Може ли и аз да помоля за рецептите  zoja77@ABV.BG
Благодаря ти предварително!

# 43
  • София
  • Мнения: 76
 Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet
ДЖЕМА, БРАВО НА ТЕБ И ТВОИТЕ ВЪЗПИТАНИЦИ! ТИ СИ КАТО ФЕЯТА НА ИЗКУШЕНИЕТО!
Съветвам те, ако искаш, създай си един е-mail с име и парола, които да ни споделиш и там прикачи файловете на рецептите. Така без да те ангажираме ще можеш да споделиш с нас тайните на кулинарните си творения. Благодаря ти!

# 44
  • Мнения: 303
Djemma и аз много моля за рецептите страхотни са ви произведенията направо ми увисна ченето. А сега и стомахчето ми напомня да си дам e-mail-a      klia@abv.bg

# 45
  • Мнения: 11 547
Браво на децата!Браво и на и на вас! smile3501Всичко е страхотно! Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 386
Djemma,много красиви нешта.Свалям ви шапка и на теб и на децата!Аз просто нямам думи да искажа за тези красоти. smile3525 Ше може ли да те помоля и на мен да изпратиш рецептите.  jikova76_29@abv.bg Ще съм ти много благодарна.  bouquet

# 47
Моля, изпратете и на мен рецептите, благодаря предварително!
Ел.адрес: bekorekt@mail.bg
Всичко хубаво!

# 48
  • Мнения: 7 106
Да не пропуснеш и мен  Grinning : venelinova@dir.bg

# 49
  • Мнения: 86
  Браво на децата !
  Браво и  на преподавателките им !
  Виждам, че до всяко блюдо има и рецепта и всеки може да си запише , браво.

 smile3501      smile3501     smile3501

# 50
  • Мнения: 54
Браво Laughing Ако може да пратиш и на мен рецептите barby85@abv.bg
Благодаря ти предварително newsm03

# 51
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
джема, да знаеш как патриоти4но ще ги размажа претендентките от местното тунизийско кухненско лоби само да си копна снимките! браво на вас с децата! страшно  ми запълниха гладния и ценящ вкуснотиите поглед! ама като ги гледам, едно ми става вкусно и милно , и отиде на кино диетата! ама как искам и да опитам наживо!страхотни сте, наистина! джема, да те помоля да пуснеш рецептите за такива като нас дето да не са проф! мерси!  chef  bouquet

Дай имейл , за да ти ги пратя.

# 52
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, само да уточня, че рецептите са без начин на приготвяне. Защото целта на тези рецепти не беше да си ги преписва някой, а да покажат и децата от специалност "Сътрудник в малък и среден бизнес" своите умения за работа с компютър.Но мисля, че всяка домакиня снае кое след кое се прави. Ако срещнете затруднения пишете.

# 53
  • Мнения: 153
Джема и аз искам рецептите,моля!
chichita@abv.bg

# 54
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Върнаха се писмата от някои адреси, почистете си пощата.

# 55
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
 Peace

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 18:26 от marsy

# 56
  • Мнения: 3 810
djemma, заповядай в Добричката тема! Щом сме земляци! Wink
Само да те предупредя, че там няма кулинарни величия... Party

Понеже гледам, че сигурно си пратила поне 30 пъти рецептите- имам предложение:
Направи една поща (в abv.bg  например) и сложи рецептите в чекмеджето.
Публикувай адреса и паролата тук.
Който иска да си ги изтегли от там!
И аз съм в това число де! Hug
Ако разбира се не се получи и аз ще пращам имейл...какво да правя...  Crazy

# 57
  • Мнения: 5 140
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10

Направо като ги гледах ми потекоха лигите.
Браво страхотни неща.  bouquet

Айде и на мен рецептите, моля ако може.
mishka06@abv.bg

# 58
  • Мнения: 108
 
djemma благодаря ти за рецептите
а би ли обяснила как са направени ежовците - на девета снимка са

# 59
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
djemma, заповядай в Добричката тема! Щом сме земляци! Wink
Само да те предупредя, че там няма кулинарни величия... Party

Понеже гледам, че сигурно си пратила поне 30 пъти рецептите- имам предложение:
Направи една поща (в abv.bg  например) и сложи рецептите в чекмеджето.
Публикувай адреса и паролата тук.
Който иска да си ги изтегли от там!
И аз съм в това число де! Hug
Ако разбира се не се получи и аз ще пращам имейл...какво да правя...  Crazy

Благодаря за поканата. Ще дойда. Laughing
Ами изпратих ги на 2 пъти, по 10-ина адреса на веднъж. Но сега ще ги сложа в обща пощенска кутия тогава, щом има много желаещи.

Рецептите лежат в :

recepti@mail.bg
парола : recepti

# 60
  • Балчик
  • Мнения: 9 220

djemma благодаря ти за рецептите
а би ли обяснила как са направени ежовците - на девета снимка са

Варено яйце е завито в кайма,омесена като за кюфтета , но без лук. За очи черен пипер , за бодли -фиде. Пече се в умерена фурна.

# 61
  • Мнения: 3 810
Рецептите лежат в :

recepti@mail.bg
парола : recepti

За което благодарим! Peace

# 62
  • Мнения: 5 183
Леле, браво!!!
Тези вси4ки красоти и вкусотии колко 4овека ги измайсториха и за колко време?  ooooh! newsm78 newsm78  chef

# 63
Здравейте Джема!От скоро посещавам форума и много ми харесват вашите рецепти.Ще съм ви много благодарна, ако ги изпратите и на мен.В случей, че не ви затруднявам ще помоля и за рецептата на хворстиките, които видях във вашия албум.Предварително Ви благодаря.
karmilena@abv.bg

# 64
  • Мнения: 2 609
Малеее #Crazy, какви красиви вкуснотийки... Crazy
Поздравления за майсторлъка. bouquet

# 65
  • Мнения: 3 810
Срам не срам- не можах да отворя файловете от recepti@mail.bg
парола : recepti.
Иска ми някакъв софтуер...
така,че ако не те затруднявам ето и моя имейл: mimi_kir@abv.bg Praynig

# 66
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Леле, браво!!!
Тези вси4ки красоти и вкусотии колко 4овека ги измайсториха и за колко време?  ooooh! newsm78 newsm78  chef

Ами три класа 10, 11 и 12 клас за 2 дена.

# 67
Поздравления за всички тези красоти  smile3501  bouquet  bouquet  bouquet

# 68
КЪДЕ Е ТАЗИ ПАПКА С РЕЦЕПТИ В ПОЩАТА

# 69
  • Мнения: 23
Не може да се отварят

# 70
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, трябва първо да си запишете файловете на твърдия диск и после да ги отваряте. Това са файлове, набрани в Word.

# 71
  • Мнения: 400
eliand@abv.bg

мерси предварително

# 72
  • Мнения: 22 867
djemma, и аз ти благодаря за отзивчивостта! Всичко съм си  записала и рано или късно ще бъде изпробвано. Да се надявам, че ще бъда близко до нивото на показаното. Няма да ви срамя, я! Пак ти благодаря много, сигурно ти е запушил компютъра да изпращаш толкова мейли!

# 73
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Поздравления, страхотни работи.Но то нямa как да не са страхотни при такава учителка thumbsup

# 74
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ама много вкусно, бееее  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Браво. Браво smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 75
  • Мнения: 3 810
Благодаря!
От абв-то стана и вече са в харда.
Оставя някой да ги прочете и измайстори... Wink

# 76
  • Мнения: 256
Поздравления jemma! Всичко е повече от перфектно.Учениците ти са се справили чудесно,но то е ясно защо. С такъв учител няма начин.Още веднъж поздравления.Хей сега ще пробвам да си сваля рецептите. Rolling Eyes Laughing Thinking

# 77
  • Мнения: 256
Извинявам се за грешката с името. Praynig ooooh!

# 78
  • Мнения: 256
Нещо ми прави проблем и дори като ги сваля не става.Моляте djemma ако обичаш да ми ги пратиш на пощата тя е :dzimbi@abv.bg. Благодаря ти предварително.

# 79
  • Мнения: 93
  bouquetБраво на тези деца ,справили са се страхотно.Но да не забравя и теб" СТРАХОТНА СИ" smile3501 smile3501 smile3501 newsm74

# 80
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Направо ми потекоха лигите  Grinning
Браво !

# 81
Djema, mojesh li i na men da izpratish receptite : cdraganova@abv.bg - Blagodaria predvaritelno!

# 82
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Поздравления ....!!! newsm51 Невероятно....обаче факт !!! smile3508  Джемма , моля за рецептите...благодаря ти ! newsm17 Аплодисменти още веднъж  smile3501

modena_ltd@abv.bg

# 83
  • Мнения: 431
При мен пък нищо не се отваря  Weary  и не мога да видя тези красоти   newsm45

# 84
  • Кърджали
  • Мнения: 30
Джемма,моля oда ми изпратите  рецептите на адрес
tuna.fari@gmail.com
Благодаря предварително.

# 85
  • Мнения: 663
Laleva80@abv.bg Благодаря предварително  bouquet

# 86
  • Мнения: 444
 newsm78  само аз ли не виждам снимките ????????

# 87
  • Мнения: 465
newsm78  само аз ли не виждам снимките ????????
И аз съм в твойта група  smile3516

# 88
  • Габрово ,сега Испания
  • Мнения: 74
newsm78  само аз ли не виждам снимките ????????
И аз съм в твойта група  smile3516
И аз  Cry

# 89
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, темата е много стара, затова не виждате снимките. За съжаление и аз не съм ги запазила в компютъра, както и рецептите в електронен вид. Трябва да ги набера отново. Тази година имахме пак изложба, ще кача снимките тези дни.

# 90
  • Мнения: 3 810
да помагам ли? Мисля че си ги записах на диск...

Пък после ще се обадя на Джемма като ходя в Балчик и ще изядем по един сладолед по крайбрежната алея Hug

# 91
  • Мнения: 3 810
качвам ги в Нашият E-mail: dobrichbebeta@abv.bg  парола: dobrich

моля не трийте нищо.

отивате в чекмедже и търсите файлове za_izlozhbata.doc,  za_izlozhbata_2.doc

И после да почерпите Wink

# 92
  • Мнения: 444
 Hug  newsm44  много мерси .........страшни са  smile3501

# 93
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
мимиту с кирилизация, супер!!!!  Peace

# 94
  • Мнения: 3 810
супер, супер, ама не черпите Crossing Arms

# 95
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
О, много благодаря. Аз ще почерпя, само се обади.  bouquet

# 96
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ще черпим! Заповядай на гости! Чакам те!  Hug

# 97
  • Мнения: 3 810
да, да и как да стигна до София? newsm78

Джемма, то ние трябва теб да черпим Hug

# 98
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
да, да и как да стигна до София? newsm78

Джемма, то ние трябва теб да черпим Hug

 hahaha hahaha hahaha

# 99
  • Мнения: 431
 smile3501 Страхотни са smile3501

# 100
  • Мнения: 1 138
мимиту с кирилизация много благодаря за рецептите. страхотни са.

обаче няма описание как се прави точно Embarassed Embarassed
за такива пишман готвачи като мене си трябва описание от сорта на: слагате брашното, добавяте ........ Blush

# 101
  • Мнения: 3 810
Джемма беше писала някъде, че това било целта...

Общи условия

Активация на акаунт