засилване на имунната система

  • 41 266
  • 255
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 150
За какьв проблем говориШ?Нямам такьв...Ина4е в БГ zнам,4е много хляб се яде.Даже като основен поминьк е.Тук хората рядко го консумират кьм ядене,по скоро ядат филия с масло zа ве4еря.Стари традиции.
Имах поzнат на гости,с който отидохме на китайски ресторант да се наяде на корем(zа една цена).Човека преz цялото време му беШе беzвкусно яденето беz хляб.А китайците не ядат хляб и не го предлагат в менйуто си.Ина4е беШе лесен гост.ДаваШ му хляб и неЩо малко кьм него и е доволен. Mr. Green

# 166
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тука пише разни неща за микотоксините и за други вредни вещества.......но информацията н аразличните места е различна....тук пише , че тези токсини не изчезват от температурната преработка, а аз съм чела, че почти изчезват....другото е за царевицата

http://www.bioevibul.com/products.aspx?vidid=22&id=115

# 167
  • Мнения: 4 150
Интересна страница.Зачетох се,но обЩо вzето,ниЩо ново...
Най новото,което четох беШе zа диоксина в женския тампон...но не сме по темата...

# 168
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Между другото, ако се интересувате ето ви националния план за храни и хранене до 2010

http://evroportal.spnet.net/uploads/%5Bu6%5DPlan_hrani_i_hranene.doc

# 169
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Сикрет, мерси за инфото, ей, колко неща съм научила от тебе, за киноата, за най-здравословните храни на света, ще взема да се абонирам за твоите постинги, много са полезни   bouquet. И аз мисля че е трудно да се веганства в Бг, много трудно ще се балансира менюто без да се превърне човек в коза. Тук имам дори познат културист-веган, но той е превърнал храненето едва ли не в наука и му отнема много време. Например за да замести млечния протеинов шейк трябва да изпива двойно количество конопен протеин. А не е и много  полезно за малки деца мисля  Thinking.

# 170
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Какво мислите за разделното хранене при малки деца?

# 171
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво мислите за разделното хранене при малки деца?
Въпрос на гледна точка... Моите деца ходят на детска градина и за това този въпрос не стои пред мен.

Значи грешката ми е не че ям сурови фъстъци, а въобще че ги ям... Ама то колко храни трябва да спрем да ядем за да не се интоксицираме Crazy

# 172
  • София
  • Мнения: 2 249
Сериозно ли? #Crazy Аз набивам с шепи сурови фъстъци... Напоследък ми намирисват на мухъл, но си викам сигурно е нормално ooooh!
Направо забрави за тях.
Няколко поредни пъти ми се случи да попадам на сусамов тахан с лек вкус на мухъл Sick
Кофти е, че в БГ няма никакъв контрол.

secret, устойчиви на са термообработка, както и на замразяване.

# 173
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Сериозно ли? #Crazy Аз набивам с шепи сурови фъстъци... Напоследък ми намирисват на мухъл, но си викам сигурно е нормално ooooh!
Направо забрави за тях.
Изхвърлям целия пакет Peace

# 174
  • София
  • Мнения: 1 098
Цитат
че тези токсини не изчезват от температурната преработка

Токсините си стоят винаги. Няма значение сурово ли е или варено. Ензимите, витамините изчезват!

Наистина ли мислите, че можете да изхвърлите всичко за което се каже, че има токсини? Ами токсини има и в дрехите ни, и във въздуха, който дишаме и в течностите, които пием и в .... какво ли не!
Може би е по добре да знаем за тях и да се предпазваме, доколкото можем, а не да изхвърляме и отричаме храни. Човека е такъв, какъвто е създаден и живеем тук и сега - в настоящето, такова каквото е.

Темата се измести окончателно. Говореше се в началото за имунната система.   

# 175
  • София
  • Мнения: 2 249
Може би е по добре да знаем за тях и да се предпазваме, доколкото можем, а не да изхвърляме и отричаме храни.

Искаш да кажеш, че ако си купиш пакет фъстъци и те се окажат мухлясали, няма да ги изхвърлиш?

# 176
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, фъстъците ги хвърлям категорично! Sick И няма да купувам повече! Naughty

За имунитета според мен са най-добри закалителните процедури (освен правилно хранене и мин. токсини  Mr. Green). Не съм фен на изкуствените витамини, но се случва и да дам.
Но най-големият враг на имунитета е стресът!

# 177
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
зЗначи тук пише, че си остават, но на други места съм чела, че 80 % от тях изчезват......А пък и този сайт рекламира тестове, все пак........После ще се разровя по- подробно и пак ще ви пиша ...какво съм открила......но не ми се вярва да остават....иначе до сега всички да сме измрели............ами едно време как са съхранявали зърното- със сигурност са яли много мухлясали зърна.....а брашното- мислитев ли, че се мелят само напълно здрави зърна....а  newsm78

# 178
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не, фъстъците ги хвърлям категорично! Sick И няма да купувам повече! Naughty



Е , глупости сега.........човешкият организъм е много устойчив въпреки всичко........по- добре си купувай сурови, почиствай ги внимателно и печи на 300

# 179
  • София
  • Мнения: 2 249
Е , глупости сега.........човешкият организъм е много устойчив въпреки всичко........по- добре си купувай сурови, почиствай ги внимателно и печи на 300
Гледам и не вярвам на очите си Mr. Green.

зЗначи тук пише, че си остават, но на други места съм чела, че 80 % от тях изчезват......А пък и този сайт рекламира тестове, все пак........После ще се разровя по- подробно и пак ще ви пиша ...какво съм открила......но не ми се вярва да остават....иначе до сега всички да сме измрели............ами едно време как са съхранявали зърното- със сигурност са яли много мухлясали зърна.....а брашното- мислитев ли, че се мелят само напълно здрави зърна....а  newsm78
Пиши като потърсиш, но ето какво Wikipedia казва;): http://en.wikipedia.org/wiki/Mycotoxin

Общи условия

Активация на акаунт