За мюсли тортата на Сладка Хапка

  • 60 475
  • 247
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 655
И аз да не остана назад я спретнах снощи тортата. Изглежда доста обещаващо, едва я опазих от набезите. Не сме я опитали още. Аз подсладих млякото с мед, пак е калорично, но поне пък полезно  Laughing

Ето тортата и парче

Последна редакция: ср, 07 юни 2006, 21:55 от Svetla1

# 31
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Мойте ягоди ги направих на сладко, дали ще стане с череши...
А с киви пробва ли някой? Че веднъж правих крем от кисело мляко с киви и стана горчиво Sick

# 32
  • Мнения: 6 243
С киви и с банани също ще стане. За черешите - защо не, но ще трябвада си поиграеш да им махнеш костилките.

# 33
  • Мнения: 138
И аз веднъж смесих киви с кисело мляко и стана горчиво.
А сега половината мляко разбърках със сладко от ягоди,другата половина с сладко от боровинки.А в мюслито имаше овесени ядки,семки от слънчоглед,стафиди,парченца кайсии,корнфлейкс.Добре се получи.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 044
 HugМомичета,страшна е тортата eatНаправих я само с ягоди,а мюслито на Нестле-Тропик,стана направо супер CrazyВъобще не можах да я чакам много и има-няма 5 часа и я пробвах LaughingУж не я правих в много голяма тавичка,пък заминаха 4 коф. мляко, LaughingИначе и на външен вид е готина и се реже добре,въобще не очаквах че ще стане толкова добре с кисело мляко,до последно мислех да сложа заквасена сметана.Още веднъж мерси за рецептата  bouquet

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Е, ето и тортата Мюсли у нас - първо произведение на мойта щерка  Sunglasses ... аз само и' нарязах ягодите.



Страхотно е тортето, отново тенк ю Хапчице!

# 36
  • Мнения: 1 182
току-що я напраних Laughing утре ще видим Tired

# 37
  • Мнения: 3 743

Ето я и частта, която остана от мойта тортичка Rolling Eyes
Много ми хареса, сложих ягоди и банан, мюслито ми беше с ядки и тропически плодове.
Благодаря за рецептата  bouquet

# 38
  • Мнения: 527
 newsm74 Тортата е страхотна. Даже нашия тати я хареса(а той не си пада по комбинации със кисело мляко). Сладка хапка мерси newsm51 newsm10

# 39
  • Мнения: 446
Направих я и аз, само че с ананас от компот и без да добавям захар. Една идея захар обаче и липсваше. Снаха ми я повтори с ягоди и малко захарчица - стана разкош. Хапке, да си жива и здрава, и пак такава мързелива и вкусна торта да измислиш Grinning

# 40
  • Мнения: 138

Ето така изглежда моя опит. Към киселото мляко добавих сладко от боровинки, от там този странен цвят.  Joy

# 41
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аааа, беж към кухнята и аз!  chef

# 42
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
И аз я направих снощи.
Вместо захар, прибавих сладко. Използвах ягоди, череши и банан.
Малко не я докарах на вид. Embarassed

# 43
  • Мнения: 7 914
 newsm44

Моята първа торта от форума изглежда ето така т.с. само парченце, че не се сетих по рано да  направя снимка:





Направих я със ягоди и банани !

Голямо благодаря на Сладка Хапка за рецептата  bouquet
но също така благодаря и на {Тони} , понеже ако не беше подхванала нова тема, едва ли щях да разбера за тази торта!  bouquet

Киселото мляко в тази торта почти не се усеща!

# 44
  • Мнения: 6 243
Много се радвам, че тортата ви е харесала!!!

Тя е чудесна лятна торта - лека, лесна и икономична. А като един зимен неин вариант мога да ви предложа да сенаправи с италиански бишкоти и банани, като киселото мляко се замени или смеси 50:50 със заквасена сметана.

Аз съм я правила няколко пъти, но като ви гледам снимките, пак ми се прияжда  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт