С Терезиенойл МЕД се възстановявате по-бързо след естествено раждане и секцио

  • 16 616
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Билковото масло подпомага регенерацията на кожата



Билковото масло Терезиенойл МЕД е безценен помощник на младата майка и е подходящo за употреба още в първите часове след раждане. Третирането с маслото непосредствено след естествено раждане или секцио не само засилва възстановяването след охлузвания и разкъсвания, но и предотвратява появата на белези. Повлиява ефективно отоци и хематоми. Може да се нанася директно върху лигавицата. Натуралните билкови екстракти и животински мазнини в маслото стимулират естествената способност и механизми на тялото да се регенерира. Натуралният мехлем е доказал своето действие, произведен е по традиционна рецепта със седемвековна история, предавана от поколение на поколение. Терезиенойл подпомага епителизацията на кожата, хидратира тъканите и действа антисептично. Продуктът не е парфюмиран, а съдържа натурални съставки с техния естествен мирис.



Терезиенойл има обезболяващ и успокояващ ефект още след първото нанасяне, а резултатите, свързани с подобрение, настъпват в рамките на 24 до 72 часа.  

Роксана Радкова е на 35 г. от Сливен, майка на три дечица. Използва Терезиенойл след последното, естествено раждане, при което се появява силен дискомфорт, опъване и болка.  

„И трите ми деца се появиха на бял свят чрез естествено раждане и мога да отчета разликите. При раждането на последното бебе Теодор, което вече е на година и половина, имах много силна болка и неприятно опъване. Бях чела по форумите добри отзиви за Терезиенойл МЕД и започнах да третирам директно върху лигавицата два пъти дневно. Болката намаля още след първото намазване, бях силно изненадана колко бързо заздравяваше разкъсването. Буквално след 3 дни вече се чувствах напълно възстановена. Изчезнаха всички симптоми, които напомняха за скорошно раждане. Препоръчах продукта на сестрата на съпруга ми, която също роди непосредствено след мен, но със секцио. Тя също е изключително доволна от ефекта. Използвах маслото и за дъщеричката ми Ивайла, на 5 г. Детето падна с тротинетката и си ожули лицето. Детската кожа се възстанови още по-бързо. Препоръчвам продукта на всички роднини и приятели, възхитена съм от резултатите, още повече че маслото е натурално.“



Терезиенойл МЕД е безценно средство, което спомага възстановяването при нарушение целостта на кожата от различни травматични фактори. Ускорява процесите на регенериране на кожата при трудно самостоятелно зарастване. Намалява риска от образуване на белези при своевременно приложение. Природна висококачествена алтернатива на много синтетични продукти в помощ на бременни и кърмачки. Благоприятства раздразнената бебешка кожа при подсичане.



Включете се в нашата дискусия и спечелете!
Споделете с нас защо бихте искали да изпробвате Терезиенойл? На 11.06. 2018 г. трима от всички, оставили своя коментар в темата, ще спечелят на томболен принцип награди.

Наградите са:
1 бр. Терезиенойл МЕД 15 мл
2 бр. кутия със сашета Терезиенойл



Терезиенойл МЕД се предлага в аптечната мрежа в нови опаковки от 15 ml.
За повече информация посетете
www.theresienoil.bg  

Последна редакция: ср, 30 май 2018, 11:08 от Редактор**

# 1
  • София
  • Мнения: 2 098
Много се надавям с Терезиенойл МЕД да успея да възстановявая поне в някаква степен нарушението целостта на кожата ми от травма. Искам да го изпробвам, дали наистина ще ускори процесите на регенериране на кожата при трудно самостоятелно зарастване. Имам и близка, която скоро ще става мама, ще ѝ го препоръчам.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ох,с удоволствие бих го пробвала!
Често получавам анални фисури и мисля,че Вашият продукт много би ми помогнал.Особено за болката.
Аз мажа с чист вазелин,също и с бебешки крем против подсичане.Само от тези два продукта съм видяла полза до сега.
Дори и да не спечеля, информацията ми беше много полезна, благодаря!

# 3
  • София
  • Мнения: 979
Никой не харесва белезите, но е факт че те се появяват. Прекрасно е да има подпомагащи мазила, без скъпи операции и с тяхна помощ да се намали и дори до изглаждането на белега, избледняването му, размекването и неутрализирането на усещането за опъване и стегнатост. Смятам, че и детските ожулвания е хубаво да се третират с такива мазила, защото след време момичетата особенно биха се притеснявали от някой голям белег. Бих изпробвала Терезиенойл, дори и за дъщеря ми която е много палава и се катери Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 110
Дали помага  при рана от коремна операция. И дали може да помогне.

# 5
  • Мнения: 160
Бих го използвал предимно за детето, което често пада  и получава рани.

# 6
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
Бих използвала "Терезиенойл" МЕД за децата си. ))

# 7
  • Мнения: 2 361
Бих искала да го изпробвам за белега ми от секциото и за бебето Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1
От известно време следя този продукт и отзивите за него са изключително положителни. Ще се радвам да успея да пробвам неговите регенериращи свойства върху несъвършенствата, които се появиха след ражднето, а и не само. Благодаря за възможността!

# 9
  • Мнения: 3 020
Бих го използвала при децата, които са в такава възраст, че често получават рани. Моите белези вече са доста стари и надали ще им повлияе, но бих пробвала и на себе си.

# 10
  • Мнения: 2 070
Продукт, който предстои да ми потрябва съвсем скоро.
Ще раждам секцио следващия месец. С удоволствие ще го изпробвам върху раната.

# 11
  • Мнения: 917
Имам белези след операция и искам да опитам да ги залича.

# 12
  • Мнения: 2 024
Бих го ползвала за бързо заздравяване и заличаване на последствия от рани по кожата. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 3 098
Имам намерение да го използвам след раждането. Звучи много обещаващо.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 670
Бих го използвала за детето. Постоянно пада и е все с рани. Тъкмо хване коричка и тя пак падне и ги разранява още повече.

Общи условия

Активация на акаунт